Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Wasedas koris atkal Rīgā
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
lastguru
no nihongo.lv:

QUOTE
2002. gada pavasarī bija iespēja apmeklēt Wasedas universitātes vīru kora koncertus, viens notika LU, otrs Rīgas Kultūru vidusskolā. 11. oktobrī viņi atkal būs Rīgā un koncerts notiks Latviešu Biedrības nama Lielajā zālē. Kopā ar viesiem no Tokijas koncertēs arī sieviešu koris "Dzintars" un Rīgas domes kora skolas meiteņu koris. Sākums pl. 19:00, biļešu cena Ls 1 un 0,5.

Koncerta plakāts (pdf)
Lija
Mēs ar Yumi bijām.... tiešām baigi interesanti!!! vēlāk ķērām Japānīšus un .... foķējām... cool.gif
lastguru
Jaa jau focheejaat, padaliisieties ar bildeem?
Kima
juu, vinji bija pie mums skolaa, atsevishkji no visa, so man bija tas gods ar vinjiem papljaapaat! Un dzied vinji kolosaali....es gaidiiju ko stipri sliktaaku, a te taads briinums...
Nu ne kas, es ar 2 klasesbiedreneem bijaam pagodinaatas ar privaato dziesminju `skaties debesiis, koridorii, kur tas izklausiijaas tikai labaak....ehhhh, ja tie, kas savaaca manu e-mail arii atsuutiis bildes, ta ar padaliishos ^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.