Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lineage 2
Anime forum > Anime > Games
Jaffa
Nu taads jautajums vai ir kaads aizraavies un kaa vispaar tur viss notiek. Sobrid kaccaaju no vectra c3 nu es ceru ka man tur viss aizies. Bet nu tad jau redzees. Vispaar kur atrast labus serverus kuri nemaksaa neko. Un vai vispaar ir veerts speeleet un protams ja ir tad kur..... unsure.gif
-nDigo-
nu nez es biju speeleejis.. Lineage 2 c3, nez man lineage nav paaraak paticis!! ph34r.gif es biju speeleejis uz krievijas servera! te!
Batou
L2 protams ir smuks uz aci. tomēr pamēģinot WoW, jāsecina, ka L2 tomēr stipri zaudē.
Hikaru
QUOTE(Batou @ Oct 9 2005, 00:30)
L2 protams ir smuks uz aci. tomēr pamēģinot WoW, jāsecina, ka L2 tomēr stipri zaudē.
*


Un man liekas pilnīgi otrādi. smile.gif T.i. gandrīz pilnīgi... L2 uz aci smuks, un Wow stipri zaudē.
-nDigo-
biju speeleejis gan wow gan l2 un patika labaak kalonline!!! biggrin.gif biggrin.gif
ClouD
ja gribat labu serveri ir viens latvijas serveris otrais c3 serveris latvija atrodas jekabpili! dotaties uz savi mIRC raxtat /s irc.l un tad /j l2.admiral un viss ok tur buus gan faili gan pagaidu majaslapas adrese!
Roze
Vai http://lineage2.vectra.lv/ ?
Ramiel
geims ir labs, interesant, un grafika vinjaa ir super, ja ir attieciigs pc. WoW taads vairaak beernishkjiigs peec grafikas, un lielaaka dalja cilveeku kas ir speeleejusi l2 un tad WoW, naak atpakalj uz l2 tongue.gif

Visinteresantaakais l2 ir mass player versus player und castle siege, tur tik nenormaals funs ir, ja juus veel seezat kaadaa progaa kur var sarunaaties ar maikiem, ir vienkaarsi ideaali! biggrin.gif
sandzi
speli ir laba es piemeram tagad l2kids serveri speleju vini tagad pargaja uz c3 versija
ir to verts sakt vinu spelet
IN`KO
L2 reāli sit pušu WoW grafikas ziņā, bet WoW + (plusi) ir Quest`i, rassu karš, un iespēja ilgi un dikti spēlēt nesasniedzot maximālo lvl`u...
Ja L2 būtu iespēja dabūt kādu lvl 300 tad būtu daudz interesantāk..., jo man tie 72lvl bija jau nepilna mēneša laikā (nepārāk aktīvi spēlējot), Visādā ziņā pēc L2 tev WoW iespējams nepatiks...
Jebkurā gadījumā jāmeklē kāda MMORPG ar Lineage2 grafiku un WoW iespējām tongue.gif
ETM
Nu ja L2 spelee uz 100x servera tad jau jaa, var veesi dabuut tos leveljus, bet normaalos severos speele tiiri labi ievelkas.
IN`KO
QUOTE(ETM @ Oct 14 2005, 15:17)
Nu ja L2 spelee uz 100x servera tad jau jaa, var veesi dabuut tos leveljus, bet normaalos severos speele tiiri labi ievelkas.
*



Hellspawn serveris kautko izsaka..? Tur exp rate cik zinu netika paaugstinaats..
Bet drop un sp nedaudz lielaaks...

