Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tikšanās ar budistu mūku no Šrilankas
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
jurc
IPB Image
Visi ir laipni aicināti uz tikšanos ar budistu mūku Ven. Dr. Pallekande Rathanasara Thero no Šrilankas!

Tikšanās laikā notiks neliela lekcija par kādu no aktuāliem budisma jautājumiem. Ir paredzēta arī diskusija, kuras laikā ikviens varēs uzdot jautājumus. Iegūsiet arī informāciju par iespēju iziet meditāciju kursu (5, 10 vai vairāk dienu garu) kādā no Šrilankas budistu klosteriem vai apmeklēt budisma svētvietas.

Lekcija notiks krievu valodā, ar tulkojumu latviešu valodā.
Tikšanās notiks netradicionālās medicīnas salonā "'Anita" (Rīga, Brīvības 47) ceturtdien, 8. februārī plkst. 18.30.

IEEJA BRĪVA!!!
Ganguro
Paldies, ka sho publiceeji. Es to shodien apmekleeju, man ljoti patika un tieshaam ieguvot jaunaas , sanjeemu gandariijumu. ^__^
4IGAANC
Aizmirsu, ka visi te budisti...tizlums

Bet ko padarīsi - budisms tagad jau ir modē.
Shumins
QUOTE(4IGAANC @ Feb 10 2007, 03:36) *

Aizmirsu, ka visi te budisti...tizlums

Bet ko padarīsi - budisms tagad jau ir modē.


Tu arii esi no meeness ieradies? Kaads budisms un kaada mode? Un pietam veel visi dry.gif
Ar budistu muuku tikties var aiziet nejau lai ieguutu kaut kaadu ticiibu vai noskuut galvu un pats par taadu palikt. Bet taa var buut laba pieredze, iespeeja satikt kaadu gariigaas pasaules paarstaavi. Tas noteikti mediteejot buus ieguvis taadas atklaasmes, ka noteikti paarspeetu filazofijaa pat edg. Ir interesanti un noderiigi satikt taadus cilveekus, kaut vai taapeec, lai palielinaatu savu redzes loku. Un noteikti tie, kas tur aizgaaja - nekad tik stulba nekad nepostotu. laugh.gif

Un modee nebija tagad Islaams?

muslims are nazis <- incants video par jauno modi cool.gif

IPB Image
Ganguro
QUOTE(4IGAANC @ Feb 10 2007, 01:36) *

Aizmirsu, ka visi te budisti...tizlums

Bet ko padarīsi - budisms tagad jau ir modē.



njaa.. tu maldies un zheel ka tu uz visu skaties tik negatiivi. ;_; Kautko jaunu uzzinot , vai tad ir slikti? Vai arii tu pats esi tik primitiivs...
Lolyboy
QUOTE(4IGAANC @ Feb 10 2007, 01:36) *

Aizmirsu, ka visi te budisti...tizlums

Bet ko padarīsi - budisms tagad jau ir modē.


Nu veciit tu dod smile.gif No vienas puses tasniiba ir budisms ir modiigi smile.gif un visadi citadi stiliigi smile.gif tas jau ta ka nebuutu nekas slikts smile.gif vismaz shi modes lieta buutu kaut kada ljoti lielaa mera labaaka gan par cigaretem alkoholu, narkotikam vai ko citadu liidzigu, bet atkal savadaak uz to skatoties nevar jau apelsiinus ar aboliem salidzinaat smile.gif Mans viedoklis par budismu ir apmeeram tads religjija tieshaam ibteresanta no tas ljoti daudz ko var ieguut, bet ne muusu klimatiskajiem apstakljiem, musu klimatiskajiem apstakljos buut patiesam budistam nav iespejams smile.gif ir iespejams par domat par Budu un varbuut mazliet tuvoties Budam, bet ne buut budistam.
Tas protams ir tikai mans viedoklis.
Tatsuke-sama
Nu un kurš bija? Pastāstiet pastāstiet pastāstiet!!
aigarius
Hvz, bet es kad atpakaļ uz LV no UK lidoju kāreiz ar vienu buddistu mūku vienā lidmašīnā lidoju. Viņu vēl lidostā ļoti krāšņi sagaidīja. Mūks kā mūks smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.