Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ed_s art +}
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
ed_soprano
image

mans pirmais posts +} apskatiet ,ieveerteejiet, pakritizeejiet...

Godiigi sakot man pasham liekas ,ka iznaaca diezgan pashvaki,bet nu.....useru arts tomeer kaa nekaa +}
Erik4xp
Emmmmmmmm...
Diezgan zvērīgi [if u know what i mean whit that]
Cik ilgi jau skribelē...
Pakkun
riktiigi nezheeliigs... tikai es nesaprotu kjermeni. vinjai tip roku nav vai kaa? blink.gif
ed_soprano
digitaali saaku sameeraa nesen,.kadu gadu vai pusotra atpakalj,....
runaajot par rokaam,.bija jau it kaa domaats zem meetelja,bet nu nesanaaca taa iisti,nebiju labi paardomaajis ko un kaa ziimeeshu,....paarbaudiiju vai vareeshu ko liidz galam uzziimeet +D
Kazuki
nezheeliigi labs ziimeejums.
Psycholog
voo, shitas man jau kaartiigi patiik.
neveelies uzbruuveet kaadu wallpaperi ? smile.gif a to man jaunu ievaidzeejaas, nezinu, ko lai liek smile.gif
Angelina
ziimeejums ir vnk dieviigs,plus veel kraasas arii man ljoti patiik. paraadi veel kko no sava aartworka! wink.gif
ed_soprano
image

remake ,..6itais man patiik jau labaak.
walla lielumaa
Aektan
Spammer.. happy.gif
Bez šitiem Ed_Soprano 2006 un ed_soprano@yahoo.co.uk butu labak tongue.gif

un tev vajag izdarit background ..
Angelina
ja godiigi,tad teikshu,ka ieprieksheejais man patika labaak. tas bija vairaak taads gotisks, nosleepumains un ar savu odzinju,turpretii shim,manupraat, vairs nav taa sava knifinja,kas ieprieksheejam bija panaakta ar kraasu paliidziibu.
edg
Ar ko ziimee?
kahi
nu, vienīgais, kas patika, bija acis! tādas dziļas. un matu sakārtojums. piekrītu, pirmais bija labāks, drūmāks, vairāk atbilda meitenes izteiksmei, otrs jau tā, bet gan jau izturēšu!
Tigra2
Eu, tev baigi labi sanāk! Un gads, pusotrs neskaitās nesen... tongue.gif
Pirmais man liekas labāks, jo tam piemita kautkas valdzinošs un skumjš, bet jaunajam tā vairs nav, varbuut vainiigas krāsas, varbuut kas cits.
nju, gaidu nākamo.

hmmm, interesanti kā tev iet ar zeenu ziimēšanu...
(vairumam šai forumā meitenes padodas labāk)
ed_soprano
zimeeju ar wacomu,....

Ziimeet zeenus...daudz neesmu meeginaajis,jo kaut kaa nesaistaas +} ,bet nu okey varbuut pameeginaashu smile.gif
Keydan
Очеь красиво! Если попотеть часок в Фотошопе то можно сделать на 10+! Хотя сейчас уже на 9! smile.gif
~Nefi~
Ārkārtīgi patīk! Ļoti skaists darbs sanācis!!! smile.gif
ed_soprano
saaku taisiit logo,..bet skatos topics jau ciet,....nu izlikshu sheit ..+} ..man jau patiik...

image
LeoR
Ui, patieshaam loti smuki, loti patiik izkraasotais variants. Cerams, ka buus veel kaut kas tadaa garaa smile.gif.
Pakkun
forshi, tev ir talants, shis logo jau izskataas labi! bet liekam vinjusTE
asamashii ritori banpaia
cool
kahi
man kaut kā vairāk izskatās pēc Aoku! kaut kā tas t er O nesaiet kopā!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.