Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Online Games
Anime forum > Anime > Games
Pages: 1, 2, 3
Shackal
ljoti gribejas ielikt so postu lai uzzinatu kadas online speles jus zinat un spelejat smile.gif ja protams spelejat rolleyes.gif un varbut kadu man ieteiktu tongue.gif

man zinamas online speles:
Ragnarok-www.rotr.ru
Astonia-www.astonia.com
Alien assault traders-aat.paisums.lv
Sigfa
runescape - www.runescape.com
everquest- http://everquest.staion.sony.com
Shackal
Battleon-www.battleon.com biggrin.gif
Batou
es buushu LJOOTI neorigjinaals: cz.gign.lv (also cs available) un mu.zolik.net.
Roze
Eve-Online: http://www.eve-online.com/
volzha
Tikko sāku spēlēt phantasy star online pc versiju, angļu valodā, hakota spēle bet ja grib var spēlēt gan online gan offline cilveeku pietiek, un lagi hmm nez itkaa neko neredzeeju pso lapa - skatās un meklē es no suprnova.org vilku torrentu ar spēli uz cietā spēle aizņem maz kādus 500 mb ne vairāk.
Kikyou
QUOTE (Roze @ Jun 11 2004, 06:54 PM)
Eve-Online: http://www.eve-online.com/

cerams taa speele nav par margariinu? (stulbs stulbs joks)
TheBadEdd
Priston Tale - eng.pristontale.com cool.gif
Batou
QUOTE (Kikyou @ Jun 14 2004, 01:57 PM)
QUOTE (Roze @ Jun 11 2004, 06:54 PM)
Eve-Online: http://www.eve-online.com/

cerams taa speele nav par margariinu? (stulbs stulbs joks)

eve, cik zinu, izskataas "oboldjenno", zheel, bet par to ir jaamaksaa naudinja, tam ir nepiecieshami "krutaakie" dzelzhi kuru man nava sad.gif
edg
http://www.idiotworld.com/ - vienkaarsha, bet gjeniaala.

Shitais geims ir pats labaakais... tiesa man tur ir slikta reputaacija tongue.gif, jo neesmu tik liels idiots, kaa visi gribeetu, taapeec esmu sadariijis lietas, kuras idioti uzskata par sliktaam... ph34r.gif bet visaadaa gadiijumaa, ja nenjem veeraa to, ka cilveeki tur mazliet jociigi (nu kaa tad savaadaak smile.gif ), tad speele pati par sevi baigi laba. Tiesa, pashlaik vinja neiet... atjaunosies tikai juunija beigaas. rolleyes.gif
Shito speeli ir paredzeets speeleet, ieejot apmeeram reizi dienaa un paaardoties, bet vinja aiznjem suniski daudz laika...


http://www.hattrick.org/

Pievienojies hattrikam! Pashu gan mani no shitaas speeles izmeta par noteikumu paarkaapshanu, bet no visaam lietaam, ko pret noteikumiem esmu dariijis, man neatklaaja, par ko tieshi ph34r.gif - pa jaunam nesaaku speeleet, jo shitaa speele aiznjem paaraak daudz daargaa laika...



http://www.jippii.lv/jsp/games/

"Online speele", kas ir jaasit, jo aiznjem manu laiku...



erm... Quake 2 biggrin.gif
Roze
QUOTE (Kikyou @ Jun 14 2004, 01:57 PM)
QUOTE (Roze @ Jun 11 2004, 06:54 PM)
Eve-Online: http://www.eve-online.com/

cerams taa speele nav par margariinu? (stulbs stulbs joks)

Mmmm vai izskataas peec margariina? smile.gif

Pie kam dzelzhus nekaadus paarkrutos iipashi nevajag..

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Sigfa
izskataas pilniigi un naturaali peec freelancera (ljoti laba speele)
Seven_of_zero
Izlasiju aprakstu par EVE online. Tā tik ir spēle. Kautkad vajadzēs paspēlēt.
ShinChan
Es gan vairaak gaidu kad World of Warcraft ieraudziis dienasgaismu
Shackal
Es ari vinju gaidu bet man jau sak trukt pacietibas dry.gif
Batou
QUOTE (ShinChan @ Jun 15 2004, 01:10 PM)
Es gan vairaak gaidu kad World of Warcraft ieraudziis dienasgaismu

maksaasi un speeleesi vai vienkaarshi gaidi laugh.gif ? es gaidu, kad paraadiisies briivie shardi uz wow un tad... un tad man beidzot laikam tak buus jaapeerk jauna kaste.
ShinChan
QUOTE (Outlawz @ Jun 15 2004, 03:04 PM)
QUOTE (ShinChan @ Jun 15 2004, 01:10 PM)
Es gan vairaak gaidu kad World of Warcraft ieraudziis dienasgaismu

maksaasi un speeleesi vai vienkaarshi gaidi laugh.gif ? es gaidu, kad paraadiisies briivie shardi uz wow un tad... un tad man beidzot laikam tak buus jaapeerk jauna kaste.

