Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Metal Gear Solid
Anime forum > Anime > Games
Pages: 1, 2
federalagent
Kuras no trim dalaam jums patik vislabaak? Pats esmu izgajis tikai pirmo uz ps one, tacu tagad velku otro un vispar tresa dala iznaks uz pc????
Aven
Dievinu pirmo, parējās nav spēlēas bet gribās...
Tiek spēlēts mgs:AC!D un Mgs:AC!D2 uz PSP-arī labi, bet ne tik ļoti wink.gif
Paul Phoenix
MGS 3 Subsistence un MGS 1 labas,MGS 2 man kaut ka nepatika,varbut ka tur galvenaja loma Raiden sad.gif
Rusell the carrotstork
Vizlabākā pagaidām ir trešās Subsistence. Kaut gan ceturtās treileri izskatās lieliski. Pēctam nāk 2. Un tad laikam pirmās remeiks Twin Snakes.
Un tās skā!bes man liekas, ka mazliet izbojā visu MGS lietu. sad.gif
Aven
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Oct 11 2006, 20:01) *

Vizlabākā pagaidām ir trešās Subsistence. Kaut gan ceturtās treileri izskatās lieliski. Pēctam nāk 2. Un tad laikam pirmās remeiks Twin Snakes.
Un tās skā!bes man liekas, ka mazliet izbojā visu MGS lietu. sad.gif

Nah, ir okey! wink.gif
baseboalbatboy
Visu izbojaa tas ka Kojima ir paaraak ieskreejies un taisa Visaadus MG`us pa labi un pa kreisi dry.gif
Tagad domaaju tikt pie MGS3:Subsistense(vai kaa tur) iisti nezinu kas tur i!
Rusell the carrotstork
Tieši par to jau es runāju. Pilnīgi pietektu tikai ar orģinālu sīkvelu.

Un vēl viņš ir pakaļa, jo domā, ka svarīgāk ir kā spēle izskatās, nevis tās geimplejs.

Bet tomēr mēs mīlam METAL GEAR!


P.S. Kautkur Kodžima teica, ka MGS4 būs pēdējā un viņā atkāsies visas mīklas. Un tad cerams, ka beūs arī saidspēles.
baseboalbatboy
wink.gif Taa ir tiesa MGS4 Viss atklaasies kursh ir kursh un kas i kas...bet...esmu lasiijis vai dzirdeejis ka buus veel 5 MGS uz PS3 ....bet officiaali ir zinaams ka Sneiks Tagad tuseesies jaunaa Nintendo Wii(Revolution)...
Tagad jaajauta par MGS taapat kaa par Final Fantasy ...vai vispaar mees redzeesim to ``Final``!
Rusell the carrotstork
Final Fanatsy katrā daļa ir pilnīgi cita pasaule, variņi un stāsts. Tikpat labi katra daļa varētu saukties pavisam savādāk. Un katrs stāsts beidzās spēles beigās. Kāpēc lai viņām būtu jābeidzās?

Un kur tu dzirdēji par MGS5? O_O

Jā un Sneiks būs kā jauanis Smash Bors varonis, bet tur ar metal gear nav nekāda sakara.
baseboalbatboy
Ei tu nu sazin kur bet tam ticeet nevar(ja negrib) moshk tikai taa iedomaajos. wink.gif
Paul Phoenix
Smash Bros. tas ir kaut kada spele Nintendo Wii,tur Solid Snake bus viens no varoniem. (Laikam spele bus lidziga Kingdom Hearts)
Rusell the carrotstork
QUOTE(Paul Phoenix @ Oct 25 2006, 12:13) *

Smash Bros. tas ir kaut kada spele Nintendo Wii,tur Solid Snake bus viens no varoniem. (Laikam spele bus lidziga Kingdom Hearts)



Es jau to teicu! laugh.gif
Bet nē, nekāda saistība ar Kingdom Harts tur nav. Tas nav RPG, bet gan faitings. Faiting, kurā ir daudzi populāri Nintendo varoņi ( piem. Mario, Wario, tā tante no metroid praima, pokemoni...). Un tā pat nav primā Smash Bros daļa. Sneiks tur būs, jo Kudžimam labāk patīk Nintendo, nekā Sony un viņš drīzs tikai ar Nintendo.
baseboalbatboy
Kas tad tam Nintendo labaaks nekaa Sony dry.gif ...vienkaarshi vinjsh paaraak slinks lai uztaisiitu intrigjeejoshus Story lainus un slinkus chakareeties ar PS3 super mega uber grafikiem dry.gif