Rank 26
Site Hell Spawn
In this Month 647
Out this Month 2068

C3 Lineage 2 Server Re-Opening!!!... Anti Account h-ack system and website character management and trading... 2000+ players... new website features

Hellspawn Server! Home page!
Ramiel
man uz Hell Spawna bija 69 gladish, slikti tikai ka vins aizgaaja pa pakalju :/ Tagad nezinu vai tur daudz tautas atkal buus, jo neviens pec ieprieksheejaa skandaala ar to sleegshnanu negrib atgriezties, jo baidaas ka notiks tas pats.
Jaffa
Tauta kas ilgojaas varbuut peets lineage

Taatad ir viens tiiri ta neko servaks vaardaa www.mobl2.com
Nu tur jau ir paaris latviessu un mees tur itkaa speeleejam. Esmu klana liideris un ar prieku uznnemtu jaunus latviess ubiedrus. Mans niks ir Junara. taa kaa ja kaads doma paspeeleet varam saskrieties. Passu lineage2 3 var nokaccaat www.vectra.lv
grudger
vectrā ir daudz spēlētāju??? Es gribu zināt jo man patīk tādi serveri kur var normāli daudz atrast cilvēkus un partyjā aiziet kādās drupās laugh.gif
Jaffa
Maz tur nav noteikti ^^. Tur ir pat dazreiz parak daudz bet nu iztikt var. Ta apmeram visu laiku videji 500 useru bet protams naktis un ritos mazak. Nac tik ieksa nemsu tevi klana biggrin.gif
Jaffa
aa un vectra suukaa. tongue.gif Tur nerealai maz speletaju un ir visadas papildus iespejas kas nelauj izbaudit isto speles garsu. Nac labaak uz mob serveri tur tiesam viss ir ok
-kumori-
Es tagad atmestu ilgi "kačājamo" serveri, kur 1 lvl ilgst veselu mēnesi, un pārgāju uz kaut kādu USA serveri, kur tikai sākot no 73lvl ir grūtāk... Serveris ir pilns ar tautu 100+ cilvēki katru dienu, katru brīdi... Īsti nosaukumu neatminos, bet versija ir C3+C4 texture... Var ar wyverniem lidot u.t.t. Vispār feini happy.gif...
Var pameklēt
here ... Tur ir daudz serveru, kuros var NORMĀLI spēlēt...
tox1c
biggrin.gif LINEAGE 2 RUllZ!!!! man bija 50+ lvls original severii... biggrin.gif
Statp citu manaa ziimeejumaa redzams galvenais BoSS lineagaa...
Mei
Es spēlēju L2extreme un man patīk, vienīgi dziezko bieži nespēlēju, jo PC nav vajadzīgajos statos un raustās...
bet tā forša spēle...
ETM
For the love of God, kaapeec jaacelj augshaa gandriiz gadu veci topiki TIKAI faktu ak tu speele uz viena no kreisaakajiem privaatajiem serveriem out there? Bet iistenibaa tu arii neizskatis peec cilveeka kuram ruupeetu uptime, pareizi skilli, normaals ekips (nevis pilna giraana ar +30 ieroshiem) un normaals comunity.
bladez
QUOTE(Tairanda @ Sep 24 2006, 18:20) *

Es spēlēju L2extreme un man patīk, vienīgi dziezko bieži nespēlēju, jo PC nav vajadzīgajos statos un raustās...
bet tā forša spēle...


Negribi naakt speeleet uz MML2 servera??? Pagaidaam veel C4, bet es tur ar draugu speeleejam uz zema XP serva!!! Kopaa jautraak!!!!
Drink
QUOTE(bladez @ Sep 26 2006, 13:49) *

Negribi naakt speeleet uz MML2 servera??? Pagaidaam veel C4, bet es tur ar draugu speeleejam uz zema XP serva!!! Kopaa jautraak!!!!

Kaut ka tur ir pārak maz charu onlainā. Vai tas ir to vērts, tusoties tāda tipa serveros ?
Jo principa, LA tomēr ir mmorpg, nedz singls. rolleyes.gif
ETM
QUOTE(bladez @ Sep 26 2006, 13:49) *

QUOTE(Tairanda @ Sep 24 2006, 18:20) *

Es spēlēju L2extreme un man patīk, vienīgi dziezko bieži nespēlēju, jo PC nav vajadzīgajos statos un raustās...
bet tā forša spēle...


