Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Japāņu kino K. Sunī
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
lastguru
no nihongo.lv:

QUOTE
Japānas un Eiropas Savienības draudzības gada ietvaros no 11. līdz 20. oktobrim Japānas vēstniecība sadarbībā ar Kinogaleriju un ar Japānas Fonda atbalstu no 11.-20. oktobrim piedāvās Japāņu kino nedēļu.

Klasiskās filmas

11. oktobrī 19:00 - Akira Kurosava - Skandāls/Scandal, 1950.g., 104 min.

12. oktobrī 19:00 - Kendži Midzoguči - Ugecu stāsts/The Ugetsu Story, 1953.g., 97 min.

13. oktobrī 19:00 - Kon Ičikava - Ugunsgrēks/Conflagration, 1958.g., 99 min.

14. oktobrī 19:00 - Akira Kurosava - Idiots/The Idiot, 1951.g., 170 min.

15. oktobrī 19:00 - Jasudžiro Odzu - Agrs pavasaris/Early Spring, 1956.g., 144 min.

16.oktobrī 19:00 - Šohei Imamura - Pazudušais/A Man Vanishes/Missing, 1967.g., 130 min.

Mūsdienu filmas

17. oktobrī 19:00 - Kaneto Šindo - Pūce/The Owl, 2003.g., 119 min.

18. oktobrī 19:00 - Hidejuki Hirajama - Smejošā varde/A Laughing Frog, 2002.g., 96 min.

19. oktobrī 19:00 - Hiroši Ando - Zils/Blue, 2001.g., 116 min.

20. oktobrī 19:00 - Sabu - Pastnieka blūzs/Postman Blues, 2003.g., 110 min.

aigarius
Izskatās interesanti, pat nezinu uz ko iet uz ko nē.
Ieteikumi?
Informācija par cenām?
HELDON
heh. manā kolekcijā nav nevienas no minētajām filmām, bet es neskumstu tongue.gif
Kaede
Izklausās diezgan interesanti, moš būs jāaiziet un jāpaskatās kāda no tām... laugh.gif
Noriass Gato
Domāju aiziet uz Kurosavas "Skandālu", uz citām filmām laikam nesanāks...

Kā domājiet, vērts iet biļetes pirkt iepriekšējā dienā, vai paļauties ka pirms seansa varēs vēl nopirkt?
Iori Yagami
Tikko atgriezos no "Skandal"a. Man patīka, ļoti. Bet tagad domaju kurš tad pa isti bija galvenais varoņis huh.gif
lastguru
un kaa ar audio un video kvalitaati, laba? Kaadaa valodaa filmas?
Iori Yagami
QUOTE(lastguru @ Oct 11 2005, 22:18)
un kaa ar audio un video kvalitaati, laba? Kaadaa valodaa filmas?
*



Bija japaņu valoda ar angļu subiem, un vel dod austiņas kur iet latviešu tulkojums.Audio un video kvalitāte ir laba, bet neteikšu ka super biggrin.gif biggrin.gif Rīt ar alt iesim uz "Ugecu stāsts"
edg
Japval ar angsub liek man domaat aiziet uz kaut ko.

Patiik "Postman Blues" imdb komentaars: "I laughed more at itchi the killer then in this" biggrin.gif
Noriass Gato
Vakar biju uz "Skandālu".

Sižetu nepārstāstīšu, nav vērts, ja paši neredz, un IMDB tāpat viss aprakstīts, kas vēlas zināt.

Patika.

Pirmās pāris minūtes pasēdēju ausīs, tad noņēmu un klausījos japāņus, un lasīju titrus.

Filmas kvalitāte - nu veca filma, veca, bet nekas, tikai pāris fragmentu bija tādi čābiskāki ar skaņu un attēlu, visā visumā laba kopija izmantota.

Patika kā bija salikti tie kadri ar sejām, piemeklēti aktieri tēliem. Tas kā Aoe lasīja rakstu, un ik pa brīdim parādījās "Amor" redakcijas darbinieku sejas...

Un vēl tas advokāts... Arī bija kolorīts personāžs.

Fināls - nedomāju, ka sanāks tādas beigas, nudien nebiju uz to gatavs...

Atbildot Iori Yagami - nu, tur vienkārši nebija viena vienīga galvenā varoņa. Bija stāsts par cilvēkiem.
Iori Yagami
QUOTE(Noriass Gato @ Oct 12 2005, 07:11)
Vakar biju uz "Skandālu".

Sižetu nepārstāstīšu, nav vērts, ja paši neredz, un IMDB tāpat viss aprakstīts, kas vēlas zināt.

Patika.

Pirmās pāris minūtes pasēdēju ausīs, tad noņēmu un klausījos japāņus, un lasīju titrus.

