Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Final Fantasy XII
Anime forum > Anime > Games
Rusell the carrotstork
biggrin.gif Tātad jaunā FF beidzot ir nopērkama angliski! Vai kāds viņu ir iegādājies un ja ir, tad ko domā.

Man jau izdzevās iziet gandrīz japāniksi, bet angliski viss liekas daudzreiz vieglāks. Varbūt tāpēc, ka spēlēju otro reizi. Jo japāņu versijā es jau iemacīos visu kā un kur labāk lietot gambītus un ko kad labāk darīt!

Sākumā likās, ka ierunāts ir diezgan tizli, bet ar laiku pieradu un bija OK!

Tālu vēl neesmu ticis angļu versijā! Bet spēle ir super.
Matainais
Man US versija bija jau apmeeram pirms meenesha, kuru novilku, bet man nav PS2, kur vinju speeleet biggrin.gif driizumaa taisos iegaadaaties, tad arii jautriiba sitiis augstu vilni.. biggrin.gif
Paul Phoenix
Ta nekas man patik,otra miljaka FF pec Final Fantasy 9.Nepatik tikaj galvenajs varonis,seja kaut kada vinjam stulba izskatas biggrin.gif.Mazliet aptureju spelešanu FF12 ja tagad vajag paspelet Valkirie Profile 2 Silmeria.
Rusell the carrotstork
QUOTE(Matainais @ Oct 17 2006, 07:55) *

Man US versija bija jau apmeeram pirms meenesha, kuru novilku, bet man nav PS2, kur vinju speeleet biggrin.gif driizumaa taisos iegaadaaties, tad arii jautriiba sitiis augstu vilni.. biggrin.gif



Reāli viņa iznāks 31. oktobrī. Pirms mēneša viņa noteikti nebīja arī internetā. Jaunākā interneta verisja bija 15 dienas atpakaļ.


Jā. Vāns ir smeiklīgs. biggrin.gif Un es viņu neuzskatu kā galveno varoni. Vairāk jau Aši.
Matainais
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Oct 17 2006, 20:35) *

QUOTE(Matainais @ Oct 17 2006, 07:55) *

Man US versija bija jau apmeeram pirms meenesha, kuru novilku, bet man nav PS2, kur vinju speeleet biggrin.gif driizumaa taisos iegaadaaties, tad arii jautriiba sitiis augstu vilni.. biggrin.gif



Reāli viņa iznāks 31. oktobrī. Pirms mēneša viņa noteikti nebīja arī internetā. Jaunākā interneta verisja bija 15 dienas atpakaļ.


Jā. Vāns ir smeiklīgs. biggrin.gif Un es viņu neuzskatu kā galveno varoni. Vairāk jau Aši.



ok,ne pirms meenesha,bet 2006-10-03 09:15:01 - tas ir datums, kad bithack.lv tika ievietots torrents ar nosaukumu Final.Fantasy.XII.USA.PS2DVD-iND rolleyes.gif
Rusell the carrotstork
Kāds ir jūsu rekords mist knokiem? Man ir 15 un sāku no trešā līmeņa uzbrukuma!

Esmu ticis līdz vietai, kur Ašei jāiet uz Arkeidīsu un jāiznīcina mākslīgais netisaits. Izpildīšu visus mobus, kurus varu un iešu.

Kur jūs esat tikuši?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.