(lai tik vinjsh pameegjina uztaisiit veelvienu speeli liidziigu Zone Of Enders(Z.o.E))
-taa speele baigaa kaka
baseboalbatboy
VOALĀ! biggrin.gif Es esmu gudrākais cilvēks uz planeetas !!! Visi zin to ka MGS4 ir peedeejaa speele shajaas seerijaas vai ne!!!?....Bet diemzhēl taa nebuus!Buus veel MGS5 jo man visu laiku ir taada sajuuta ka skaitlis 4 neko nenobeidz! Bet ar 5 toch viss beigsies!---MGS4 IR PEEDEEJAA speele ko HIDEO KOJIMA taisiis!Bet kgan kas buus MGS bez H=kojimas ...titros vairs nebuus rakstiits
-A Hideo Kojima game-....
-Created by Hideo kojima-...
-Story by Hideo Kojima-...
-Made by Kojima-.. sad.gif
laugh.gif

Kojima taisaas nodot savu mantojumu kaukaadam citam vecim vaardaa ''Masahiro Sakurai'' kursh ir piedaliijies dazhu labu MGS veidoshanaa!

Reku vairaak :
(Nozagts no kkaada Gamespot)

TOKYO--Metal Gear Solid director Hideo Kojima announced during the Tokyo Game Show that he plans to retire from the series after the release of MGS4: Guns of the Patriots. And he might have already found his replacement.

During an additional Metal Gear Solid stage event at Konami's booth, which featured a guest appearance by Masahiro Sakurai, Kojima jokingly stated that one of the future plans for MGS is to have the famed creator produce the fifth installment in the series. While Kojima's statement of course was not completely serious, he acknowledged the former Hal Laboratory developer as one of the few great video game designers still left in Japan. Sakurai is a big fan of the Metal Gear series as well, so while he might not necessarily become MGS5's producer, this indicates some possibility that he might get involved with the espionage action series in one form or another.

On a more serious note, Kojima also disclosed during his stage show two core plans involving the future of the Metal Gear Solid franchise. For one, he plans to develop more games that are unique to handheld gaming machines, and secondly, he wants to expand MGS in the online gaming sector.


Ko juus domaajat par manu ideju?-
la-lu-li-le-lo
1 2 3 4 5
Arts
Jā MGS4 būs pēdējā daļa.....Snake mirs.Es ceru ka viņš mirs cīņā,nevis sapūs dzīvs.Patīk vietas norise,un visi chari palikuši vecāki un nobriedušāki.
MGS 4 multiplayers būs CO-OP,kā PSP versijai...ko vēl varu pateikt?
Shumins
Es arii ljoti nepacietiigi gaidu, kad varees nopirkt PS3.
Un Metal Gear Solid 4 - Guns of the Patriots, buus viens no tiem, kas mana veelmi veel vairaak uzkurinaas.

MGS4 - A song of storm and fire

IPB Image

Squaresoft, Konami un Capcom vienmeer pratushi uztaisiit ko interesantu un orgjinaalu. Citaadi tie Amiishu FPS shausmiigi aatri piegriezjas. Un nonaaku atpaklaj pie taa pasha Playstation cool.gif

Izlasot plaanoto scenaariju gan paarnjeema maza skepse par MGS4 story. Bet nu kaads buus buus, taapat patiks.
Man visulabaak patika MGS uz PSX, tai laikaa tas bija kaut kaut praatam netverams, kad citi uz datora tikai speeleeja Quake, Warcraft un Age of Empires sviestus. Tagad skatos, ka autori pamzaam aizvien novirzaas taalaak no MGS buutiibas. Ja speele paliek aizvien vairaak par fantastiku, tad zuud jeega un saistiiba ar muusdienu pasauli. dry.gif
Man gan tas nevisai, laigan protams pieaug speeles grafikas un iespeejas. Tai nevajadzeetu kljuut par kaut kaadu naakotnes shizo gabalu. Man patiik, ja ir vairaak reaalistiskaaki cilveeki, piemeeram kaa MGS3, kliist pa dzjungljiem un eed vardes, lai nekursteetu veeders un tevi nepamiitu smile.gif
Forshi, ja speeles veidotaaji saliek iekshaa speelee visaadas odzinjas, visaadus story, paarpratumus...

