Help - Search - Members - Calendar
Full Version: go paspeeleeshana
Anime forum > Anime > Games > GO
Pages: 1, 2
lastguru
ja kaads grib paspeeleet go, tad sestdien, 11. februaarii no 12.00 jukatanaa to varees izdariit: muusu pirmaa turniira uzvareetaajs Ha-san grib uztaisiit vienlaiciigaas speeles seansu uz trim vai chetriem galdinjiem vienlaiciigi biggrin.gif
sipps
nu ta jau ir izvirtiba. kada jega 3-4 speletajiem gaidit kamer Ha-san apstaigas galdinus un saliks uz viniem kaulinus. domaju ka parejiem bus garlaicigi
GM
QUOTE
Ha-san grib uztaisiit vienlaiciigaas speeles seansu uz trim vai chetriem galdinjiem vienlaiciigi


Tas vēl būtu nieks. Īstais catch ir tas, ka nevar taču palaist garām to reto reizi, kad Ha-sans labprātīgi socializējas.
lastguru
QUOTE(sipps @ Feb 6 2006, 14:38)
nu ta jau ir izvirtiba. kada jega 3-4 speletajiem gaidit kamer Ha-san apstaigas galdinus un saliks uz viniem kaulinus. domaju ka parejiem bus garlaicigi
*


nu individuaalaas partijas arii varees uztaisiit ja gribeesi.
sipps
QUOTE(lastguru @ Feb 6 2006, 16:50)
QUOTE(sipps @ Feb 6 2006, 14:38)
nu ta jau ir izvirtiba. kada jega 3-4 speletajiem gaidit kamer Ha-san apstaigas galdinus un saliks uz viniem kaulinus. domaju ka parejiem bus garlaicigi
*


nu individuaalaas partijas arii varees uztaisiit ja gribeesi.
*





ok pierunaji, bet vai bus tikdaudz galdinu lai visi varetu spelet? un kur japiesakas?
lastguru
ha-sanam ir, hikaru ir, man ir, janusam ir = 4. plus ja vajag, atnesiishu arii vaskadraanas (khe, pretiigs vaards, bet citu neatradu lai aprakstiitu) "deeliiti" ar plastmasas kaulinjuem, un hasans var veel papildus atnest magneetisko go komplektu... pietiekami, ne?

un kaa pieteikshanaas kalpos tava atnaakshana ^^
Kyoushu
Esmu galiigs iesaaceejs, bet gribeetos paspeeleet go ar latvieshiem.. tongue.gif ...
Kur pashlaik tiek speelets go un kad? Un kaapeec taada inaktivitaate go forumaa?...

(negribeejaas uzspamot jaunu teemu, taadeelj ierakstiiju shajaa pashaa)
Faplo
Varu atbildēt diezgan precīzi pamirums ja var to tā dēvēt ir jo saucamie "go spēlētāji" kaut gan tie kas to spēlējot domā ir tikai daži ( uz vienas roku pirkstiem saskaitāmi ) . Pārējo atieksmi es nesaprotu īsti... turklāt tie paši kas spēlē dara to tik reti ka es vienkārši neizturēju un es varu secināt ka Go latvijā lēnām mirst, jo ja go playeri neatbalstīs viens otru nespēlēs ar viens otru un tikai kautkādus ataisnojumus bārstīs tad viss paliks ierūsējis un nelietojams kā tagad. Go tiek spēlēts yukatanā sestdienās kaut gan ar vien mazāk... nu ja tev ir vēlme online uzspēlēt varam jau sarunāt. Galvenais lai ir cilvēki ar vēlmi kaut ko mainīt. smile.gif
X_Kamui
QUOTE(Kyoushu @ Apr 4 2006, 20:50)
Esmu galiigs iesaaceejs, bet gribeetos paspeeleet go ar latvieshiem.. tongue.gif ...
Kur pashlaik tiek speelets go un kad? Un kaapeec taada inaktivitaate go forumaa?

biggrin.gif lol a kapeec tikai ar latviešiem.... vinji kkaa atšķiraas no citiem? ,))
labi vari neatbildeet! laugh.gif