Filmas kvalitāte - nu veca filma, veca, bet nekas, tikai pāris fragmentu bija tādi čābiskāki ar skaņu un attēlu, visā visumā laba kopija izmantota.

Patika kā bija salikti tie kadri ar sejām, piemeklēti aktieri tēliem. Tas kā Aoe lasīja rakstu, un ik pa brīdim parādījās "Amor" redakcijas darbinieku sejas...

Un vēl tas advokāts... Arī bija kolorīts personāžs.

Fināls - nedomāju, ka sanāks tādas beigas, nudien nebiju uz to gatavs...

Atbildot Iori Yagami - nu,  tur vienkārši nebija viena vienīga galvenā varoņa. Bija stāsts par cilvēkiem.
*



Filma baiga laba smile.gif biggrin.gif Bet visu laiku domaju ka galvenais varonjis ir Aoe smile.gif Bet filma beigas jau domaju par advokaatu biggrin.gif
Kima
visiem iesaku iet uz Blue...laikam arii taads vieniigais iisti sakariigais un smiekliigs.
komeedija, ljoti populaara, par 2 vidusskolniechu atieciibaam.es eju!!!Ir veerts!!Nu ko taisam strelku?kas veel ies 19.10 uz Blue? laugh.gif
Lija
QUOTE(za4peedinja @ Oct 12 2005, 21:59)
visiem iesaku iet uz Blue...laikam arii taads vieniigais iisti sakariigais un smiekliigs.
komeedija, ljoti populaara, par 2 vidusskolniechu atieciibaam.es eju!!!Ir veerts!!Nu ko taisam strelku?kas veel ies 19.10 uz Blue? laugh.gif
*


Bliežam... bliežam... gribās aiziet uz visām, jo nav redzētas... cool.gif
+Chibi+
Es shodien LIDOJU uz "Idiotu", Dostojevskis + Kurosawa... Mmm.

Un,protmas, mirklī, kad es taisos pirkt biļeti, man piezavana no darba un paziņo, ka 9os [filmas vidū], man ir meeting. Cancel all your plans, kiddo, welcome to reality. *raud*
Not fair. Life is not f...ing fair.
lastguru
me shodien aizgaaja pirkt biljeti uz to filmu... izraadiijaas ka biljetes nebija... I am so unhappy sad.gif
Kima
QUOTE(lastguru @ Oct 14 2005, 20:28)
me shodien aizgaaja pirkt biljeti uz to filmu... izraadiijaas ka biljetes nebija... I am so unhappy sad.gif
*


Uz kuru?Idiotu?vai Zils?
lastguru
uz idiotu. uz visaaam shiisnedeeljas filmaam man biljetes ir. vakar "Puuce" ljoti patika.
Yanka_ronin
''Idiots'' taa neko, bet Ugetsu monogatari sapratu tad, kad izlasiiju anotaaciju... Tagad tik jaanoskataas ''Blue''
lastguru
shausmas... tas blue gan ir IZSTIEPTA filma. taa gan man patika labaak nekaa tas "pazudushais" (kuru es vnk lielaako dalju noguleeju), bet nu tomeer ja jautaa man tad sizhets ir OK, bet ja mani pielaistu pie filmas rezhijas, taa buutu kaadas triis reizes iisaaka, liidz ar to vispaar jau not recommended pat neskatoties uz sizheta esamiibu.
Noriass Gato
Biju uz "Blue". Patika, tāda lēna, nesteidzīga. Un tās problēmas, kas tur tika paceltas... Bija vērts noskatīties, lai tagad apdomātu...
Fatalis
Šodien ir 20. oktobris. Slikti.
edg
QUOTE(lastguru @ Oct 19 2005, 23:39)
shausmas... tas blue gan ir IZSTIEPTA filma. taa gan man patika labaak nekaa tas "pazudushais" (kuru es vnk lielaako dalju noguleeju), bet nu tomeer ja jautaa man tad sizhets ir OK, bet ja mani pielaistu pie filmas rezhijas, taa buutu kaadas triis reizes iisaaka, liidz ar to vispaar jau not recommended pat neskatoties uz sizheta esamiibu.
*


Taadas filmas sauc "character study movies". Taas skataas cilveeki, kam patiik peetiit cilveeku riiciibu, spriest par to raksturiem, sajuutaam un domaam konkreetajos briizhos. Tieshi taapeec arii tik daudz pauzhu. Raksturu studijas filmas ir baudaamas tikai pie ljoti labiem aktieriem. Un, apbriinojami, galvenaa aktrise teeloja kaa es veel nebiju redzeejis japaanju aktrisi teelojam. Taapeec man arii patika. Plus veel tas yuri... wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.