Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Stulbs jautaajums.....
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Takashy
unsure.gif Aj,man te taada maza prob..
1)saakumaa taa.... mana paslaiciigaa Hdd i 40 GB....
2)Man bija PS1,bet es to iznomaaju kaadam un tam tas norspraaga,taadeeļ man tagad vairs nav PS1... *cry*
2) Mans jautaajums..........
~ Es tajaa www.yes.lv vai kaa tos lapu sauc(Kautkaada kur var pirkt šaadas/taadas lietas[Kaads to i meeģinaajis?aatri tie pieved?]) redzeeju smukus 300GB ^__^ kurus es labpraat pirktu,bet.....
~taa ka mans PS1 sapliisa man jau gribeetos ariii to...,bet taa ka tagad i arii taads PS2 es domaaju to pirkt....(Tee tad mazs jautaajums pa to PS2 tiem kuriem i tas... vai uz PS2 iet pilniiga visas PSX/1 speeles(Man i paaris kuras man diezgan patiik),vai tur i arii taadas kuras neiet?)

~~... n tad mans jautaajums.... ko juus man te ieteiktu pirkt? 300GB vai PS2? huh.gif ?

PS: #Mans Pc i jau paaris gadu(5~6) vets un nav iipaši uzlabots taadeeļ taadas iiipašas speeles uz taa arii neiet...(Pietam man vajadzees HL2,sleep.gif" un man i slinkums to uzlabot)
#Bet man atkal taada prob.,ka es esmu.. ehm,kaa to vareeetu teikt?Leechers?Vai kaa tos sauc?kuri nevar nekad izbeigt laadeet? ^^" taadeeļ mans HDD i vienmeer apmeeram 98% pilns.... ^^".......
N tad paliidziet man..... he,he... ^^"
CryRat
tev pašam neliekās... muļķīgi... prasīt kādam lai izstāsta ko tev pirkt ? tu tiešām domā ka kāds cits var zināt labāk ko tu gribi nekā tu pats ?

nu labi... tā kā es pēdējajā laikā praktiski neko nespēlēju tad es teiktu ka tev ir jāpērk HDD... nu PS2 jau ar ir tā vērts... un cik zinu tad iet visas PSX spēles tikai MemoryCard gan vajag no PSX ( itkā )... vispār jau PSX var samērā normāli emulēt uz PC... a PC upgreidot priekš spēlēm gan nav jēgas... personīgi es nevaru nosaukt i pāris jaunu vai vēl neiznākušu spēļu kuras būtu vērts spēlēt...

kas attiecās uz HDD... nav jau īsti jēgas pirkt vēl vienu... nu kaut vai ja tu nopērc 300g tad tā pat kādreiz viņi beigsies... un ko tad ? vēl vienu HDD pirksi ? nu var jau tā ja nauda ir... bet izdevīgāk ir paņemt DVD-/+R/RW... pats nesen nopirku pa 75 Ls un 4.7g matrica izmaksā 0.89 Ls

nu tā... raksti gan tu stipri dīvaini... kaut kādi traucējumi pa vidu... smile.gif

ā un btw labāk nevis yes.lv bet paskaties shop.lv...
Saiko
man bija pilnīgi tāda pati situācija... es izvēlējos PS2 jo personīgi es uzskatu ka tur ir daudz un labākas spēles kā uz citām platformām tai skaitā arī PC nevisas protams un nevisos žanros bet JRPG jau nu noteikti - tas ir tikai un vienīgi mans viedoklis mellow.gif uz PS2 iet 99% PSX spēļu vismaz man nav gadījies ka kāda neietu... un 99% tāpēc ka pats Sony saka ka kāda varētu neiet smile.gif lai nu kā ja neesi kristīts FPS & Strategy fans tad choose PS2 nekļūdīsies wink.gif tagad varbūt sāpīgākā daļa ( kas bija jāizdara arī man ) ko tad īsti pirkt PS2 vai HDD? es nopirku PS2 un apmēram pēc pusgada arī HDD domāju ka izdarīju pareizi tāpat arī iesaku darīt tev... daudz neko jau laikam nepalīdzēju bet nu vismaz izstāstiju kā es šādā situācija darītu / darīju smile.gif