Vnk naac sesdienaas uz Yukatanu un dabuusi GO paspeleet ^^
Kyoushu
yukatans?? Tas ir kaut kaads club house?
X_Kamui
Tas ir teejas klubiņš, kur dzer teeju^^

tikai kur tas atrodas es pateikt nevareešu, jo pats jau aizmirsu... biggrin.gif
Kyoushu
Nopietni? Es biju domaajis pilniigi kaut ko citu.. Cik tur cilveeki uz go speeleeshanu parasti apgrozaas? Bet es esmu galiigs iesaaceejs so nezinu vai sev tur normaalu pretinieku atradiishu..
Hikaru
QUOTE(Kyoushu @ Apr 6 2006, 16:56)
Nopietni? Es biju domaajis pilniigi kaut ko citu..
*

Ko citu tu esi domājis?
Go klubs vēl av izveidots.... Varbūt tāds kādreiz būs Latvijā...?

QUOTE(Kyoushu @ Apr 6 2006, 16:56)
Cik tur cilveeki uz go speeleeshanu parasti apgrozaas?
*

Ir kādi 2 gabali, kas spēlē mazliet labāk par iesācējiem. Tad ir vairāki iesācēji. Un daži pilnīgi iesācēji, kas nezina ko dara, bet spēlē. biggrin.gif
Kaut gan sen neesmu ar daudziem spēlējis. Varbūt jau visi profesionāli samācījušies...


QUOTE(Kyoushu @ Apr 6 2006, 16:56)
...nezinu vai sev tur normaalu pretinieku atradiishu..
*

Neuztraucies, atradīsi pietiekoši stiprus pretiniekus.. biggrin.gif ... un ja vajag, pietiekoši vājus arī var atrast.
Kyoushu
Paldies, taatad kur ir tas Jukatans un kaa tur nokljuut. Un kuraa laikaa tur kaut kas notiek. Un vai tur tikai otakieshi apgrozaas uz go speleeshanu?
Faplo
Stabu X Teerbatas precīzāk - Jukatan Stabu 27 un vispār labāk pirms jautāt ir lietot search - http://otaku.lv/index.php?showtopic=2480&st=0 . Vai nav vienalga, kas spēlē go? Galvenais ka vispār vēl spēlē...
Kyoushu
Paldies.. redzees...varbuut arii atnaakshu peec kursiem. Ceru, kaads buus xD..
Tutor
Kas grib paspēlēt Go sestdien? Principa varam pat Ludo veikalā smile.gif (Kr.Barona 97) Vai cita vietā. Vienkarši es mazi kur biju, un labas vietas nezinu.
Un vel, katru svetdienu es spēlēju Go un Warhammer 71a vidusskolā Klubā Arma (Ilguciems). no 11:00-18:00
Fakia
Bet vai Ludo veikala driikst speeleet GO?
Tutor
Es divi reizi spēlēju. Ludo veikalā jūs variet par brīvu (pagaidām tā ir) spēlēt tādas galda spēles, kuras ir veikalā. Go pie viņiem ir smile.gif Un es Ludo veikala biedrs (par 3LVL nopirku sev biedra kartu, 5% atlaide uz visiem pirkumiem). Pardēvejs Janis teica ka varbūt būs Go dienas. Neredzu grutības paspēlet stundiņu Go.

PS Veikala ir četri galdi uz kuriem jūs variet pameģināt spēli pirms pirkumam. Katrs var pameģināt Go.
Fakia
Esmu par ^^ (Tikai es pavisam neesmu profi (~ 17-19 kyu man))
Tutor
Go līmenis nav svarīgs, galvenais vēlme. Tad kad, kur un cikos? Sestdien, Ludo veikalā ap diviem?
Fakia
Hmmm labaak buutu kaut kur ap pulksten 12:00 Bet var ar pulksten divos
Tutor
Ok 12:00 man sestdiena ir brīva, varu jebkura laika.
Fakia
Okay! Tad sestdien pulksten 12:00
Faplo
Noteikti jārēķinās, ka tur uz vietas varētu arī nebūt go komplektu vairs.. jāņem savējais? eh, cik žē,l ka man 12:00 neder..
Sigfa
ja sanaaks, varbuut piekaapshu.
Hikaru
Tajā ludo mājas lapā pievērsu uzmanību tādiem punktiem:
1. Ludo spēļu kluba biedriem būs iespēja uzzināt par tiem piemērotajiem bonusiem.
2. Sāks darboties Ludotēka - galda spēļu bibliotēka/noma kluba biedriem.