Hideo Kojima sanjemies !
Rusell the carrotstork
Diezvai Kodžima dos kādam plānotu scenāriju. Jo pat otrajā daļā līdz inzākšanai nevins neiznāja galveno varoni. Un kas īstenībā notiks būs zināms tikai tad, kad spēle iznāks.

Squaresoft jau labu laiku nav un tu nemaz negribi zināt kādus sūdus viņi, neskaitot FF japānā ir sataisījuši.

Un, Arts, nekur Konami nav paziņojuši, ka Sneiks misrs.
Arts
Bet jau ir ierakstīts!!!
The plot man!!!The plot!!!
Viņam atlicis dzīvot pāris mēnešu....viņs pārāk ātri noveco!!
Kādēļ viņš laiž sev kaklā ampulas???
Viņam nav daudz atlicis.

Story has to end.
Sairasu-kun
Shumin sorry, varbut es neto pateiksu, bet jau no pirmas MGS dalas bija fantazija...

neskaitot to ka bija cilveks(kiborks) sneika labakais draugs(ninja), vel tas pats metal gears, un vel viss parejais...

Bet nu no fantazijas ari rodas realitate wink.gif

un Arts: nekur nav rakstits ka Snakes mirs, un nevajag sapust murgu no pasiedomam
Arts
Jūs treilerus vispār neskataties?!!! mad.gif
http://youtube.com/watch?v=S3vRdatijAo&...ted&search=

Paskatieties!!!

Snake:The truth,Naomi.How long will my body hold out?
Naomi:Your entire body is beggining to decay(sapūt).An average man wouldn't be standing now.
Six months.You've got six months to live.

Un tik pamēģiniet pateikt ka Konami izdarīs tā,ka Sneiks paliek dzīvs. mad.gif
Aven
MGS Portable Ops ir vnk SUPER!
happy.gif
Uchiha Itachi
QUOTE(Arts @ Jan 14 2007, 16:46) *

Jā MGS4 būs pēdējā daļa.....Snake mirs.Es ceru ka viņš mirs cīņā,nevis sapūs dzīvs.


ehehehehe...
IPB Image
baseboalbatboy
QUOTE(Arts @ Jan 17 2007, 21:03) *

Jūs treilerus vispār neskataties?!!! mad.gif
http://youtube.com/watch?v=S3vRdatijAo&...ted&search=

Paskatieties!!!

...blah,blah,blah...

Un tik pamēģiniet pateikt ka Konami izdarīs tā,ka Sneiks paliek dzīvs. mad.gif


Tu tieshaam domaa ka Sneiks- legjendaarais kareivis kas izglaabis pasauli no atomkara briesmaam neskaitaamas reizes!Sneiks kara veteraans kas MetalGearus brokastiis eed! Vai tu domaa ka shis cilveeks mirs tik gljeevaa veidaa kaa vnk. apseesties uz solinja un noshaut sevi! Vai kaads no jums to var vispaar iedomaaties --- Apseezhas uz kastes----Pielaadee shaujamo---Iebaazh mutee--- Noshaujas ---Nokriit zemee kaa lupata!---- un vissss.... beigas! ????????


http://uk.gamespot.com/pages/video_player/...&pid=926596
(obligaati noskatieties liidz PASHAAM ... vai arii vispaar nav tolks skatiities!)

Neaizmirstiet 1972 The "Les Enfants Terribles" project.Gads kad visi triis Sneiki tika kloneeti no BigBoss(NakedSnake).Ja jau 72 gadaa (peec MGS motiiviem) bija iespeejama cilveeka kloneeshana gjeneetiska uzlabosana ,tad 20xx gadaa kaapeec gan nebuutu iespeejama shuunu atjaunoshana,smazdenju paarstaadiishana vai pat veelviena kloneeshana !