p.s. ja tu saki ka tev PC ir 5~6 gadus vecs tad var gadīties ka nemaz 300GB hdd neatpazīst... lai gan es šaubos vai tev PC tiešām ir tik vecs ja tu saki ka neko daudz neesi licis klāt bet pašreizējais hdd tev ir 40 GB unsure.gif

p.p.s. hmm... tu saki ka tev vajdzēs HL2? ... tad varbūt labāk tavā situācija nopirkt mazāku hdd un kaut ko piemest klāt PC lai jau pavelk to HL2?

conclusion: pārlasot vēlreiz visu ko es šeit esmu uzrakstījis izspriedu ka tavā situācija vispareizāka rīcība būtu uzlabot PC + nopirkt hdd jo tad tu varēsi gan spēlēt HL2 gan PSX spēles gan arī l33chot huh...
Rune
es nopirktu kaut ko dzeramu.. piemeeram mineraaluudeni

PS2 nepirktu - kaada jeega? baigais geimeris rolleyes.gif a vot hdd nopirktu kaadu 80GB lai anime iet prieksh shaares iekshaa un DVD RW lai var raxtiit smile.gif
kaarleens
QUOTE (CryRat @ Feb 17 2004, 10:53 PM)
  nu var jau tā ja nauda ir... bet izdevīgāk ir paņemt DVD-/+R/RW... pats nesen nopirku pa 75 Ls un 4.7g matrica izmaksā 0.89 Ls

CryRat kas tas par rakstiikli un vai ir kaadas suudziibas es taakaa ar taisos sev taadu mantu njemt, lai gan sev taisiijos njemt sony un laikam tas gan maksaaja ~100 nu vismaz es neko leetaaku neatradu
CryRat
QUOTE (Rune)
es nopirktu kaut ko dzeramu.. piemeeram mineraaluudeni
hehe... laba attieksme... ko tur daudz... kaut ko dzeramu... smile.gif

QUOTE (Rune)
hdd nopirktu kaadu 80GB lai anime iet prieksh shaares
kas ir... 80g nesanāk izdevīgi... jo 120g maksā tikai kādus 10 Ls dārgāk... var būt ka tagad nav izdevīgi pat 120g...

QUOTE (kaarleens)
CryRat kas tas par rakstiikli un vai ir kaadas suudziibas es taakaa ar taisos sev taadu mantu njemt
tas ir LITE-ON DUAL DVD+/- R/RW 4xW4xRW12xR 40xW24xRW40xR [LDW-411SV03] black... pirku es viņu no m79... sūdzību nav... nu pagaidām vēl tikai kādas 7 DVD un 2 CD matricas esu ierakstījis bet tā jau skaisti... pilna matrica ar 4x ātrumu ierakstās kādās 12 - 14 minūtēs...
Takashy
laugh.gif Ok,tad jau laikam buus jaaņerm kautkas priekš PC,ja jau apmeeram visi pa to runaa.... Thx.... ^^"

@CryRat: Es jau zinu ka tas izklausaas stulbi ka citiem jautaa ko pirkt,bet kautkas jau jaaraksta man i.... ^^"

Par to DVD rakstiitaaju: Kaads jau i meeģinaajis ierakstiit kaadu nolaadeetu anime filmu/seeriju kaa.... nez.... VCD vai taa,ka var to noskatiities uz sava iista taa tur... hmmm.... DVD "lasiitaaja"... nez. kaa to vareetu saukt( sleep.gif"),tas kas i piesleegts pie TV..... kaada qualitaate,norm.?