Negribi naakt speeleet uz MML2 servera??? Pagaidaam veel C4, bet es tur ar draugu speeleejam uz zema XP serva!!! Kopaa jautraak!!!!

izveerteeju servera aprakstu....
"Pagaidaam veel C4": tulkojums - pagaidaam atbalsta tikai C4 klientu.


"zema XP serveris": Server Rates

8x C4 Server(Lionna):
8x XP - 12x Adena - 12x SP

45x C4 Server(Bartz):
45x XP - 90x Adena - 90x SP

250x C4 Server(Kain):
250x XP - 500x Adena - 500x SP

5k C4 Server(Sieghart):
5000x XP - 15000x Adena - 10000x SP

Kursh ieshi ir zemais xp reits? 8x ir aughsts reits prieksh XP.


un mani fascinee donation sisteema... 8>
A grade Items:
--------------------------
Weapons : $135, includes +3enchants & Special Ability of Choice

Enchants: A grade - $6 each.

taatad: par 297$ mums ir A grade +30 weapons ar SA.... uz so called low rate servera..... bishops critting 5K damage FTW!



Nekur neatradu datus par onlainu, tapeec nespeeju to komenteet.
Cowkiller
ahhh redzu esat L2 iesaaceeji...
L2 ir laba speele ar labu grafiku un interesantu gameplay.
L2 smagi ieliek WoW laugh.gif biggrin.gif
Steam
nesen saku vispar spelet, 3 dienas atpakal, uzreiz iepatikas. Grafika laba, pati spele interesanta.
ETM
QUOTE(Cowkiller @ Oct 14 2006, 10:08) *

ahhh redzu esat L2 iesaaceeji...
L2 ir laba speele ar labu grafiku un interesantu gameplay.
L2 smagi ieliek WoW laugh.gif biggrin.gif

vai nevelaaties precizeet kurus no postotaajiem juus nosaucaat par galiigiem iesaaceejiem, jo ir gruuti saprast kad postaa neietver citaatu uz kuru attiecas komentaars.
volzha
sad.gif Aizvēra Lineage 2 extreme - http://72.32.58.190/
Maitas Fib
mystykal
uhh, sveicinaati biggrin.gif esmu cowkiller'a labs draugs, un nevareeju neizlasiit sho topic par l2... lol izskataas ka jums tieshaam nav pieredzes biggrin.gif nu labi, ir kautkaada, bet nu es speeleeju l2 3,4 gadus tongue.gif un L2 >>>>>>> WoW!!! ja gribat normaalu serveri, varu ieteikt l2 abyss, vai arii oficiaalo. protams, nav jeega speelet uz serveriem, kam ir augstaaki rate par 10, es personiigi speeleeju uz ne ausgtaakiem par 5-7 rates. citaadi vairs nav interesanti. esmu paspeeleejis uz 1x, zinu kaa tas ir, taa kaa ij neibilstat. WoW grafiks vienkaarshi smird, prieksh beerniem... kvesti, ok normaali kvesti ir tikai uz OFICIAALAA. parasts free serveris var piedaavaat labi ja 10% no iistaa servera. L2 uz doto briidu piedaavaa 100% iespeejas no c4 hronikas, lai gan off. ir c5. ir ari iserveri ar c5 par briivu ,bet nu taa jau ir seksuaala parodija ne serveris smile.gif)
Cowkiller
QUOTE(mystykal @ Jan 1 2007, 03:30) *

taa jau ir seksuaala parodija ne serveris smile.gif)


