Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mobīlo spēles
Anime forum > Anime > Games
Jaffa
Man vaidzeetu kaadu emulatoru ar kuru vareetu apskatiities uz pc mobiilo speeles. Vai kaadam ir kautkas par to zinaams. Netaa mekleeju bet nekaa nevareeju atrast. Speeles laikam ir s60
bubu
Ja ar s60 tiek domāts Symbian 60, tad jāņemt nokias SDK: http://forum.nokia.com/main/0,,034-4,00.html
QUOTE
The tool's package contains the Series 60 device emulator,...
Jaffa
neizprotu iisti sso lapu. blink.gif Vinnss llauj nokaccaat tikai pdf failu.
bubu
Kādi pdf? Tur tak labajā pusē spied "Download now" un velc.
Aven
Ja kaadam ir kaada for6a speeliite uz mobilaa telefona luudzu man atsuutiit! biggrin.gif
mans numurs- 9443815 paldies
bubu
Tak pilns internets ar spēlēm.. Ņem un velc tak pats.
Aven
Nu man tagad ir nets, kur lai es noka4aaju for6as rpg vai adventure prieksh sava mobilaa? luudzu pasak jo pagaidaam esmu viilies visos man zinaamajos saitos... sad.gif sad.gif
bubu
Priekš kāda mobīlā (java/symbian60 spēles)? Jeb man atkal talkā jāņem kristāla bumba un jāsāk zīlēt?
Aven
man ir sony ericsson t630- tas laikam buus java... i guess..
One winged angel
Es nezinu, kur sho vari dabuut, bet es kaa FF7 fanaats tev iesaku FF7 Before Crisis uz mobilaa smile.gif Jaaspeelee ar Turkiem
Aven
a taa ir online speele?? sad.gif
Aven
QUOTE(bubu @ Nov 25 2005, 21:48)

Bet turjau viss tikai prieksh nokiatelefoniem... sad.gif sad.gif pasakiet kaads prieksh sony ericson ..
bubu
Nu a tu pamēģināji kaut vienu java spēli? Un nevien neiet?
Aven
getjar es iegaaju caur telefonu noka4aaju 5 speeles neviena neiet, mworld.ru tur ka4aajas .zip fails tur labas speeles... sad.gif sad.gif sad.gif
tox1c
nee neiet...
Aven
QUOTE(One winged angel @ Nov 25 2005, 21:43)
Es nezinu, kur sho vari dabuut, bet es kaa FF7 fanaats tev iesaku FF7 Before Crisis uz mobilaa smile.gif Jaaspeelee ar Turkiem
*


Es taa arii nesapratu befpre crisis pa netu jaaspeelee vai arii taa ir singleplayer speele??
One winged angel
Single player( man taa liekas) var jau paskatiities... te ir dazhi screeni: http://www.gamespot.com/mobile/rpg/beforec...creenindex.html

aaaa un ooops, players ir 1-4, skaties te: http://www.gamespot.com/mobile/rpg/beforec...yvii/index.html

bljaaviens, taa gribas mobile emulatoru, ja taads ir unsure.gif
Aven
QUOTE(One winged angel @ Nov 27 2005, 12:52)
Single player( man taa liekas) var jau paskatiities... te ir dazhi screeni: http://www.gamespot.com/mobile/rpg/beforec...creenindex.html

aaaa un ooops, players ir 1-4, skaties te: http://www.gamespot.com/mobile/rpg/beforec...yvii/index.html

bljaaviens, taa gribas mobile emulatoru, ja taads ir  unsure.gif
*


emulatori uz datoriem prieksh mobilajiem ir ,uhh kur lai atrod BC man screeni baigi patika..
Taka
Laba mobīlo spēle ir stratēģija Ancient Empires II
Java.
Aven
QUOTE(Taka @ Nov 30 2005, 12:40)
Laba mobīlo spēle ir stratēģija Ancient Empires II
Java.
*


Tu nezini wap adresiit kur to var bezmaksas ielaadeet??...
archaxyz
Ja kāds zin kur var novilkt Before crisis lūdzu dodiet ziņu.
Aven
QUOTE(archaxyz @ Dec 5 2005, 16:52)
Ja kāds zin kur var novilkt Before crisis lūdzu dodiet ziņu.
*


Vinjsh pagaidaam tikai uz japaanas telefoniem, ar laiku buus arii uz citiem
Red Devil
Vai kaads nezin lapu prieksh taadiem mobiilajiem kaa Nokia 3100?? Man ir vads pie kompja piesleedzams.
-=TUMSA=-
QUOTE(Aven @ Nov 26 2005, 15:28)
QUOTE(bubu @ Nov 25 2005, 21:48)

Bet turjau viss tikai prieksh nokiatelefoniem... sad.gif sad.gif pasakiet kaads prieksh sony ericson ..
*




prieksh sony ericson spelites dc++ tur var dabut, es vismaz dabuju aptuveni 40 mb apjomaa biggrin.gif wink.gif
Aven
Es dabuuju 11Mb, 3 (!) speeles ir labas paareejie meesli, mosh vari kaadu atsuutiit?? plz
Taka
Kaut ko sasniedzot pats, iegūsi vairāk. Kustini smadzenes, ja negribi maksāt un beidz te ņerkstēt visu laiku.
baseboalbatboy
Es atradu kautkur vienaa saitaa MU(par to vairs skalji neviens nerunaa dry.gif )uz mobiilaa bet speeleet tikai ar elfu var! blink.gif
Aven
Mu uz mobilaa????? Kaadamtelefonam???
baseboalbatboy
Nu nezinu laikam kraasainajam... smile.gif
A tu pameklee googlee un uzrqaksti Mu mobile...
Red Devil
baseboalbatboy a kur var nokachaat??? (atrasts ir)
Inx
nedaudz ne par tēmu, bet iespējams kāds varēs palīdzēt...

havojās Opera Mini 1.1 uz mobilā Samsung X-480. Pati Java progza iet kā smērēta, bet viņa nespēj piekonektēties netam. A tā vispār GPRS un WAP strādā pavisam normāli (LMT pieslēgums).

kas vainas?

P.S. Tur Java settingos ir vieta, kurā var ievadīt divas DNS adreses, bet nekur iekš lmt mājaslapas pie GPRS vai WAP sadaļām neatradu nekādus skaidrojumus par to, kas tur būtu jāievada....
baseboalbatboy
QUOTE(Red Devil @ Dec 19 2005, 16:25)
baseboalbatboy a kur var nokachaat??? (atrasts ir)
*



Nokachaat? unsure.gif Hehee*stuulbi kasa pakausi*to es nez varu ieteikt DC++ pameegjinaat...
-=TUMSA=-
QUOTE(Aven @ Dec 12 2005, 19:49)
Es dabuuju 11Mb, 3 (!) speeles ir labas paareejie meesli, mosh vari kaadu atsuutiit?? plz
*


tu vari meginat no manis ieksh DC++ nokachat esmu shados habos parasti: hub.uo.lv, beta.hub.lv:4412, omega.hub.lv:5412 ar niku viper wink.gif
Aven
Ok shodien pameegjinaashu! wink.gif
gamerdude555
man uz mobiilaa passlaik divas speeles viena rpg Fantasy Warrior 2 un strateeggijas speele Ancient Empires II
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.