@Rune: Hmmm....... arii laba ideja,man leenaam gribas dzert....
CryRat
QUOTE (Takashy)
@CryRat: Es jau zinu ka tas izklausaas stulbi ka citiem jautaa ko pirkt
nu ja palīdzēja izlemt ta jau nav ne vainas... laikam smile.gif

QUOTE (Takashy)
Par to DVD rakstiitaaju: Kaads jau i meeģinaajis ierakstiit kaadu nolaadeetu anime filmu/seeriju kaa.... nez.... VCD vai taa,ka var to noskatiities uz sava iista taa tur... hmmm.... DVD "lasiitaaja"... nez. kaa to vareetu saukt( "),tas kas i piesleegts pie TV..... kaada qualitaate,norm.?
umm... VCD gan neesu mēģinājis... bet skatīties var tikai ta ne uz visiem DVD-Plejieriem ( tā viņus IMO sauc ) un labāk lasa DVD-R nekā DVD+R un varbūt tur kaut kā savādāk jāraksta... kas attiecās uz VCD - ta viņš jau kvalitāti neiespaido itkā tak... aj nez... viss šitas ir diezgan sveš man... zinu ka var uzdedzināt līdz 4.5 GB uz vienas matricas ar failiem un patom viņus var dabūt ārā kā no parastās matricas biggrin.gif
Rob_X
Combo DVD 16x +RW 48x 24x 48x LiteON tas ir dvd rakstiiklis vai dvd roms + CD rakstiiklis ?
Un iesaku vispaar pakraat veel nedaudz un nopirkt jaunu procesoru (ja shitas 5-6 g vecs).
CryRat
QUOTE (Robik)
Combo DVD 16x +RW 48x 24x 48x LiteON tas ir dvd rakstiiklis vai dvd roms + CD rakstiiklis ?
izskatāš pēc "dvd roms + CD rakstiiklis"

QUOTE (Takashy)
Kaads jau i meeģinaajis ierakstiit kaadu nolaadeetu anime filmu/seeriju kaa.... nez.... VCD vai taa,ka var to noskatiities uz sava iista taa tur... hmmm.... DVD "lasiitaaja"... nez. kaa to vareetu saukt( "),tas kas i piesleegts pie TV..... kaada qualitaate,norm.?
vienu dienu braucu uz mājām ( tā es Rīgā dzīvoju un tjipa mācos ) a tur man PC nav sad.gif toties ir DVD-Plejieris... ta ar uzrakstīju Wonderful Days kā DVD... nu nez... nē viss bija ok noskatījos tikai jēga maza... pirmkārt tā pārkodēšana un rakstīšana aizņēma 4h uz mana AMD 2000+ ! otrkārt kvalitāte saprotams ka labāka nepaliek smile.gif treškārt... domājams ka labāk rakstīt VCD ( tas nav DVD ) vai ja tas DVD-Plejieris saprot DivX tad labāk tā arī viņu rakstīt...
TheBadEdd
Vienkaarshi nopeerc sev jaunu PC un nelauz galvu! cool.gif
tautietis
manupraat ar procesora nomaini un dvd rakstiitaaju buus leetaak.. bet jaa ja pieci gadi tad buus kaadi 450mhz, ne?
Takashy
ok,varbuut tas naak mazliet par veelu...
es jau nopirku kautko...
Ok,mans PC ir aptuveni 5~6 gadi vets(Nez. iisti),bet kautkad sen kad es pirku 40GB(Man saakumaa Hdd bija 5Gb dry.gif ) man bija jaapeer arii jauna maatesplate vai taa.....
Ok,preciizaak sakot.. man i 1,7Gh.....
Un es tagad nopirku 320GB(tepat veikalaa bija leetaak nekaa i-netaa..., 300GB,heh biggrin.gif ) un tad veel divas mazas lietas.....
un kad man buus atkal pietiekoši nauda es laikam tad pirkšu to PS2..... (Lielaakaa daļa no visaam speeleem kuraas man patiik(RPG,anime utt.) jau arii tikai i uz PS2)
N tad varbuut šo te topic vareetu sleeg?Nez...
Takashy
QUOTE (Kakamaka! @ Mar 14 2004, 08:02 PM)
Vienkaarshi nopeerc sev jaunu PC un nelauz galvu! cool.gif

laugh.gif Ja jau buutu tik viegli....
kautvai man butu veel taa nauda kuru es izdeevu es nedabuutu par to normaalu ,jaunu PC....