P.s.
Manaa forumaa ir MGS4 beigu scenaarijs,kas ir nezinaams- patiess vai nav? Un sleeptie MGS2 un MGS4 notikumi. Negribu visiem sagandeet intrigu tapeec suutiet PM vai postojiet tepat ja vaig kaadam ! wink.gif
Arts
Tas vecais maita nosprāgs!!Ja nenošausies,tad mirs kaujā.Viņš Metal Gears atēdies,viņam ir kuņģa čūla,un viņš pūst dzīvs.
Viņu infarkts paraus!!!! mad.gif
Es brīnos,kā viņš vēl var pasmēķēt? huh.gif
Hideo Kojima metīs mieru MGS.....man patika kamuflāža.Un viņam būs vēl DEagle. smile.gif
baseboalbatboy
QUOTE(Arts @ Feb 6 2007, 21:09) *

Tas vecais maita nosprāgs!!Ja nenošausies,tad mirs kaujā.Viņš Metal Gears atēdies,viņam ir kuņģa čūla,un viņš pūst dzīvs.
Viņu infarkts paraus!!!! mad.gif
Es brīnos,kā viņš vēl var pasmēķēt? huh.gif
Hideo Kojima metīs mieru MGS.....man patika kamuflāža.Un viņam būs vēl DEagle. smile.gif



Nestreso! Taa ir tiesa ka Kojima metiis mieru MGS seervijaam!...bet esmu lasiijis ka mosh taisiis 5MGS kura veidoshanaa kojima nepedaliisies.! Mana Zirnekljcilveeka intuiicija man veesta to ka kojima tikai chakaree wisiem smadzenes gvelzhot ka Sneiks mirs!
Man taa kamoflaazha arii likaas riktiigi iespaidiiga daaauuudz vieglaaka padariishana nekaa MGS3!
Par taam cigareteem!-Ja jau ITKAA sneiks mirs(itkaa/ja nu...)tad vinjhs mirs ar cigareti zobos!Buutu prikols ja speeles gaitaa vareetu atrast dazhaadu marku un veidu smeekjeejamos!
Un Atcerieties Beerni! -
IPB Image
Lawleit
Subsistenca secret theatre bija vidiks Metal Gear Raiden: Snake Eraser. Vai tas varetu but MGS sikvels?



P.S Dzirdeju ka MGS4 atgriezisies Vamps no ja nemaldos MGS2.
baseboalbatboy
QUOTE(Lawleit @ Feb 8 2007, 19:16) *

Subsistenca secret theatre bija vidiks Metal Gear Raiden: Snake Eraser. Vai tas varetu but MGS sikvels?


Godiigi sakot HVZ!Taa vienk. taada filminja ko Raidens ''itkaa'' meegjinaaja dariit kad uzzinaaja ka nebuus galvenais personaazsh MGS4...nuuu to pa pilno nevaig njemt...


Ps.
Man MGS4 Raidens liekaas dikti aizdomiigs!
stonecold
man raidens vispaar vienmeer ir licies aizdomiigs biggrin.gif
Tramvajs
QUOTE(Lawleit @ Feb 8 2007, 21:16) *

Subsistenca secret theatre bija vidiks Metal Gear Raiden: Snake Eraser. Vai tas varetu but MGS sikvels?

Diemžēl pats spēlējis neesmu, bet kkur lasīju, ka tas tikai tāds prikols.
baseboalbatboy
QUOTE(Lawleit @ Feb 8 2007, 19:16) *


P.S Dzirdeju ka MGS4 atgriezisies Vamps no ja nemaldos MGS2.



Jap ! Vinsh pat peec MGS2 veel bija dzivs ! Vinju vareeja redzeet tajaa beigu filminjaa tur kur Raidens tur rokaa to DogTagus! Vamps foonaa tur staav ar savu lietussmeetelimuguraa un veero Raidenu un Sneiku. Godiigi sakot taka pats ieraudziiju bija ljoooti jociiga sajuuta! ph34r.gif
Rusell the carrotstork
QUOTE(baseboalbatboy @ Feb 28 2007, 20:06) *

Jap ! Vinsh pat peec MGS2 veel bija dzivs ! Vinju vareeja redzeet tajaa beigu filminjaa tur kur Raidens tur rokaa to DogTagus! Vamps foonaa tur staav ar savu lietussmeetelimuguraa un veero Raidenu un Sneiku. Godiigi sakot taka pats ieraudziiju bija ljoooti jociiga sajuuta! ph34r.gif


Kartona Vamps!
baseboalbatboy
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Mar 5 2007, 07:23) *

Kartona Vamps!



