Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Shogi
Anime forum > Anime > Games
Janimaru-kun
Tātad tā. Kaut kā tā sanāca, ka skatoties Naruto ieinteresējos par Shogi (japāņu šahs), mazliet aplauzos gājienos, iemācījos atšķirt kauliņus apzīmējošos kanji, pāris reizes uzvarēju kompi very very very n00b liimenii ph34r.gif un tā.

Tad nu izsalēmu atrast sev līdzīgos, meklēju, meklēju, līdz šim neesmu atradis. Ievēroju, ka cita prāta spēle - Go, gan kļuvusi diezgan pazīstama pateicoties kkādai animei, kuru neesmu skatījies.

Galvenā doma visai šitai vāvuļošanai šāda - ir kāds, kas spēlē Shogi?
Sigfa
maaku, bet man tas neliekas diezko aizraujoshi. Go labaaks.
Church
offtopiks, bet anime par go (Hikaru no Go) arii ir >> par naretardu. ;>
Janimaru-kun
ehh laikam buus jaapaskataas Hikaru no Go un jaasaak speeleet Go... Tur lielaaks comunity smile.gif
Hikaru
Jā! Jā!

Visiem skatīties Hikaru no Go.
Janimaru-kun
Nu jaa, varbuut... Bet - iemaacieties visi Shogi, it sevishkji, kam patiik shahs kaa taads (man gan riebjas biggrin.gif ), fiicha, ka var likt savus kaulinjus atpakalj speelee, tad veel visas taas aizsardziibas "pilis" , utt, utjpr, nu man piem liekas diezgan interesanti wink.gif
Church
viena vieniiga noteikuma peec saakt fanot par konkreetu galdinjspeeli? jeb taapeec ka naak no japaanas [tm]? <g>
Janimaru-kun
nu, kapeec cilveekiem ljoti ljoti patiik go, nevis piem dambrete? Tas pats iemesls - featured animee. wink.gif
Church
bullshit. man piemeeram vairaak patika/patiik dambrete. bet slinkuma peec jau sen nespeeleeju. un luudzu nelieto tik vispaariigus vaardus, kaa "cilveekiem". par dazhiem indiviidiem, kas viennoziimiigi nepamatoti paaraak augstu saak veerteet kaut ko tikai taapeec ka tas ir no japaanas, vai redzeets animee .. well. nekas ar speeku neliek buut vienam no? ;P
Janimaru-kun
Man nav nekādas vēlmes ar Tevi diskutēt par nesvarīgām lietām. Vienīgais iemesls, kapēc izveidoju šo diskusiju, bija lai uzzinātu, vai kāds prot spēlēt Shogi.
Ja domā, ka es par to esmu ieinteresējies tikai tāpēc, ka tas ir no Japānas, manis pēc, mani tas galīgi nekrata.
Un vārdiņš "cilvēki" nebija domāts ģeneralizētā nozīmē, bet drīzāk, kā "ir cilvēki, kas", vai arī "daži cilvēki"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.