Varbuut peec kaadiem paaris gadiem pirkšu sev jaunu,bet pašlaik man jau nebuutu varbuut veerts....
Es jau teicu ka es esmu vairaak l33chers,nekaa taads kurš šausmiigi speelee speeles,vai taa,nu.. taadeeļ man vajag ariii lielaaku Hdd...
Un tiem jaunajiem PC tagad jau tikai i kaadi 40~80Gb iekšaa....

PS:Tas ar to DVD rakstiitaaju man veel jaapaardomaa... kautkad drošvien taadu vajadzees..... ^^
kaarleens
vajag vajag es ar tuliit iegadashos a to citais pilns liidz uukai a matricaas visus tos seriaalus baazt aarpraats cool.gif
Pikis
QUOTE (Rune @ Feb 17 2004, 11:28 PM)
es nopirktu kaut ko dzeramu.. piemeeram mineraaluudeni

PS2 nepirktu - kaada jeega? baigais geimeris rolleyes.gif a vot hdd nopirktu kaadu 80GB lai anime iet prieksh shaares iekshaa un DVD RW lai var raxtiit smile.gif

Pilniigi piekriitu PC pati labaakaaa iizveel daudz lielaaku iespeeju nekaa PS2 nu tikai garafikaa atckiras un vis neko vairs tik pievilciigu tur tajaa PS2 neredzu...... wink.gif
Pikis
QUOTE (Rune @ Feb 17 2004, 11:28 PM)
es nopirktu kaut ko dzeramu.. piemeeram mineraaluudeni

PS2 nepirktu - kaada jeega? baigais geimeris rolleyes.gif a vot hdd nopirktu kaadu 80GB lai anime iet prieksh shaares iekshaa un DVD RW lai var raxtiit smile.gif

Kurta tu dabusi muusdienaas kaadu dziivo modeli kas buut ar mieru pozee, isteniiba es saskatos daudz un daazaadu mangu un vel visaadas hentai bildiites un tad kad saak kautko ziimeet man atminaa paliek daazaadas pozas kuras es iesaistu ziimeejumaa dazreis tas saanaak un daudz reiz tas arii nesaanaak. Principaa daudz atkariigs arii no gribeesanas. Ir jau arii dienas kad neko pilniibaa nevar normaalu uzziimeet un sanaak kaa 5 gadiigam beernam.

Tajaa sievietes aktaa taisniibu sakot var atras daudz neprecizitaatu fizionoomijaa jo ir lietas kuras ir vienkaarsi jaazina kuras nevar tik vienkaarsi ieveerot kaa pimeeram , galvas lielumam ir jaabuut 7 reizes mazaakam nekaa pats kermenis undaudz taadu pasu siikumu dry.gif
Seto
me domaa ka labaak peerc jaunu PC un ar to bazars ir beidzies ...PS2 -tas ja galiigs geimeris esi un priecaajies cik daudz combo uz pults maaki uztaisiit...
Takashy
QUOTE (Pikis @ Mar 17 2004, 12:21 PM)
QUOTE (Rune @ Feb 17 2004, 11:28 PM)
es nopirktu kaut ko dzeramu.. piemeeram mineraaluudeni

PS2 nepirktu - kaada jeega? baigais geimeris  rolleyes.gif  a vot hdd nopirktu kaadu 80GB lai anime iet prieksh shaares iekshaa un DVD RW lai var raxtiit  smile.gif

Kurta tu dabusi muusdienaas kaadu dziivo modeli kas buut ar mieru pozee, isteniiba es saskatos daudz un daazaadu mangu un vel visaadas hentai bildiites un tad kad saak kautko ziimeet man atminaa paliek daazaadas pozas kuras es iesaistu ziimeejumaa dazreis tas saanaak un daudz reiz tas arii nesaanaak. Principaa daudz atkariigs arii no gribeesanas. Ir jau arii dienas kad neko pilniibaa nevar normaalu uzziimeet un sanaak kaa 5 gadiigam beernam.

Tajaa sievietes aktaa taisniibu sakot var atras daudz neprecizitaatu fizionoomijaa jo ir lietas kuras ir vienkaarsi jaazina kuras nevar tik vienkaarsi ieveerot kaa pimeeram , galvas lielumam ir jaabuut 7 reizes mazaakam nekaa pats kermenis undaudz taadu pasu siikumu dry.gif

sorry, ka jautaaju,bet varbuut tu vari paraadiit paaris no taviem darbiem? ^^"
PS:Ko tu iisti ziimee,hentai? Vai taa pat parastas bildes...?