Pagaidaam veel vienkaarsji gaidu, un ceru ka notiksies taa kaa tu saki. Mjaa ar dzelzjiem arii man buus probza, tacju ceru driizumaa veikt upgrade, ja finanses atljaus. Man Warcraft pasaule liekas vispievilciigaakaa no liiedzsjineejaam iznaakusjajaam online speeleem. chari tuvi un paziistami, viss WC universe tik miilsj.
kaarleens
es taa esmu iegaajis ragnarokaa ka neko citu man vais nevajag vismaz kameer tur turpinaaas gilzhu ciinjas
Rune
Var veel pameeginaat SHITO. Kaadreiz speeleeju, bet tagad vairs nesaista.
zenofex
Dark age of Camelot un Pristontale
Ella
mu.valsts.lv laikam serverii shobriid sarezgiijumi. man vismaz neiet ne maajas lapa ne forums ne pati speele sad.gif
Kaads nezin kas tur notiek iisti???
Batou
vai ta tas veel nav noveeries? huh.gif
Ella
Nea nav gan un tagad ir pamatiigi uzlabots.
No Barlogiem un Golden dragon vairs glaabinja nava biggrin.gif
Un visaadi prikoli speelee notiekas.
Turklaat Gilzju kari jau arii rit pilnaa sparaa Lin_Kuei karo laikam ar visiem peec kaartas. Riktiiga killeru gilde.
es arii tajaa biju bet aizgaaju citur smile.gif
Some1
Man tagad principaa interesee tikai viens game: World of Warcraft. Kopsh esmu screen'us un video redzeejis vairs nekas cits neinteresee(varbut parspiileeju, eedu es tomeer veel arii cool.gif ). 5 Juulijaa saakas Eiropas closed beta registraacija (ilgst 3 nedeeljas, ja kaadam interesee...) un cerams es tikshu pie serial number tongue.gif . Vieniigais... 3gb download no saita... nav paaraak iepriecinoshi.
Sigfa
ja tevi tik ljoti interesee, tad piraatisko betu jau var tagad dabuut. vareeja jau pirms paaris meeneshiem. nepateikshu kur tieshi, bet var.
Rune
Heh, neviens nav piemineejis UO. Nu taatad, LV UO shards Tera Uo .
Some1
Par piraatisko betu es jau arii zinu, bet saakotneeji WoW mani tik iipashi nemaz neaizraava...zinaaju ka labs, bet taa iipashi man vinsh neko neizteica. Pirms 2 nedeeljaam bish parakaajos pa visaadaam lapaam, screen'us jaunos redzeeju utt... Kopsh taa laika gan kaut ka saaka stipri intereseet tongue.gif Uzreiz jau arii EU beta registreejos... Redzeesim, ja netikshu, tad buus jaaiztiek ar piraatiem...
Martins
Kāpēc aizmirsts viens no nedaudzajiem jēdzīgajiem sci-fi mmorpg Anarchy-Online? Es vienu laiku spēlēju un nemaz ar' nebija slikti.