Lol laugh.gif jaa kaads NewYorkaa bij izlicis MGS2 speeles reklaamu !
Rusell the carrotstork
Es šonedēļ izgāju MGS un MGS2. Ja MGS4 būs pēdējā daļa, tad viņā viss jāatklājās. es uzskaitīšū dažas lietas. MGS4 notiek sešus gadus pēc arsenal gear notikumem. Pēc maniem aprēķiniem sneikam jābūt 45 gadus vecam. Bet treileros viņš izskatās vecāks par Roju Kebellu.
Pie galvenajiem varoņiem būs arī Nejomī Hantere. Manuprāt, ka uz Sneika sāk iedarboties FOXDIE, kuru Hantere pirms shedow moses mazliet pielaboja.
Notiekti Sneiks būs dabūjis atpakaļ Olgas bērnu (bērnam jābūt 8 gadi), bet viņš mirs, ja mirs Raidens. Raidens itkā nav miris, bet viss kas no viņa kā cilvēka ir palicis ir galvaskaus. Raidenam pašam arī jābūt sešgadīgs bērns no Rouzas.
Vēl arī nav zināms kā Likvids tika iekšā Oselotā. To roku viņam izmaksāja Solidus, bet kā Likvids varēja atdzīvoties? Viņš to varēja tikai sneika tuvumā. Varbūt Likvida nanomašīna siegāja Oselota asīnīs. Varbūt tāpēc, ka Oselots ir The Joy un The Sorrow dēls, un Oselotam pimīt Sorrowa spējas.
Kas īsti ir Patrioti, ja tie 12 ir jau sen miruši? Un vai viņiem izdevās īstenot plānu kontrolēt cilvēku zemapziņas.
Nn vēl - IPB Image
Tādam Sneikam būtu jāizskatās. Un pirms viņš novelk masku viņam ir redzami sirmi mati. Kā sneiks tik ātri var pārvērsties atpakaļ normālā vecumā?
baseboalbatboy
Khe hem.

QUOTE(Rusell the carrotstork @ Mar 11 2007, 09:07) *

Pie galvenajiem varoņiem būs arī Nejomī Hantere. Manuprāt, ka uz Sneika sāk iedarboties FOXDIE, kuru Hantere pirms shedow moses mazliet pielaboja.


Nuu..pa to pielaboshanu un FOXDIE daudz nekaa nezinu jo patiesiibaa MGS1 neesmu speeleejis ..tiakai zinu daudzus faktus.Cik es zinu tad Sneika shuunas saak strauji novecot taapeec ka Solid Sneiks tika nokloneets no Big Boss/Naked snake tad kad Big Bossam/Naked snake bija ap 40+ gadi ,taapeec arii Solid Snake tikai tagad saak strauji novecot.


QUOTE(Rusell the carrotstork @ Mar 11 2007, 09:07) *

Notiekti Sneiks būs dabūjis atpakaļ Olgas bērnu (bērnam jābūt 8 gadi), bet viņš mirs, ja mirs Raidens. Raidens itkā nav miris, bet viss kas no viņa kā cilvēka ir palicis ir galvaskaus.


Par Raidenu cik es zinu ir taa- Tas viss "kostiims" kas vinjam ir buguraa ir vinja aada Viss kas no vinja ir orgjinaalaa kremenja ir palicis ir 11%,liidziigi kaa bija Solidus Snake . Un Raidens vairs nebuus taads kaa agraak.


QUOTE(Rusell the carrotstork @ Mar 11 2007, 09:07) *

Vēl arī nav zināms kā Likvids tika iekšā Oselotā. To roku viņam izmaksāja Solidus, bet kā Likvids varēja atdzīvoties? Viņš to varēja tikai sneika tuvumā. Varbūt Likvida nanomašīna siegāja Oselota asīnīs. Varbūt tāpēc, ka Oselots ir The Joy un The Sorrow dēls, un Oselotam pimīt Sorrowa spējas.



