Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Agnim ar sievietēm veicas tikai mangās
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
darknight
Gaidot savu kārtu palasīju uz avīžu galdiņa atrodamo presi.
"Vakara Ziņas", Sestdiena 3. jūlijs, 2004, lpp. 28-29

Teikšu divas lietas.

1) Tavs pašportrets Tev nemaz nav līdzīgs tongue.gif
2) Lai Tev labi iet Austrijā un nepazūdi no foruma!



P.S. Kas tas par jauniešu projektu?
Batou
eee, come again? blink.gif
darknight
QUOTE (ivi @ Jul 5 2004, 06:46 PM)
"Vakara Ziņas", Sestdiena 3. jūlijs, 2004, lpp. 28-29

wacko.gif
Batou
k, lets repeat it once again.

QUOTE
eee, come again? blink.gif
Sigfa
vai tieshaam gruuti ielikt vismaz dalju no raksta? Man teiksim nav Vakara ZInju un pirkt es vinju arii netaisos.
Kikumi
Khekhemm, kas tas vispār ir? Es arī Vakara Ziņas nelasu... blink.gif
kaarleens
aarpraac tiko atklaaju ka vakaru zinjaam nav maajas lapas blink.gif nesaprotu ko tie cilveeki domaa blink.gif
darknight
QUOTE (Sigfa @ Jul 6 2004, 09:14 AM)
vai tieshaam gruuti ielikt vismaz dalju no raksta? Man teiksim nav Vakara ZInju un pirkt es vinju arii netaisos.


Taisnība - "Vakara Ziņas" nav pieejamas internetā. Un tiešām - nē - es nepārrakstīšu tongue.gif Jo man pašam nemaz šīs avīzes nav.


Kikumi. Aizej pie zobārsta. Viņiem gandīz visiem uzgaidāmajās telpās var atrast "Vakara Ziņas"...
Batou
tad noskanee un iemet. vai atstaasti briivaa staastijumaa. vai organizee pasaulee mieru. anything will do. es pie zobaarsta eju reizi 5 gados. un 5 gadi veel nav apkaart tongue.gif
darknight
Es klusībā ceru, ka tūlīt, tūlīt parādīsies pats vaininieks Jaffa un apskaidros jūsu visu prātus smile.gif
Kikumi
QUOTE (ivi @ Jul 6 2004, 01:14 PM)
Kikumi. Aizej pie zobārsta. Viņiem gandīz visiem uzgaidāmajās telpās var atrast "Vakara Ziņas"...

*lol* Labi jau labi! No need to get personal... smile.gif
darknight
Ja es nebūtu gājis pie zobārsta, arī nebūtu redzējis to rakstu smile.gif
Roze
QUOTE (ivi @ Jul 6 2004, 01:14 PM)
Taisnība - "Vakara Ziņas" nav pieejamas internetā. Un tiešām - nē - es nepārrakstīšu tongue.gif Jo man pašam nemaz šīs avīzes nav.

Nu nav gan taisniiba..
VZ ir pieejams Lursoft DB http://www.news.lv/
darknight
Lursoftā viss ir, bet lietotāja ID Tev ir?
darknight
Ja sameklēšu to avīzi - nofotografēšu biggrin.gif
Seven_of_zero
Es palasiju to rakstu. Ta bija 3 julija avize, tikai tai avizei ko es lasiju truka puse no raksta.
Spectre
Ak dievs kaads tracis ap vienu pashu raxtu ... mani arii sak intereseet ... biggrin.gif
Jaffa
cilveeki es ceru ka juus saprotat ka nekad nedriist iet uz intervijaam dzeltenajaa presee mad.gif kas tas par debiilu virsrakstu ....... TAA NAV TAISNIIBA man riebjas stulbaa politika ka jaaieinteresee publika ar virsrakstu. Mani interveeja pazinna un vinnu pieccakareeja redaktore jo vinnai redz sskkita ka tas virsraksts buus interesantaaks huh.gif un es juutos ssobriid drausmiigi

bet nu nekas prieks vismaz ka vakara zinnas nav paaraak populaara aviize..... biggrin.gif

Vai kaadam ir veel kaadi jautaajumi par sso tematu?

Un no foruma es arii Austrijaa nepazudiissu wink.gif
Jaffa
man jauxikes prasiija lai es ieskaneeju to nolaadeeto aviizi bet man nav pieejas pie skenera taada luuk probleeminna.Bat maajaas kaadas divas aviizes vakara zinnas ir smile.gif uzminiet ar kaadu datumu
Jaffa
Veelreiz varu pateikties ivi par kolosaalo topiku smile.gif

negribeeju veidot jaunu taapeec rakstu vecajaa.

Jaa nu ssobriid jau gandriiz vai meenisi dziivoju zalcburgaa kaa briivpraatiigais. Iet man labi tikai mans mazais sapniits par manga komiksu veikalinnu veel nav piepildiijies.Kioskos un veikalos ir tikai beernu zzurnaali bet tie vismaz ir manga veidaa.Nezinu itkaa 5 oktobrii mums visiem briivpraatiigajiem kas dziivo zalcburgaa ir seminaars viinee, varbuut tur es speessu kaut ko atrast...... Sseit taccu ir eiropa te ir jaabuut manga komiksiem sad.gif
Jaffa
user posted image

nu jaa te es esmu ar vienu vienradzi tas laikam ir mirabelgarten vai kautkas tamliidziigs.
nu jaa vacu valodu es saprotu diezgan labi tikai probleema ir ssis austrijass dialekts.Es straadaaju ar beerniem un es nesaprotu nevienu varrdu jo tie siikie velneeni runaa nevis vaaciski bet velns vinn zin kaadaa valodaa.Dziivoju studentu kopmiitnees un tas ir lloti labi jo mums ir lloti labs kolektiivs daudz alkaholu un citu prieku.Nu tas laikam buus ssobriid viss par man iun zalcburgu. dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.