Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime skatiishanaas pasaakums
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
Duarh
Nu luuk. Vajadzeetu noorganizeet privaatu anime skatiishanaas pasaakumu forum memberiem (privaatu taadeelj, ka tad buutu DVD home use princips un nevajadzeetu nekaadus permissionus). Buutu interesanti gan satikties (ja buutu veeleshanaas, vareetu arii apvienot ar anime filmas meetingu pirms skatiishanaas), gan normaalaa kvalitaatee paskatiities anime. Gan jau visaadiem memberiem ir visaadi DVD - vajadzeetu tikai ar kaadu sarunaat vai nu projektoru un ekraanu, vai arii taadu lielaaku TV. It kaa jau kaadas pazinjas ar projektoriem man ir; varbuut citi forumieshi arii zina iespeejas; gan jau kaut ko vareetu sarunaat. Interese buutu?

DVD zinjaa pats piedaavaaju Crest of the Stars (visas 13 epizodes) + pirmaas 9 epizodes no Banner of the Stars (peedeejais disks veel man nava). Crest of the Stars ir viens no labaakajiem sci-fi anime (bez mechaam, bet ar politiku & character developmentu), ko vispaar esmu redzejis, taa kaa domaaju, ka visiem, kas nav skatiijushies, buutu veerts. Veel man ir arii Metropolis DVD, kas gan bija redzams gan Arsenaalaa, gan nopeerkams arii Latvijaa, taa kaa tas varbuut nebuutu tik interesanti.

Labaakais laiks jau droshi vien buutu kaada nedeeljas nogale. Domas, ieteikumi?
ShinChan
Ideja pat ljoti laba, bet ne prieksj manis. Esmu vientuljaaa luureetaaja tips, publika man traucee, un ja es veel pamanu, ka kaads neseko liidzi uz ekraana notiekosjajam tad knapi turu sevi rokaas. Bet tas esmu viens es laugh.gif Sjaada kopistiska skatiisjanaas tiesjaam ir veertiiga, jo neba jau nu visi normaali dabuu redzeet to, ko var redzeet sjaadaa pasaakumaa, nemaz nerunaajot par projektora un labas skanju aparatuuras piedaavaatajaam iespejaam. Ir veerts sjo ideju attiistiit.
zenofex
Tas, protams, buutu interesanti, tikai nezinu, kur to vareetu noorganizeet. Un veel - hm, vai Tev, Duarh, nebija arii kaadas Ghibli filmas uz DVD?
Spectre
Es domaaju, ka varetu izveersties tiiri interesants pasaakums, tikai man dvd nava man ir tik ieksh divx un xvid formaata .......
Sigfa
uu, es pat LJOTI labpraat satiktos lai skatiitos animi. Shito jau gribeeja dariit lffb, bet tur atkal bija tas chakaris ar tiem permissioniem. nu, izklasuaas labi. Ja salasiitos cilveeki...
tautietis
jaa, lai buutu taads pasaakums:)
Guest_Duarh
Ghibli DVD man vairs nav, jo, izraadaas, bija piraatiskie - aizsuutiiju atpakalj, nolamaaju un sanjeemu refundu. Pa to pashu teemu - moraalu apsveerumu deelj arii nepiedaliitos divx/kachaato filmu skatiishanaas pasaakumaa.

