Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Grandia 2
Anime forum > Anime > Games
TheBadEdd
Iechekoju, likaas interesanta... A ko juus teiksiet?! blink.gif
Spectre
Well, nu cik paskatijos screenshotus aru pateikt, ka ir kaada ataala liidziiba ar Summoner uz PC, kadi 2 gadi atpakal paraadiijaas taads geims. Vieniigi tam grafiks bij labaaaks. Nu, bet okej pirmkaart taas jau ir cits geims.
TheBadEdd
Mani interesee tikai PC versija jo nekas cits man nav...
Spectre
Katraa zinaa vari pameeginaat paspeeleet Summoneru taads tiiri neko ar sizhetu un storiju. Taakaa game nav jauna resursus arii nekadus iipashos neprasa.
Veel vareetu ieteikt pameeginaat taadu lietu kaa epsx emulaatoru PS1 domaato, un parubinaat Vagrant Story.
Savs laicinsh bija pavadiits pie taas. biggrin.gif Izgaju kaadas 10 x
xikes
Ahh.. Grandia 2 ... rolleyes.gif
Shitaa bija mana miilaakaa speele kameer nebiju speeleejis FF .. iesaku.. un kaa veel.. biggrin.gif
Man vina looti patika.. un tagad kad es vinu jau n-to reizi esmu izgaajis nedaudz jau apnikusi, bet es zinu: kaut kad es vinu atkal ieshu no gala... smile.gif
Viens no retaijiem produktiem no JRPG ko vareeja nopirkt veikalos...
TheBadEdd
Xikes tu negribi man iedot vinju paspeeleet, apmainjai pret ko citu?! unsure.gif Vai varbuut vinju no tevis var "nosuukt"?! blink.gif
xikes
Nu ja gribi tad jau var...
Tikai nez vai tev izdosies vinu no manis nosuukt.... smile.gif jo man ta kaa nav neta maajaas..
Bet nu... ja tu dziivo Riigaa.. tad jau kaut kur var sarunaat... wink.gif
xikes
Eh.. vajadzeeja kaadam iemineeties par Grandia2 .. biggrin.gif
Nez ko gan es visu vakaru vakr atkal dariiju? Speeleeju Grandia2.. smile.gif
eh.. shitaa speele.. rolleyes.gif ...

PS..
Kaadam vinu vajadzeeja? Man ir eng versija 2cd
Ginji
Si ir samera veca japanu RPG spele bet visu cienu saii speelei..loti labs sizzets..bet grafika nu taa
bubu
Nu ļoti izsmeļošs apraksts. A kādu skrīnšotu nevarēji izlikt?
Hikaru
Spēlēju šo spēli. Patīk. biggrin.gif Kaudze visādu punktu: EXP, MC, SC un .... Tagad nezinu, kam, kad, ko labāk iztērēt. Vai pataupīt uz vēlāku laiku un iztērēt citur... biggrin.gif
MC man tērēt sākumā, vai pataupīt, kad atradīsu citus labākus ".... egg" un uz tiem iztērēt?
Rags
QUOTE(bubu @ Feb 2 2006, 11:11)
Nu ļoti izsmeļošs apraksts. A kādu skrīnšotu nevarēji izlikt?
*


ja tev slinkums ieiet www.google.lv un ierakstīt Grandia 2 screenshots, tad nav ko vispār te kautko rakstīt dry.gif

Spēle tiešām laba, un ņemot vērā ka uz PC jrpg ir samērā maz, iesaku izspēlēt happy.gif
Ginji
wesmu visu izgajis ..sizets labs ..bet grafika nu taa
Ginji
man ir krievu vesrsija ..bet nu nekas
baseboalbatboy
Es vakar paspeeleeju nava nemaz tik slikta baigi kraasaina utt...man patiik taas time turn based ciinjas un ka chari skraida pa laukumu nevis tik vienaa vietaa staav kaa piesieti ....speeleet ir veerts tongue.gif
Pakkun
izskataas taads falshh, paaraak kraasains dry.gif man joprojaam labaak patiik lineage2. taa ruukju meiteniite ir pilniigi kaa no animes izkaapusi tongue.gif
baseboalbatboy
nezinu nekad neesmu lineage speeleejis sad.gif
Pakkun
edit by JurCHiX: šo postu vajadzēja likt linage topikā!
baseboalbatboy
Njaa izskataas labi bet grandia2 nav MMOrpg...bet vieniigais tas ka granfias grafika biki velk uz PS1 pusi bet nu ko padariisi?
xikes
Nesen izdomaaju, veelreiz iziet sho burviigo speeli..
Peedejo bosu sitot izdevaas uzaakeet combo ar 60 sitieniem blink.gif biggrin.gif
image
eh.. dievinu sho speeli. Buus jau kaada 12+ izieshanas reize biggrin.gif
baseboalbatboy
Man kautkads abloms palikaas pikaavu eye of Valmar(tas ljaunais vecis) nu tjipa otrais boss tad tiku liidz tai bazniicai un man viss bija skaidrs ka kautkas neshtimmeesies un buus jaavazaajas pa pasauli atbriivojot ciemus no ljaunaa Valmaara orgaaniem ph34r.gif ....speeli speeleet taalaak negribeeju bet viens gan jaasaka ka speele ir ljoti kraashnja un kraasaina....pritty collors (lol)
Yugi
Jaa , Grandia 2 ir riktigi laba spele !!! Atceros kaa agrak speleju !!! Pat 20x izgaju , un vel pat neapnika !!! happy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.