Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Japāņu, Koreiešu spēles
Anime forum > Anime > Games
bladez
Iesakiet man lūdzu kāds kādu jauku Japāņu vai Korejiešu spēli. Tās ir pašas labākās.

Piemēram iespējams daudzi zinās populāro HoverBoard ASDF. Tā BIJA LIELISKA spēle, kurā sacentās ar Hoverboardiem (sniegadēļi, kas peld pa gaisu). Tajā spēlē bija lieliskas fīčas, un pats labākais bija cilvēki, kas tur spēlēja. Tur varēja iepazīties ar cilvēkiem no visas pasaules. Japānas, korejas, francijas, brazīlījas, un pat Igaunijas arī (līdzīgi kā Ragnarok Online).
Bet kāpēc teicu ka bija??? Tāpēc, ka šo jauko spēli finansiālu apstākļu dēļ (spēle bija par Brīvu), viņu slēdz precīzi 2005. gada 31. Maijā. Tas man bija liels šoks.

Ja kas šeit kāds jauks skrīnšots.


Varbūt kāds zin vēl kādu šādu jauku spēli, kura būtu "kawaii"????
Shoune
nesen iznaca jauna forsa ONLINE games he he Japanu/Koreiesu...

Rising Force Online(RF online), forsa speele, ir tikai oficialie serveri, bet iesaku vinu pasuutiit, jo La2 pat nestaav klat tai speeleej =)))
minta
iesaku uzspeeleet M&M!
www.monsterandme.com

ja izdomaajat sho speeli speeleet tad atrodat tajaa mani... es tur seezhu vai cauru diennakti... mans nix Hinata_Lv
Lust
Vakar uzduros speeleei Water Mergin

•Kopaa 300 leveli un manupraat 6 profesijas no kuraam iet vel 2 un no taam vel..

•Skili graamatu sisteemaa

•Daudz interesantu un sarezhgiitu kvestu kurus nekatraa speelee satiksi.

•Ir peti[hero] kuri var nomirt vai leveloties

•Diezgan interesanta speele , ja vajag kaut ko zinaat mans niks speelee Luster

•Var uzlabot ierochus

•Ir profesijas kaa - Miner , Lumberjack , Farmer

•Pats esmu 21 levels Thief ^^

•A jaa , pats galvenais - Maajaslapa

•Speeleeju Chingzou serverii

•Varam veidot klanu wink.gif

•Screeni


image
image
xikes
NJa, tas peedeejais atgaadina veco, labo Ragnarok Online.
Lust
Ja vairaaki cilveeki savaaktos vareetu veidot klanu ^^

Kas speele sakat te

Screen :

imageimage
Spectre
Hits back memories - Ro online (spelēts 2 gadi) teiktu same tik vēl vienkāršotāks charu arts, pat moni ir ļoti ļoti līdzīgi.

Iespējams uz šito pavilksies civiļi, ja tur ko interesantu eventos utt.. izdomās, jo cik zinu pret Ro2 (3D) ir diezgan skeptiska Ro 1 piekriteeju nostāja.

Ai nu pats tagad L2 kapāju tongue.gif apnika bikīt tie chibi chari, gribas ko standart veidīgu - elfus, smukas dark elfenes laugh.gif laugh.gif laugh.gif rolleyes.gif
ETM
Don't forget the d0rfies!

Iisteniibaa L2 owns. Kapeec mekleet kaut kaadus kreisuus variantus, ja visi zina kas ir pats labaakais? 8))

Nu iisteniibaa, jaa. Lai arii /me speelee uz pashas zmeaakaas grafikas, savas kastes primtiiviskuma deelj, l2 ir smuks. Augstak redzamais piemeers ir vienkaarshotas spraitu grafikas paarpildiits. Gaumes jautaajums, geimpleju neietekmee... bet nu paaris stundas dienaa sitot vienu un to pashu nabaga mobu, gribas arii ko acij tiikamu baudiit. 8)
bladez
QUOTE(Spectre @ May 8 2006, 09:30)
cik zinu pret Ro2 (3D) ir diezgan skeptiska Ro 1 piekriteeju nostāja.
*



Hmm...... Nezinu kā tur, bet pārsvarā visi RO spēlētāji kurus es pazīstu ir optimistiski noskaņoti gaidot jauno RO2, jo lielai daļai jau apnikuši 2D grafika. Godīgi sakot pēc 2 gadu spēlēšanas man arī.
Lust
Skaidrs ar jums...

Speeleeshu viens pats liidz pensijai

Tas pats - Es saspeeleejos Half Life un shie FPS man jau apnika

EDIT : Laikam buus japaardod graamatas ar skiliem , man vesala chupa. Gribeeju jaunajiem atstaat biggrin.gif bet te taadu nav...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.