Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tales of Destiny 2
Anime forum > Anime > Games
Rusell the carrotstork
Kad biju mazāks man piederēja liels Play Station. Par dzimšanas dienā saņemto naudiņu nopirku trīs diksu JRPG. happy.gif Jo patika bildīte uz vāka. Saucās Tales of Destiny II. Japānā šī spēle ir zināma kā Tales of Eternia.

Biju ļoti iepriecināts, ka brīžiem spēle bija ierunāta. Tas bija jocīgi jo pat pēdējās FF uz PSOne balsis nebija.

Un skati visi bija zīmēti ar roku. Nu skaisti. Un sitieni, maģijas, sammani(aizmirsu kā viņus sauc) bija vienkārši ideāli. Cīņas bija kā Tekkena un FF apvienojums. Varēja spēlēt divi spēlētāji vienlaicīgi happy.gif Es izgāju vienu reizi, otru, trešo.

Paaugos. Dabuju PS2. PS nācās pārdot ar visu manu Tales of Destiny II sad.gif

Un lēnām par viņu sāku aizmirst. Esmu aizmirsi gelveno varoņu vārdus. Pasaules nosaukumus utt.

Nevienam manam draugam kam ir PS viņa nav. Neko pat nav par tādu dzirdējuši.
un esmu meklējis viņu veikalos. Arī nekur nav. Žēl. Tik ļoti gribētus viņu uzspēlēt vēlreiz.

Karoč - vai kādam viņa ir? vai kāds par tādu zin? Neviens mans pazīstams nezzin, tāpēc es te gribētu par viņu parunāt. Varat teikt visu ko zinat. Kā patika utt.
Un varbūt kāds zin kur viņu var nopirkt? ja neskaita neta viekalus.


PS - es nenodarbojos ar tādām lietām kā spēles dabūšana torrentos un izmocīšana uz kāda PS emulatora.
Paul Phoenix
Man ir Tales of Destiny II un ari Tales of Destiny I,vel daudz kas no RPG ir uz PS1 un PS2.
Tjen
Nja tales of destiny labs gabals abas daljs bet ja godigi man patika labak pirma jo tur bija storyjs labak uzchakarets... smile.gif
Es ari zinu ka ir III-sha dalja un ta ittka ari ar 2D chariem un tas piu...ja ta spele ir uz PS2
Paul Phoenix
Ne, ToD 3 ,nav.Ir vel tada spele ka Legend of Mana,no pirma skatiena ka bernu RPG bet ja paspelet,tur tik daudz fiču visadu.Vel PS1 ir Wild Arms 1,2 un PS2 3.Legend of Dragun,Suikoden.Ja daudz bija labu RPG uz PS1!Uz PS2 nav tik labu RPG ka bija PS1 sad.gif.
Rusell the carrotstork
Uz PS2 ir vēl dažādas Tales of... (katra savādāka)

bet tās neviena nav angliski. Vismaz pagaidām.

Pirmo ToD nemaz neemsu spēlējis.

A bet kur tu viņas dabuji, Paul? smile.gif ohmy.gif

PS. ToD III nav.
Hikaru
Neesmu dzirdējis par tādām spēlēm.... izņemot to, ka ASV Februārī izies Tales of Legendia uz PS2.
Paul Phoenix
Pirmo ToD vispar haljava,kad sen sen perku PS1 man 10 speles bez maksas klat gaja(visadi sudi),un es izvelejos ToD1,Einhander un vel dazus raritetus,bet ToD2 man draugam RPG fanam bija,nu es uztaisiju sev kopiju. biggrin.gif
Rusell the carrotstork
Ak dievs. Būs jauns tales of.. es jūtos kā maz bērns.

tiešām. pirmajā februārī happy.gif
Rusell the carrotstork
Nesen meklēju. Nekur vēl nebija. Bet jāiznāk 7. datumā. Itkā vienā viekalā pasūtiju, bet viņi neatzvana. sad.gif
Paul Phoenix
Ja es jau redzeju,"Tales of Etheria" biggrin.gif ,vai nu es vinju šaja nedelja nopirkšu va nu ir Torrents biggrin.gif
Sērfijs
Tiek solīta arī online spēle, kura notiek laikā, kad risinājās notikumi Tales of Destiny II (Tales of Eternia) un tā arī saucās - Tales of Eternia online reku var uzzināt vairāk.
Rusell the carrotstork
Man liekas, ka kautkas tāds jua sen ir iznācis. Un ja nemaldos, tad tikai japāņu valodā.

Un tiešām sen. unsure.gif
Paul Phoenix
Yeah!Es nopirku "Tales of Legendia".Viss 3D,nu ta ta man Tales of Destiny pagaidam vairak patik.Paspeleshu vairak varbut ari laba.Vispar ta neko,baigi laba muzika,bet tas 3D nevajadzeja.
Rusell the carrotstork
Nu kur tu viņu nopirki?? ohmy.gif unsure.gif
Paul Phoenix
Biju trešdien Jelgava un nopirku Tonusa.Tur vel ir daži.Ka ieraudziju,uzreiz paņemu. biggrin.gif
Rusell the carrotstork
Šodien man piezvanija. Aizbraucu nopirku. Tiešām laba mūzika.
Un arī torrentos dabuju ToD2.
Hikaru
Tagad laikam iznāks Tales of the Abyss, ja vēl nav iznākusi.
Es noskatījos vienu AMV (ja to tā var nosaukt) Tales of the Abyss - Hi-Ougi & FoF Exhibition..... un man nekā nesanāk laika uzspēlēt tādus Omega-Sugoi RPG. sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.