Help - Search - Members - Calendar
Full Version: GunZonline
Anime forum > Anime > Games
baseboalbatboy
Gribeeju uzzinaat vai kaads Speelee GunZonline?Izskataas tieshi speele prieksh maniim,bet tikai ir viena lieta.Tikko vinju lejuplaadeeju un ieinsteleeju palaidu launcheru un tad man tur paraadaas-Torrenting Files-un apstaajaas pie 89.91% Vai 92.kkas% un taalaak neiet.Vai kaads speelee? Un vai kaads zin kaapeec taa man notiek? sad.gif
Aven
QUOTE(baseboalbatboy @ Nov 20 2006, 01:42) *

Gribeeju uzzinaat vai kaads Speelee GunZonline?Izskataas tieshi speele prieksh maniim,bet tikai ir viena lieta.Tikko vinju lejuplaadeeju un ieinsteleeju palaidu launcheru un tad man tur paraadaas-Torrenting Files-un apstaajaas pie 89.91% Vai 92.kkas% un taalaak neiet.Vai kaads speelee? Un vai kaads zin kaapeec taa man notiek? sad.gif

Splēju smile.gif
Ja lejuplādē visus failus caur clientu, tad nekas nesanāks smile.gif
Jālādē no kkāda saita kurš ir raxtīts pašā gunz mājaslapā
Rusell the carrotstork
Es pirms pāris mēnešiem nolādēju spēli, un ielādēju visus failus no pašas spēles. Un visi mani draugi izdarija tāpatās. Varbūt tev vajag vienkārši mazliet ilgāk pagaidīt.

Bet spēle nav neka īpašs, vienīgi forši, ka pa brīvu! biggrin.gif
baseboalbatboy
Ez uz kaadaam 10 stundaam atstaaju tos 93% un nekas taalaak neturpinaajaas....
Aven
Diezvai turpināsies arī biggrin.gif
Es tak teicu ielādē pilno klientu caur exploreri, nevis gunz download clientu duh
Rusell the carrotstork
Viņiem nesen bija jauns apdeits, varbūt tev ielādē vecos failus un 7% paliek tas patch, kurž nezkādēļ nelādējās. Man bija mazliet jāpagaida pirms sāk lādēt apdeitu.
baseboalbatboy
Lejuplaadeejau ar torrentu shoreiz.Un aizgaja!!! smile.gif Tikai nevaru uztaisiit charu taapeec ka katrs chara vaards ko rakstu neder vai arii aiznjemts. ph34r.gif
sipps
QUOTE(baseboalbatboy @ Nov 26 2006, 14:03) *

Lejuplaadeejau ar torrentu shoreiz.Un aizgaja!!! smile.gif Tikai nevaru uztaisiit charu taapeec ka katrs chara vaards ko rakstu neder vai arii aiznjemts. ph34r.gif


un ko nu visiem dārīt raudāt? savas mazās problemas par varda izvēli vari atstāt arpūs ši foruma robežām.

iesaku pārlašīt šo Forum Guidelines

QUOTE
[*]Dažreiz labāk paklusēt, it īpaši ja nav īsti ko teikt.
[*]Šis nav čats, ja gribās patērzēt, dariet to citur. Privātās sarunas risiniet privāti (ar PM).
[*]Atbildei jābūt pamatotai, informatīvai un interesantai foruma dalībniekiem. Ja rakstāt kaut ko kā faktu, vēlreiz pārbaudiet šo faktu.


darsijs
Es agraak gaaju pie sava drauga vinu speeleet, bet kad dabuju savu datoru meeginaaju uzinsteleet, bet neizdevaas diemzeel! tur kaut kas nav ritiigi! tad meeginaaju indijas uzinsteleet, bet tad serveri nestraadaa jo paaraak taalu, a kaad vareetu man atsuutiit pa skypu instalaaciiju?
Uchiha Itachi
Var arii bez torrenta

VISPIRMS NOKACA SEIT KLIENTU UN PATCHU http://www.gunzfactor.com
PEECTAM NOMAINI LAUNCHER PRET SO http://rapidshare.com/files/11681910/MagicLauncher.zip.html

Darbosies tikai tad ja nokacats no gunzafctor
Bika6
Īstenibā jau var ārī piereģistrēties ijji.com un vienkārši uzspiest lunch gammmme.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.