Esmu meeģinaajis pats ziimeet mazliet anime,vai hentai,bet parasti vienmeer uzrodas probleemas..... rolleyes.gif
Takashy
QUOTE (Inujasha @ Mar 17 2004, 12:42 PM)
me domaa ka labaak peerc jaunu PC un ar to bazars ir beidzies ...PS2 -tas ja galiigs geimeris esi un priecaajies cik daudz combo uz pults maaki uztaisiit...

Um,man liekas ka es to jau teicu,bet es jau nopirku Hdd un paaris citas lietas....
Speeles tagad lielaaka daļa laikam normaali iet un priekš anime pašlaik arii pietiek vietas..... happy.gif

PS:Es laikam jau arii teicu ka kautkad jau es pirkšu jaunu PC....
Rob_X
Man uz papiira paliek tikai dazhas sviitras no taa, ko gribeeju ziimeet un labi daudz dzeesenes smeereejumu smile.gif Nekas labaaks nav sanaacis.
Seven_of_zero
Noperc DVD ROM UN DVD Writer, Cieto disku +ja gribi spelet Ps1 un Ps2 speles Tad interneta prieks Ps1 emulatori ir cik uziet tika vajag paeksperementet kurs labak strada un vis ir kartiba , man pasam ir kaudze ar tadiem, nu dazas problemas var but bet tas nav tik tragiski, Prieks Ps2 tagad jau paradas emulatori un divus es jau atradu.
Ar emulatoriem problema ir tada ka katrs no vinem nenem visas speles vai ari tas kludaini strada, nevari noseivoties vai ari namaz nepalaiz. Es izmantoju 2 dazadus emulatorus prieks Ps1. ja kadam vajag varu uzlikt ka pielikumu nav liels 3 un 5mb.
Takashy
QUOTE (Seven_of_zero @ Apr 2 2004, 11:17 PM)
....ja gribi spelet Ps1 un Ps2 speles Tad interneta prieks Ps1 emulatori ir cik uziet tika vajag paeksperementet kurs labak strada un vis ir kartiba , man pasam ir kaudze ar tadiem, nu dazas problemas var but..........

Um......
1)Es jau esmu nopircis kautko(Man liekas ka es to mazliet aukstaak jau piemineeju,ne? huh.gif )
2)To par tiem PS1/2 emulaatoriem es arii zinu
3)Es zinu ka ar tiem emu i probleemas.....
Es pats lietoju ePSXe kurš man pašam liekas vislabaakais PSX emulaators(Nepieskaitot to ka es liidz šim nevinu citu nedabuuju pie dziiviibas uz mana PC)
4)Ok,tas tagad vairs nav par teemu,bet ja jau tu tik labi izpaziisties ar tiem emu,tad pasaki man kaadu labu PS1 emu kurš maak arii saglabaat speeles.....normaali.......

Vienalga vai es tajaa ePSXe spiezu to F.... pogu(Saglabaašanai),vai kautkur speelee izveelos save utt...... man nekas nesaglabaajas... vari man pateikt kaa to tad sataisiit taa ka man tas iet normaali?(Varbuut zini kaadu lapu kur varu nolaadeet labas/ejošas memcards......)

5)Lol tongue.gif ,atkal aizmirsu ko gribeeju teikt...
Seven_of_zero
Man ari ir tas pats emulators, vismaz ar mem kard nebija nekadu problemu, mani vairak izsvieda ara, bet es tik un ta izspeleju speles lidz galam "breth of Fier" "front mission 4" "Vandal heart".
Takashy
QUOTE (Seven_of_zero @ Apr 4 2004, 12:23 AM)
..."breth of Fier"....

huh.gif ?Nekad nav dzirdeets,es tikai zinu Breath of Fire...
[EDIT] Ok,dabuuju laikam ejošu memcard,vairstad nevajag.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.