Cik es saprotu būs kaut kāds tjipa klubs, un tas nozīmē būs vieta, kur varēs spēlēt Go ar cilvēkiem. blink.gif vai tas nav amazing? LGF valde sliņķi neko nedara. ph34r.gif laugh.gif Te vismaz būs, kur spēlēt go dzīvajā.
Tagad es domāju vai sestdien es varēšu atnākt arī...
Ja godīgi, gribētos pamēģināt uzspēlēt Go ar anresolji.
antresolj
ok, m' e'gin'a'su atn'akt
Faplo
Kā jums gāja? Vai netika nolemts vēl kādreiz paspēlēt go?
Hikaru
Es tur biju aptuveni no 14:00 līdz 16:00. Cilvēku daudz. Dažādas galda spēles spēlē. Jāpaspēj kādu galdu ieņemt uz kā var normāli spēlēt. biggrin.gif Vispār sen neesmu kādam zaudējis Go (Latvijas ietvaros). happy.gif Kaut, ja netaisītu pārsteidzīgus stulbus gājienus, varbūt izvērstos spēle kaut kā savādāk.
Vispār bija interesanti, būs vēl kādreiz jāatnāk un...
Faplo
Kādas ir domas par ŠO sestdienu - spēlēšanu? Vai ir gribētāji, spēlētāji, jaunie un vecie, kas grib spēlē GO??
hateshinai
Labprāt. rolleyes.gif
Fakia
grībetāji ir gan.
Tutor
Droši vien pienākšu.
Faplo
Nu ko.... varētu norunāt laiku - 12:00-13:00 vai vēlāk ?
samwise
ap 13:00 izklausās ok

QUOTE(Faplo @ Dec 13 2007, 22:18) *

Nu ko.... varētu norunāt laiku - 12:00-13:00 vai vēlāk ?

samwise
varbūt šonedēļ arī ? sestdien 05.01.2008 teiksim 14.00..

QUOTE(samwise @ Dec 14 2007, 15:34) *

ap 13:00 izklausās ok

QUOTE(Faplo @ Dec 13 2007, 22:18) *

Nu ko.... varētu norunāt laiku - 12:00-13:00 vai vēlāk ?


antresolj
Es atnākšu, ja vēl kāds būs
samwise
atnākšu =)

QUOTE(antresolj @ Jan 4 2008, 13:46) *

Es atnākšu, ja vēl kāds būs

samwise
vai ir kādi gribētāji uzspēlēt?

tuvojās vasara - ja nelīst pat nav telpas vajadzīgas smile.gif
serleons
es notiekti naaakshu speeeleet
Faplo
Sure, nav vajadzīgas telpas, ja vien kāds nopērk biļeti līdz Rīgai...
serleons
kur tad tu dziiivo? ka jaaapeerk bilete.
Faplo
Tas bija vairāk kā joks smile.gif Anyway, jāsaorganizejas un jāsāk spēlēt...
serleons
jaaaa gan bet paslaik izskataas ka mees esam vieniigie
Faplo
Vai maz vair'ak vajag 2ata jau var spelet
serleons
nu jaa bet samwise veel speeelee to es zinu
samwise
sestdien varam
serleons
cikos? un kur
samwise
QUOTE(serleons @ Jun 6 2008, 09:24) *

cikos? un kur

ooops, nesanāk man šo sestdien.

-> Uzspēlē ar viņu, Faplo wink.gif
-> Laiks tev kļūt par senseju cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.