Likvids Ocelotaa ir "emiesojies" caur vinja roku,ja pienjemsim Solid Sneikam nogrieziis roku un pieshuus kaadam citam tad ja Sneiks(taa roka) labi gribees tad arii varees peec laicinja paarnjemt to kjermeni.likvida DNS ir jau paarnjeemis Ocelota DNS taapeec Ocelots shjlircee kautkaadu mantu Likvidrokaa(smile.gif Oselots ir The Joy un The Sorrow deels? taadu faktu neesmu dzirdeejis-bet kautgan taa vareetu buut.Oselotam Sorrowa speejas ?(Hmmm...) Nu nezinu par to nekas neliecina.


QUOTE(Rusell the carrotstork @ Mar 11 2007, 09:07) *

Kas īsti ir Patrioti, ja tie 12 ir jau sen miruši? Un vai viņiem izdevās īstenot plānu kontrolēt cilvēku zemapziņas.




Patrioti/Filozofi/La-lu-li-le-loman taa shkjiet ka Patrioti tiek ar laiku aistati kaa viens no vinjiem mirst-jauns naak vietaa.Godiigi sakot visaas speelees par vinjiem staasta bet es veeljoprojaam neesmu iisti sapratis kas vinji iisti ir. Nezinu vai vinji kontrolee Cilveeku zemapzinjas vinji tikai sleepj patiesiibu.( vai taa ir zemabzinjas kontroleeshana huh.gif )


QUOTE(Rusell the carrotstork @ Mar 11 2007, 09:07) *

Nn vēl - IPB Image
Tādam Sneikam būtu jāizskatās. Un pirms viņš novelk masku viņam ir redzami sirmi mati. Kā sneiks tik ātri var pārvērsties atpakaļ normālā vecumā?



Shir ir tas gabals kas paraada ka sneiks mosh nemirs vai ari tiks atdziivinaats izmantojot dead-cell reanimation(Likvids MGS4 grib atdziivinaat vinja Teevu izmantojot sho jauno tehnologiju(vairaak par to nestaastiishu) wink.gif ) un kur Sneikam ir vinja bandana !!!!?
Sneika karsh ir beidzot beidzies atminjas un bandana jaatstaaj aiz muguras.Un jaasaak no saakuma.
Rusell the carrotstork
Tikko beidzu spēlēt mgs3. Tie 12 mirušie patrioti laikam ir izskaidroti šinī spēlē. Tie varētu būt pirmie filazofi. (vienīgā versija, kurā sakrīt laiks ~100 gadi) Un pēcteči arī gandrīz visi ir izmiruši, tāpēc tagad patrioti varētu būt visi, kas mazliet ir bijuši saistīti ar filazofiem un viņu bērni.

Jā. Oselots ir bērns, kuru filazofi no The Boss izgrieza otrā pasaules kara laikā un uzaudzināja kā Osletu. Tikai viņš to nezin, un the joy arī nezināja.

Par sneika bandanu - treilerī viņš pirms 3 sekundēm bija vecā sneika ādā. Kad cilvēks pārvēršas[?] viņa drēbes nepārvēršas. biggrin.gif

Pameklēju internetā par to dead-cell reanimation un viss ko atardu bija tikai fanu minējumi un baumas.

baseboalbatboy, es arī nebiju MGS spēlējis pirmstam, bet nesen nolādēju PC versiju. Metal Gear Solid: Integral. Ieteiktu tev dabūt kaut ko tādu arī, jo pirmā daļa spēlē diezgan lielu lomu visā sīkvelā.

Un vēl es aimirzu iepriekšējā postā piebilst par Merilu. Viņa neiskatījās it kā būtu samīlējusies Sneikā. MGS beigās Oselots saka, ka uzmanīs viņu. Varbūt viņš viņai ir izskalojis smadzenes. Un tas ka viņa paliek dzīva ir pareizās beigas, jo Nastashas atskaitē MGS2 tā ir rakstīts.
baseboalbatboy
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Mar 14 2007, 21:57) *


Par sneika bandanu - treilerī viņš pirms 3 sekundēm bija vecā sneika ādā. Kad cilvēks pārvēršas[?] viņa drēbes nepārvēršas. biggrin.gif



Nee, kaapec vinjsh bija nonjeemis to bandanu?
Rusell the carrotstork
Viņam palika karsts.
baseboalbatboy
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Mar 15 2007, 17:54) *

Viņam palika karsts.