Bet nedomaaju, ka pietruuks DVD, ko bishki paskatiities. Papeetiishu, kaa ar visu projektora organizeeshanu utt. . .
Sigfa
nu nu, tas ka kachaats jau veel nenoziime, ka nelegaals! kaa tad ar visiem fansubiem?
kaarleens
hi hi taga dvd nav probleema novilkt rolleyes.gif daudziem mums jau ir dvd rakstiitaaji ideja ar projektoru ierulz bet seriaalu skatiities pa garu jaaskataas mowis es domaaju veel nepieciesham ir labs pastuuzis subis tumbas un patuksha paliela telpa ta pasaakums ierulzo nekad lai gan nav sanacis taa animi skatiities tik mowies un kocertus krutaakais laikam bija ramstein koncerts bija 2 subji 2 lielaas pioner tumbas un vel chupa ar mazajaam radiotehnikas tumbinjaam nu ko lai saka bija labais biggrin.gif
Spectre
Liidziigaa stilaa jau ir daudzas filmas skatiitas, tik ..... nejau vienmeer ir tie subi un spiikeriishi ......
Man jau vairak rodaas jautaajums KUR????
Guest_Duarh
>nu nu, tas ka kachaats jau veel nenoziime, ka nelegaals! kaa tad ar visiem >fansubiem?

biggrin.gif es domaaju par moralitaati, ne legalitaati (lai gan fansubi arii, strictly speaking, nav legaali). nedomaaju, ka var moraali attaisnot fansubu skatiishanos tikai taadeelj, ka noteiktie seriaali veel nav iznaakushi citur, ja tu taapat to seriaalu nenopirksi arii tad, kad iznaaks. taa ir vienkaarshi paraziteeshana uz sisteemas reekjina.

wink.gif pie tam tad, kad beidzot anime skatiishanai uzrodas nopietns materiaals opportunity costs, paraadaas daudz vairaak laika dariit praatiigas, produktiivas lietas.

Par telpaam jautaajums, protams, labs. Vispirms vajadzeetu zinaat cik cilveeki vareetu ierasties. . .

apjautaashos tuviem cilveekiem, kas straadaa skolaas/universitaatees, vai kaadu klases telpu pa kluso nevar izmantot smile.gif.
Sigfa
ja skolaa, tad kaa tad paliek ar aparatuuru?
Spectre
hmmmm nu es vareetu but viens no tiem, kas ierastos .....
Telpas taa ir saapiiga teema man nav nevienas zinaamas vietas .....
Yume
es arii noteikti ierastos, ja buus taada iespeeja... hmm, telpas.... varbuut kaads buutu tik miiljsh un uzaicinaatu pie sevis?
ShinChan
QUOTE (Guest_Duarh @ Jun 9 2004, 06:12 PM)
apjautaashos tuviem cilveekiem, kas straadaa skolaas/universitaatees, vai kaadu klases telpu pa kluso nevar izmantot smile.gif.

Ko tur pa kluso, dabuu uzreiz aktu vai sporta zaali un sariiko educational anime watching visiem skatiities gribeetaajiem. Mijazaki un vinja Ghibli team izstraadaajumi sjim meerkjim buutu vispiemeerotaakie. Veel tikai kaada anime speca prieksjlasiijumi buutu vajadziigi. Un taa vareetu braukaat apkaart pa Latvijas skolaam smile.gif
kaarleens
vispaa pateicoties viva daudz saak zinaat un saprast kas ir iists anime, bet nu taa izgliitoshanas ideja ir patraku, kas grib lai skataas biggrin.gif
Spectre
Taakaa es ar TEE VEE esu uz Juus biggrin.gif tapeec es to ANIME butiibu atklaaju pac pashmaaciibas celaa biggrin.gif
Zheel, ka noveera sharereactor tur bij mani pirmie spertie soli uz anime .... ]

Un ar to maciishanu tieshaa, bikiit paar striipu......
ShinChan
QUOTE (WhoKnowsWho @ Jun 10 2004, 07:22 PM)
Un ar to maciishanu tieshaa, bikiit paar striipu......

