Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lunar
Anime forum > Anime > Games
Aven
Maneejs taa baig briinaas kaapeec te nekas nav par Lunar, man shkiet ka shii speele shai sadaljaa visvairaak iedereetos, man taa baigi patiik un neatteiktos veelreiz uzspeeleet.. tongue.gif
Red Devil
Es atvainojos ka es taa nezinu bet kas ir Lunar??
Hikaru
Es Lunar 2 spēlēju. Ļoti interesanta jRPG (kā vecie FF). smile.gif Es tik pirmo disku sāku spēlēt, bet tālāk nav laka spēlēt.
Aven
Tu tieshaam nezini? Taa ir nenormaali veca speele kura ir bijusi uz daudzaam speelju sisteemeemaam. RPG, nu tur varonji ziimeeti anime stilaa milestiiba shkirshanaas u.t.t. karo4e ja vari dabuut uzspeelee baig labaa mantaimage
shis ir wallpeipers no shiis speeles biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Hikaru @ Nov 23 2005, 18:55)
Es Lunar 2 spēlēju. Ļoti interesanta jRPG (kā vecie FF). smile.gif Es tik pirmo disku sāku spēlēt, bet tālāk nav laka spēlēt.
*


Tu uz PS spelee?


dubultposts!
Ghoul
hehe Lunar chari un viss paareejais, kas ziimeets anime stila ir GONZO darbs. Vispaar Lunar ir pirmais darbs par kuru stubija GONZO sanjeema naudu.

Jautaajums, cik veca ir shii speele??? wink.gif
Aven
QUOTE(Ghoul @ Nov 23 2005, 19:20)
hehe Lunar chari un viss paareejais, kas ziimeets anime stila ir GONZO darbs. Vispaar Lunar ir pirmais darbs par kuru stubija GONZO sanjeema naudu.

Jautaajums, cik veca ir shii speele???  wink.gif
*


BAIGI veca, shkiet kaadi 10-15 gadi vai pat vecaaka
Nuin
Lunar rulzz, man ir abas šīs spēles daļas. Mani tā pievelk intereses pēc, kas tad notiks nākamajā klipā.
Aven
tev u sonjkas ir diski vai iso faili un emulators?
Nuin
Man viss ir un PS1, 2
X_Kamui
Ooo Lunar, es ka Hikaru ar tikai otro daļu esmu speelejis rolleyes.gif
Man agraak baigi patika, tikai es to lidz galam taa ari neizgaju.... neatceros kapec wink.gif
Aven
Es arii neesmu izgaajis bet tikai pirmo dalju, izpildiiju 3 dragonkvestus un iespruudu kautkaadaa tornii.. sad.gif sad.gif
Hikaru
QUOTE(Aven @ Nov 23 2005, 18:57)
QUOTE(Hikaru @ Nov 23 2005, 18:55)
Es Lunar 2 spēlēju. Ļoti interesanta jRPG (kā vecie FF). smile.gif Es tik pirmo disku sāku spēlēt, bet tālāk nav laka spēlēt.
*


Tu uz PS spelee?
*


Uz emulatora spēlēju (img faili).
Aven
A kur vareetu to dabuut?
Janus
Kurs no jums ir izgajis lunar2 blink.gif , bet vai gadijuma kads nezin vai kaut kur nevar atrast anime lunar. Man vienkarsi gribas paluret. Savadak lai noskatitos klipinus atkal jaiziet spele bet es esu par slinku. tongue.gif
Fausts
Lunar bija mans pirmais RPG uz PS 1, baisi labs, uzreiz pirku arii otro. laugh.gif Izgaaju abus, bija taa veerts! GOOD ENDINGS AND STUFF LIKE THAT ph34r.gif
One winged angel
Jaaaaa!!! Esmu speeleejis Lunar! Baigi patika, bet tas bija tiiiiiiiiiiiiiiiiik sen, ka tad man pasham veel nebija PS one, es laikam tad veel saakumskolaa gaaju wink.gif un kad paraadijaas, tam draugam vairs lunara nebija... Bet man baigi patika!! Gribas kautkur dabuut!! Tikai nezinu, kuru es speeleeju... Baigi taalu nepaspeeleeju tikai pa saakumu pamudiijos liidz satiku kautkaadu Balto drakonu un veel peec tam, iisti nezinu kura dalja taa bija... Tur saakumaa kautkaads Alex un kautkaads Brilljains resns chuvaks un lidojoshs siiks shitinjsh... Baigi gribeeju dabuut! Tagad ar vel gribu!! Tikai nezinu kur sad.gif
Andromens
Lūk pašā augšā pirmā daķa, divas iespējas http://isohunt.com/torrents.php?ihq=lunar+story&ext=&op=and
Tikai nepriecē tas ka neviens nemāk arhivatoru lietot un visi metas uz treknako paciņu.
7thcrow
QUOTE
Kurs no jums ir izgajis lunar2  , bet vai gadijuma kads nezin vai kaut kur nevar atrast anime lunar. Man vienkarsi gribas paluret. Savadak lai noskatitos klipinus atkal jaiziet spele bet es esu par slinku.


ES!!! laugh.gif tongue.gif laugh.gif Es esmu izgājis Lunar 2, tagad meklēju, kur var dabūt pirmo. Kādi ieteikumi?
Spēle ļoti pat retro, bet JRPG & ANIME faniem patiks.
P.S. Man ir ps1 diski, spēlēju uz sava ps2.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.