biggrin.gif

Naked Snake nemaz nesuudzeejaas ka ir pa karstu dry.gif
BMTH
Mja... Ost Metal gear solid vnk klasika:))
Rusell the carrotstork
QUOTE(BMTH @ May 3 2007, 19:41) *

Mja... Ost Metal gear solid vnk klasika:))


Tu domā mgs2 theme music? Jo cita mūzika man nenāk prātā. Vienīgi vēl pimās daļas, kad ienaidnieks pamana. Tas jau ir divas.
baseboalbatboy
Njjaaa ... runaajot par MGS2 Theme dziesmu man naw vaardu ,vienkaarshi lieliski labaaku muuziku taadai speelei vienkaarshi nevar gribeet ! Vienkaarshi Masterpieace !
Skatoties uz MGS3 Theme dziesmu...man liekas kas tas ir diezgan smiekliigi smile.gif Jo tas kjipa noshpikots No " James Bond 007 " filmaam ,jo katra 007 saakas ar taadu liidziigu dziesmu:) ... un par cik Naked Sneiks piemineeja to ka vinjam nepatiik 007 filmas taapec man tas liekas diezgan uzjautrinoshi. smile.gif
Rusell the carrotstork
QUOTE(baseboalbatboy @ May 19 2007, 00:10) *

Njjaaa ... runaajot par MGS2 Theme dziesmu man naw vaardu ,vienkaarshi lieliski labaaku muuziku taadai speelei vienkaarshi nevar gribeet ! Vienkaarshi Masterpieace !
Skatoties uz MGS3 Theme dziesmu...man liekas kas tas ir diezgan smiekliigi smile.gif Jo tas kjipa noshpikots No " James Bond 007 " filmaam ,jo katra 007 saakas ar taadu liidziigu dziesmu:) ... un par cik Naked Sneiks piemineeja to ka vinjam nepatiik 007 filmas taapec man tas liekas diezgan uzjautrinoshi. smile.gif



MGS3 ir taisīts pēc Boda filmām. Taspats sākums, gadžeti, meitene kurā galvenais varonis iemīlas, bet izrādās nodevēja, un kad nogalina galveno ļauno filmas beigās parādās kāds saidkiks, MGS3 gadījumā Oselots.
Es to neizodmāju, Kodžima to kādā intervijā teica. Man liekas. biggrin.gif Nu kāds no atbildīgajiem notiekti.
enigmo
Man mīļākā MGS!Jo tur ir Gear-rex!Pluss tā arī ir pirmā un aizraujošākā! wink.gif ph34r.gif
Tramvajs
Nesen izgāju pirmo MGS un tagad esmu ķēries pie Sons Of Liberty. Superīga spēle.

Un tikko Gamespot'ā noskatījos MGS4 gameplay filmiņu. Eh, ja es varētu atļauties PS3. Vienkārši lieliski izskatās.

Un vispār- Hideo Kojima ir kruts čalis. xD
Rusell the carrotstork
Es arī nesen redzēju MGS4 demo. Vienreizēji!
enigmo, tur jau tā lieta, ka tā nav pirmā. pirmstam tak vēl bija daļas kurās Solids pieveica Big Bosu un stāts par grey fox.
Man patika MGS, bet notiekti tā nav labākā. Gan sižeta ziņā gan visā pārējā. Visu spēli gandrīz bija jāskraida tur atpakaļ pa tā jau mazo karti.
Arts
Pati pirmā ir Metal Gear uz NES.Interesanti,kas būtu ja tajā laikā Hideo uzzinātu par lielo frančīzi?
Demo laps,man patika militia....nabaga arābi,bet pieklājīgi.
MGS4 uz X360 ir it kā uz ? Daudzas lapas saka nebūs,citas saka ka varbūt būs...
Rusell the carrotstork
Nē nebūs. Kodžima E3 teica. Un labi vien ir.
baseboalbatboy
Jaa lab ka uz X360 nebuus... jo taa onsole vienkaarshi naw pelnijusi taadu godu ! Un tikuntaa tur kur saakaas tur arii jaabeizdaas...uz Playstation konsoles..!
Pinky
MGS4
Rusell the carrotstork
Jā par šo video mēs runājām, like what, 10 dienas atpakaļ?
Bet paldies anyway, es tieši gribēju ieskatīties gametrailers saitā, nopieti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.