Bet protams. Vai tad kaads iedomaajas, ka muus laistu ieksjaa kaadaa skolaa un ljautu raadit, kaut vai to pasju Totoro? Gribeetos redzeet to progresiivo direktoru, kas atljautu demonstreet anime. Sexuaalaas audzinaasjnas muuvji buutu pavisam cita lieta biggrin.gif
Sigfa
jaa, kaadu hentai muuviju skolaa... pats dirichs ar prieku skatiitos...
edg
lol, Bible Black... ph34r.gif
Seven_of_zero
ĀĀĀĀ neatgādiniet man Bible Black. tas.. tas.. ir kaut kāds šausmīgs murgs. nu tā Atgādinājāt man Bible Black (laikam šonakt gulēt neiešu).
Yume
Heh, taa peedeejaa fraaze taada divdomiiga.... laugh.gif

laugh.gif
Sigfa
Nu jaa, kas kuram tuvaaks, Yume...
edg
QUOTE (Seven_of_zero @ Jun 10 2004, 10:40 PM)
ĀĀĀĀ neatgādiniet man Bible Black. tas..  tas.. ir kaut kāds šausmīgs murgs. nu tā Atgādinājāt man Bible Black (laikam šonakt gulēt neiešu).

Njaa, lasot shitaadus postus ir skaidrs, ka Bible Black ir kaut kas, kas tieshaam buutu jaanoskataas, bet zinot, ka es taadu pamatiigaaku ecchi nespeeju uznjemt lielos daudzumos, droshi, ka shitajam 10 minuutes neiztureetu...

tas viss ir ljoti jauki, bet pietureesimies pie teemas.
kuchieris
A nevar sarunaat kaadu kinoteaatri? Zinu, ka Ventspilii kautkaadi dzjeki sarunaaja ar vieteejo "KINO RIO". Protams bija jaamaksaa, bet tas esot bijis taa veerts - kaut kaadu saveejo safilmeeto tusinju esot skatiijushies.
Sigfa
Jaa, piemeeram, Riigu, vai Forum cinemas, vai Suni, vai Daili... mnjaa...
kuchieris
Nepaarspiilee! Kaads leetais variants nav? Bez eertiibaam, kaut kur nomalee.
Guest_Duarh
Teika veel funkcionee?
Sigfa
domaaju, ka labaak tomeer buutu savaakties pie kaada maajaas...
Yume
Kniits dikti daargi izmaksaas... labaak tieshaam pie kaada maajaas.
kuchieris
Obligaati un vienalga, kur buus jaaskataas pirmaa Latvijas anime visiem kopaa.
Dzonis
Labs bija "lffb" organizeetais anime pasaakums. Zjeel ka nokaveeju saakumu pirms n meeneshiem, bet labi ka paliku liidz beigaam.Uz lielo ekraanu (ar projektoru) tika raadiita BubbleGum Crisis..Bija forshi: ). Vieniigais kur publiski anime (latvijaa) ir raadiita tas ir kino Riiga (Spirited away).Un ceriiba ko labu redzeet buus tajaa konopasaakumaa "Arsenaals". (bishk offtopix smile.gif )
Batou
apjautaashos savai kursabiedrenei kura straadaa "Arselnaalaa" par to ko Sukuts ir ieplaanosjis (bishk offtopic turpinaas).
Dzonis
Iespeejams ka vareetu sagaidiit GiTS 2.Kaa nekaa Kannaas raadiija (joprojaam offtopix)
Rob_X
Ja juus cilveeki domaajat skatiities pie kaada maajaas tad tam jaabuut kaartiigam dziivoklim... Buus taksh noteikti kaa minimums 10 cilveeki un jaabuut arii taadam labam ekraanam lai visi redzeetu. Visaas malaas ir iireejamas zaales utt. uz kuraam var samesties no visiem pa druscinjai. Par skatiishanos maajaas - neta man nav, jaunu anime man nav bet mani draugi vienalga naak pie manis maajaas (4 gab) un seezham pie 17' monitora un skatamies anime un taapat pa maz vietas pat ja palienam nostaak. Ja veel subi buus tad 10 cilveeki pie telljuka nu nekaadi nesaliidiis, ja nu kaadam redze nav taa labaakaa. Vajag zaali ar lielu ekraanu... kas tur teica ka Ventspilii noiireeja kjiniiti? To pashu vien var, ja sametas.
Unmei
Ideja kā Ķīnas mūris smile.gif Vēl tikai atliek realizēt, ar to laimak tak grūtāk būs sad.gif Bet es noteikti ierastos biggrin.gif
Kima
Var jau sagaadaat info par iire zaaleem un to razcenkas, bet arii jaadabu KO skaatamies. Ja buus ko skatiities varu savaakt info cool.gif
Roze
Domaaju ka taa nav probleema. Liela dalja no mums vaac DVD liidz ar to KO skatiities probleemas manupraat nebuus wink.gif
Kima
Nju tad man saakt waakt info? huh.gif
Dzonis
mjaa...shito pasaakumu galiigi negribeetos palaist garaam (ja notix tongue.gif ),tikai cerams ka laiciigi tikshu pie neta lai redzeetu kaa shitas attistaas..(joprojaam nav sava i-neta sad.gif)
zenofex
Nu pasaakumam jaabuut labam, tikai jaasaorganizeejas ir. Un ko skatiities pietiks, tikai gruuti buus izveleeties lai visi buutu apmierinaati smile.gif