vnk nenoturrjos... laugh.gif biggrin.gif laugh.gif
IPB Image
mystykal
ehehe, jaa shitais labs tongue.gif
pekainais
veru ka nebuus parak stulbi tev bezsakarā prasīt tādu jautājumu ,bet varbūt tu zini kāpēc es ieejot lineage ,man viss griezhas ,kjipa screns parriet uz augshu un griezhas ... tas tikkai manam pc ,es clientu ladeju pats 6 h un man draugs atnesa CD ,bet nekas nemainās ... varbūt tas ir kāds antivīrus vai kas tāds..?! LŪDZU PALĪDZI!
ETM
jautaat shaadus jautaajumus labaak ir sava servera forumaa. iesaku paarliecinaasties vai tevnav piesprausts kaads dzojstiks vai geimpads. dazhbriid tiem ir probleema ar centreejumu un tapeec Dedzones neesamiibas rezultaataa notiesk griezhanaas.
kristians
Jau kādu laiku Latvijā ir atvērts Lineage II - Sunrise serveris. Kā jau zinām Lineage ir viena no populārākajām MMORPG spēlēm pasaulē.
Lineage pasaule sastāv no diviem kontinentiem un ir sadalīta trīs karaļvalstīs - Adena, Elmora un Grācija, kuras cīnās par varu šajā aizraujošajā pasaulē. Asiņainas cīnas ir ikdiena, kas
brāžas pāri šīm zemēm, tikai ar vienu mērķi - iegūt varu pār visām karaļvalstīm.

Jūs tiekat iemests šajā haosā. Atšķirībā no citiem, mazāk veiksmīgiem spēlētājiem, kas žēlastību lūdzās ik dienu - Tev ir visas iespējas kļūt par spēcīgāko un varenāko.
Radi pats savu likteni un ar savu paša roku uzraksti šīs pasaules vēsturi!

Lineage II ir reālā laika spēle un klients ir sinhronizēts ar serveri. Tas nozīmē, ka tas, ko tu redzi - notiek dotajā brīdī. Bieži ir jāpieņem ātri un attapīgi lēmumi atkarībā no situācijas, kurā esi nokļuvis. Pārsteidz savu pretinieku piezogoties no aizmugures, jeb dodies drošsirdīgā uzbrukumā skatoties tieši sejā!

Spēle satur stratēģiskās priekšorcības. Spēlētājs var pats plānot savu cīņas tehniku, klana attiecības ar citām alliancēm un savu ekanomisko attīstību.

Spēlē ir sarežģīta ekonomiskā sistēma. Lētāk nopirkt un dārgāk pārdot... bet vai tu to varēsi? Tūkstošiem mantu un variāciju ar kurām tirgoties.

Tu cīnīsies ar monstriem, kuriem ir augsts AI, lietosi skilus un maģijas atkarībā no situācijas. Svarīgākā lieta ir komandas darbs. Lielākos un bīstamākos monstrus varēsi nogāzt tikai ar citu spēlētāju palīdzību. Pieredzi saņemsi nogalinot pat tikai vienu pašu monstru.

Tāpēc, ja vēlies mums pievienoties nāc uz http://www.lineage.lv

Serveris ir angļu valodā, jo spēlētāji nāk no visas pasaules. Pagaidām lielākā daļa ir tieši Latviešu spēlētāji. Bet diezgan bieži nākas parādīt "Kur vēži ziemo" arī svešzemniekiem.

Kad tu spēlē pie mums: spēle ir par brīvu. Katrs cīnās pats par savu veiksmi un panākumiem. Nekādu 'donations', kas ļautu spēlētājiem kļūt spēcīgākiem par citiem. Jauni questi un skili!
Katrs no spēlētāj


Jau kādu laiku Latvijā ir atvērts Lineage II - Sunrise serveris. Kā jau zinām Lineage ir viena no populārākajām MMORPG spēlēm pasaulē.
Lineage pasaule sastāv no diviem kontinentiem un ir sadalīta trīs karaļvalstīs - Adena, Elmora un Grācija, kuras cīnās par varu šajā aizraujošajā pasaulē. Asiņainas cīnas ir ikdiena, kas
brāžas pāri šīm zemēm, tikai ar vienu mērķi - iegūt varu pār visām karaļvalstīm.