user posted image
Piepz
Varbūt bišķi par vēlu, bet nu gribēju pateikt, ka tagad riktīgi rukāju EVE online. Paldies diviem cilvēkiem no LV, kuri mani saslimdināja ar šo MMO geimu (vienīgie bez manis, kuri, cik zinu, spēlē EVE). Lai nu kā.. jāmaksā ir 15EUR mēnesī utt utt, bet nu es kā godīgs maksātājs varu dalīt atslēdziņas, lai jauni cilvēki varētu 14 dienas par brīvu spēlēt (vismaz es tā domāju, ka man ir šāda unlimited iespēja).
Tātad.. visi tie, kuri gribēja un grib iemēģināt iet uz šejieni vilkt jaunāko klientu (btw, nesen iznāca free expansion - EVE: Exodus) un sūta man meilu ar requestu pēc free 14 day trial uz noise @ edot . lv
Ceru, ka kāds paliks atkarīgs un sāks spēlēt patstāvīgi! biggrin.gif
Piepz
Aizmirsu piebilst...
Tie, kas saka, ka EVE ir totāls crap, acīmredzot, nav iebraukuši šajā geimā. Man vajadzēja kādu mēnesi, lai tā normāli visu saprastu un still... es daudz daudz ko nezinu un nesaprotu. EVE ir ļoti milzīga, plaša un sarežģīta spēle. Kad esi iebraucis tad there's no way back smile.gif
... Laimīgu un veselīgu jauno gadu! Pārējo var nopirkt... biggrin.gif Un naudu arī, lai var nopirkt to pārējo...
kaarleens
nebuutu ragnaroks speeletu evi cool.gif
Ramiel
conqueronline
roseonline
lineage2
gates of heaven
tostermaize
QUOTE(Sigfa @ Jun 14 2004, 20:12)
izskatās pilnīgi un naturāli pēc frēlancera (ļoti laba speele)
*


izraadaas neesu vienīgais kas šito spēlējis
-nDigo-
QUOTE(tostermaize @ Jan 4 2005, 22:23)
izraadaas neesu vienīgais kas šito spēlējis
*


tu neesi, es ar esu to speeleejis, tik tur fizika mazliet kliboja(jo visi kugji, lai cik lieli vinji buutu, kad lidoja dokos iek6aa izskatiijaas vienada izmeera)
jurc
Knight Online - šito es spēlēju tagad kā traks!
KalOnline - japanese game... bet man likās bik par drūmu...
SheWr
tev nepareizs links tajaa knight online...truukst WWW.
CloudX
biggrin.gif Te mans saraksts
Ultima Online
MuOnline
Counter strike
GuildWars
Ragnarok online
Kalonline
Neverlands.ru
Combats.ru
Adventure quest online
lineage2
SheWr
hehe...beidzot atradu to linku. Rekur adrese uz pilnu MMO RPG sarakstu:
Link
jurc
blink.gif būtu labāk ielicis paša paarbaudītas lietas nevis visu sarakstu kādi vien ir! To mēs paši arī mākam meklēt!
Nu vismaz noformeejis smukaak!!!
Hikaru
Mu Online ir kā Diablo. Tikai viss ir 3D. Bet man ātri apnika šī spēle. Tā arī enģeļa spārnus priekš burvja i nedabūju... Pārāk ilgi jāspēlē.

Combats.ru.... biggrin.gif jā... Diablo teksta veidā. biggrin.gif
-nDigo-
QUOTE(Hikaru @ Jan 6 2005, 13:09)
Mu Online ir kā Diablo. Tikai viss ir 3D. Bet man ātri apnika šī spēle. Tā arī enģeļa spārnus priekš burvja i nedabūju... Pārāk ilgi jāspēlē.

Combats.ru....  biggrin.gif jā... Diablo teksta veidā. biggrin.gif
*


es taa skatos ka tu visas speeles saliidzini ar diablo laugh.gif
jurc
QUOTE(<<<Indigo>>> @ Jan 6 2005, 18:37)
es tā skatos ka tu visas spēles salīdzini ar diablo laugh.gif
*


Iisteniibaa Diablo ir viena labā spēle! Pirmo reizi uzspēlēju pirms kādiem 3 gaidiem, bet vēl jo projām mēdzu uzspēlēt tongue.gif
Bija labs onlinā viņu spēlēt, bet kad saradās čīteri, ta gan viss prieks pazuda!

Mu online ir laba spēle kamēr viņa apnīk! Vislabāk ieiet tādā serverī kur dod daudz exp, sakačāties un papriecāties par savu krutumu.. Nu spēlēt kautkādā Wigle vai Maya neredzu tolku, viena vienīga laika nosišana... aizkačāju savu elfiņu līdz 61lvl.. un man pietika... tālāk tikai viena vienīga laika nosišana...
SheWr
QUOTE(JurCHiX @ Jan 6 2005, 18:52)
QUOTE(<<<Indigo>>> @ Jan 6 2005, 18:37)
es tā skatos ka tu visas spēles salīdzini ar diablo laugh.gif
*


Iisteniibaa Diablo ir viena labā spēle! Pirmo reizi uzspēlēju pirms kādiem 3 gaidiem, bet vēl jo projām mēdzu uzspēlēt tongue.gif
Bija labs onlinā viņu spēlēt, bet kad saradās čīteri, ta gan viss prieks pazuda!