DVD gan man nav, bet dazhiem no mums gan ir.
Sigfa
nu ko, kaadam jaasaak organizeet =] centiishos but tongue.gif
Kima
Nju taa izmeekleejos, bet neko deriigu neatradu tikai noiireet maajas kino zaali, bet tad wajadziiga telpa un taa ir weel nauda, un tik un taa uz daudziem cilweeciniem nesanaak, kuram weel ir idejas?
Spectre
Nu dvd man nav, cik zinu Rozem ir pietiekami biggrin.gif
Anyway ja tas buutu kaads jaux sestdienas vakars labpraat piebiedrotos. Darbanedeelas laikaa buus pagruuti, skatoties, kas pa dienu un kas ir paredzeets man tajaa dienaa. dry.gif
CELSIOR
Ar to iireeshanu nu ir kaa ir. Iesaku tommer mekleet pazinas starp skolu direktoriem vai kaadiem kultuuras centru vadiitaajiem!
kaarleens
vajag vienu pc labas tumbas ar pastuuzi baltu sienu un galvenais projektoru telpas jaa arii liela probleema man ir veel probleemas ar laiku dry.gif
Spectre
Itkaa jau nekas daudz, bet tajaa pashaa laikaa ........ ghhhh man ar, laix tagad nav sabiedrotais. Darbs maaciibas un sestdienaas arii jaastraadaa tiesa gan liidz 15:00 var arii atprasiities aatraak, bet darba nedeela ........ aizsista liidz malinaam. Knapi pietiek, ali paguleet vareetu, izguleeties taa konkreeti nesanaak.
Taka
QUOTE (Outlawz @ Jun 13 2004, 03:08 AM)
apjautaashos savai kursabiedrenei kura straadaa "Arselnaalaa" par to ko Sukuts ir ieplaanosjis (bishk offtopic turpinaas).

Hehe Tu mācies vienā kursā ar Ievu? wink.gif
Es turpat, tikai vienu kursu augstāk laugh.gif
Līdz sestdienai? wink.gif
Batou
QUOTE (Taka @ Sep 3 2004, 10:50 AM)
QUOTE (Outlawz @ Jun 13 2004, 03:08 AM)
apjautaashos savai kursabiedrenei kura straadaa "Arselnaalaa" par to ko Sukuts ir ieplaanosjis (bishk offtopic turpinaas).

Hehe Tu mācies vienā kursā ar Ievu? wink.gif
Es turpat, tikai vienu kursu augstāk laugh.gif
Līdz sestdienai? wink.gif

mhm, ievas pie mums nava wink.gif

maacos LKA smile.gif
Taka
Ups, tad es domāju citu cilvēku, bet viņa arī strādā Arsenālā smile.gif
Mācos LU sestdienās.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.