Jūs tiekat iemests šajā haosā. Atšķirībā no citiem, mazāk veiksmīgiem spēlētājiem, kas žēlastību lūdzās ik dienu - Tev ir visas iespējas kļūt par spēcīgāko un varenāko.
Radi pats savu likteni un ar savu paša roku uzraksti šīs pasaules vēsturi!

Lineage II ir reālā laika spēle un klients ir sinhronizēts ar serveri. Tas nozīmē, ka tas, ko tu redzi - notiek dotajā brīdī. Bieži ir jāpieņem ātri un attapīgi lēmumi atkarībā no situācijas, kurā esi nokļuvis. Pārsteidz savu pretinieku piezogoties no aizmugures, jeb dodies drošsirdīgā uzbrukumā skatoties tieši sejā!

Spēle satur stratēģiskās priekšorcības. Spēlētājs var pats plānot savu cīņas tehniku, klana attiecības ar citām alliancēm un savu ekanomisko attīstību.

Spēlē ir sarežģīta ekonomiskā sistēma. Lētāk nopirkt un dārgāk pārdot... bet vai tu to varēsi? Tūkstošiem mantu un variāciju ar kurām tirgoties.

Tu cīnīsies ar monstriem, kuriem ir augsts AI, lietosi skilus un maģijas atkarībā no situācijas. Svarīgākā lieta ir komandas darbs. Lielākos un bīstamākos monstrus varēsi nogāzt tikai ar citu spēlētāju palīdzību. Pieredzi saņemsi nogalinot pat tikai vienu pašu monstru.

Tāpēc, ja vēlies mums pievienoties nāc uz http://www.lineage.lv

Serveris ir angļu valodā, jo spēlētāji nāk no visas pasaules. Pagaidām lielākā daļa ir tieši Latviešu spēlētāji. Bet diezgan bieži nākas parādīt "Kur vēži ziemo" arī svešzemniekiem.

Kad tu spēlē pie mums: spēle ir par brīvu. Katrs cīnās pats par savu veiksmi un panākumiem. Nekādu 'donations', kas ļautu spēlētājiem kļūt spēcīgākiem par citiem. Jauni questi un skili!
Katrs no spēlētāj
Hikaru
QUOTE(kristians @ Apr 10 2009, 00:16) *

Svarīgākā lieta ir komandas darbs.

Vot, ja L2 varētu solo kārtīgi uzspēlēt.... Visur vajag komandas darbu. dry.gif
Kaut es vēl nemēģināju spēlēt ar Summoner'u kādu. Ja ir stiprs summons, tad varbūt var visus pašam apsist?


By the way, kāpēc sunrise folderī ir Trojas zirgs?
risalje
QUOTE(Hikaru @ Apr 10 2009, 14:45) *

QUOTE(kristians @ Apr 10 2009, 00:16) *

Svarīgākā lieta ir komandas darbs.

Vot, ja L2 varētu solo kārtīgi uzspēlēt.... Visur vajag komandas darbu. dry.gif
Kaut es vēl nemēģināju spēlēt ar Summoner'u kādu. Ja ir stiprs summons, tad varbūt var visus pašam apsist?


By the way, kāpēc sunrise folderī ir Trojas zirgs?

Iesaku Abyss serveri. Viņš ir tīrs no vīrusiem un onlainā gandrīz vienmēr ir vismaz 3k cilvēku. Reiti iz sākot no 1x līdz 300x
Spectre
Iesaku maksāt naudiņu un spēlēt uz offa ja vēlaties u=izbaudīt visus spēles labumus un priekus smile.gif
visi pārējie varianti kā mīl izteikties Akio no anime.lv "Garām ©"
JnVbt
QUOTE
Iesaku maksāt naudiņu un spēlēt uz offa ja vēlaties u=izbaudīt visus spēles labumus un priekus smile.gif
visi pārējie varianti kā mīl izteikties Akio no anime.lv "Garām ©"

nu ja grib ar to spēlēšanu tā nopietni ''ņemties'' tad jau var maksāt to naudu, bet visādi citādi lai paspēlētu tikai prieka pēc der arī priv. serv.! smile.gif