Mu online ir laba spēle kamēr viņa apnīk! Vislabāk ieiet tādā serverī kur dod daudz exp, sakačāties un papriecāties par savu krutumu.. Nu spēlēt kautkādā Wigle vai Maya neredzu tolku, viena vienīga laika nosišana... aizkačāju savu elfiņu līdz 61lvl.. un man pietika... tālāk tikai viena vienīga laika nosišana...
*




Mu serveros ar aatru Xp ir prieks, bet iiss prieks, taa apniik veeel aatraak...
Hellsing
Ir viena neslikta free online speele saucas DarkEden.. Saitu tagad neatceros sen tas bij kad registreejos, bet mekleetaajos atradiisiet droshi!
Liidziiga HellBreath, bet daudz advanceetaaka, un labaaka.
2 rases Human & Vampire. Vampire liimenjus celj uzkraajot exp (Diablo), Human izmantojot kaadu skilu (Ultima online), daudz dazhaadu skilu, ierochu u.t.t
Ja nav slinkums var pameeginaat.. wink.gif
jurc
QUOTE(Hellsing @ Jan 13 2005, 11:06)
Ir viena neslikta free online spēle saucas DarkEden.. Saitu tagad neatceros sen tas bij kad registrējos, bet meklētājos atradīsiet droši!
Līdzīga HellBreath, bet daudz advancētāka, un labāka.
2 rases Human & Vampire. Vampire līmeņus ceļ uzkrājot exp (Diablo), Human izmantojot kādu skilu (Ultima online), daudz dažādu skilu, ieroču u.t.t
Ja nav slinkums var pamēgināt..  wink.gif
*


Esmu tādu ar spēlējis.. nu tā spēle ir paarāk prasta, nav daudz iespēju.. nez.. man nepatika! Un ja kāds taisās spēlēt ta lai ņem Vampīrus, tie ir daudz foršāki! smile.gif
Hellsing
Vienkaarshi ar vampiiriem ir vienkaarshaak un vinjiem viss ir organizeetaak, savaacas barinjaa un noteiktaa vietaa uzbruuk nabaga cilveecinjiem... Bet ar cilveekiem ir gruutaak, vinji nevar kljuut neredzami, nevar teleporteeties uz kaadu noteiktu vietu (ir helekopteru noseeshanaas vietas, bet tur jau parasti gaida kads nosferatu vampiirs), sanaak braukt ar moci, bet tas ir ilgi (protams aatraak nekaa kaajaam, bet tomeer ilgi..)
Patiesiiibaa par sho speeli var daudz ko pastaastiit, un vinja nav nemaz tik prasta.. Vieniigais ka ilgi jaaspeelee lai guutu kaadus rezultaatus..! rolleyes.gif
-nDigo-
a te kaads veel speelee KalOnline?
un parasti karotaaju klasei ir jakachaa 'speeks' un 'dziiviibas', vai shitenii arii taada pasha tipa strateegija?
Kyoushu
Oooo... man arii ir saraksts..

http://www.project-entropia.com
tiiri laba grafika un speele par briiwu tikai wiss welk uz to lai beidzot iemaksaatu pikji.. =)

http://www.shatteredgalaxy.com
nezinu speeli kas wareetu apnikt weel aatraak bet tas ir man... =) Galiigi garlaiciiga un pa welti taisiita.. Bet maybz kaadam iepatiikas..

http://www.gunbound.com
worms.. jaa tas ir worms tikai ieteerpies sawaaa tankaa un weel war paargjeerbties.
P.S. wisi speeelee izskataas kaa beernudaarznieki

http://www.digisonline.com/tactics
flash tbs... Kjipa shahs ar advanceetaaku sisteemu. Aatri apniik bet samaksaajot 10 dolaarus viss aiziet..

Aa un weel.. Cilveekiem kuriem ir alergjija pret sliktaam speeleem neiesaku speelet newienu no aukshupmineetajaam turklaat neiesaku arii speeleet MUo.. tas ir taads craps... un tur weel taisaas iewiest sisteemu ka buus jaamaksaa!!!
-nDigo-
savaadi, nebiju nekur pamanijis ka kaads piemin Soldner , pats neesu speeleejis(nevelk uz manas kastes), bet dzirdeets ir ka labs geims(bet dzirdeets ir viskaut-kas arii parpasaulesgaliem)
tostermaize
nekur nepamaniju taadu labu speeli kaa call of duty un call of duty: united offencive
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.