Patlaban tieshi velku Sunrise client! biggrin.gif
tad jau redzēs cik labs tas L2 ir! smile.gif
MasterOfDark
Lieliska spēle! Pats spēlēju L2 Gracia2! Šķiet ka pārspēt šo geimu var tikai Aion, vai Blade And Soul !!!
Hikaru
Eh, izskatās ka L2 vairs nespēlēšu. Būs jāpāriet uz jaunu brīnumu - Aion... ja vispār būs laiks to darīt.
zenofex
QUOTE(Hikaru @ Oct 4 2009, 15:02) *

Eh, izskatās ka L2 vairs nespēlēšu. Būs jāpāriet uz jaunu brīnumu - Aion... ja vispār būs laiks to darīt.


Es arī kopā ar dažiem citiem latviešiem spēlēju Aion. Pagaidām šķiet tīri laba, ļoti interesanta pasaule.

Ja spēlē, vari visperot Greyhawk'am.
anti
+1 Aionam. Arī spēlēju un patīk.
Daudzi gan tur njerkst, ka grinds esot pārāk liels, bet nu nez, ja atceras to pašu Lineage 2, tad Aionā +/- puse leveļošanās ir kvesti.
Man gan anyway pašlaik ir tikai nožēlojams lvl 20 :)
anti
AION FOR TEH WIN!

Proof:

IPB Image

IPB Image

Awww.
Cowkiller
ok taatad!
naakat pievienojaties lieliskam serverim!:D
visu info un vajadziigaas lejuplaades var dabuut te: http://l2.lv/index.php?f=download

ceru juus satikt online! ^^

ETM
QUOTE(Cowkiller @ Mar 22 2010, 08:30) *

ok taatad!
naakat pievienojaties lieliskam serverim!:D
visu info un vajadziigaas lejuplaades var dabuut te: http://l2.lv/index.php?f=download

ceru juus satikt online! ^^

Server:
1. NPC BUFFER
3. 45 buff slots, buff 1h
4. GM shop to B grade!
5. LGatekeeper
6. NO DONATION!
7. Bonus On L2TOP! (Soul cry, Life Stone, Hair accessories, Adena (2kk))
8. Class Manager

Tas tak nav nopietni.
Cowkiller
nu nez, vnk ir apnicis speeleet uz low rates serveriem, kas peec aptuveni pusgada aiztaisaas ciet vai nobruuk... ja speelee uz shaada, tad nav zheeel! ^^

anyway jo vairaak cilveeku, jo jautraak! biggrin.gif
Kyuubi
Nu nez...
Spēlēju L2 jau kādus 2 gadus, bet tāpat apnīk...
Gribēju uztaisīt pats savu serveri, bet man nepietika pacietības...
Dobrix
Par spēli varu pateikt tā: SUPER!
regulāri spēlējot L2 ir viegli izbēgt no ikdienas rutīnas un virtuālajā vidē veidot jaunu "ES"
Iespējas attīstīties šajā spēlē ir daudz, un galvenokārt rezultāts būs atkarīgs no tā kāds cilvēks tu esi, nevis cik labi pārvaldi datora klaviatūru! smile.gif



Serveri latvijā nav daudz, un spēlējot no Latvijas uz kāda no Krievijas serveriem spēle nedaudz iebremzē, tādēļ ērtāk ir tomēr ja serveris ir LV.

kā ideālu piemēru varu minēt jauno serveri EVERSOR.LV

Serveris ir tikko atvēries un reklāmas trūkuma dēļ spēlētāju nav daudz, taču strauji pieaug.
spēlē gan Latviski , gan Krieviski runājoši spēlētāji...

IPB Image
Cowkiller
cilveeki! apsveicu tos kas no otaku.lv foruma jau ir pievienojushies un zinat gaidaam paareejos!


http://sunrise.lv/lv//


c ya in game! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.