Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Princess Mononoke pirmdienaa
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
Leonheart
Kaa var saprast no galvena topika pirmdiena tiek radiita Princess Monoke. Tas Notiks 13.50 pa LNT un peec 10 minuteem (14.00) arii uz 1-ma baltijas kanala. Un rakstiit lielu stastu par to kas ir Princess Monoke nav vadziibas, bet ja paradas jautajumi luudzu rakstiet postus vai lasiet sheit!
Kikumi
Šito gabalu redzēju Ziemassvētku vakarā kanālā RTL2. Ļoti skaista filma! Man patika! smile.gif
kuchieris
Goda vaards, ja neskaita pokemonus u.c. mazaakiem beerniem paredzeetus gabalus, shii bija pirmaa anime, ko klausiijos latvieshu valodaa. Ideaala, lai saaktu fanot. Vismaz man taa liekas... rolleyes.gif
Yume
Khem, jaa bet pa LNT raadiija to kas saakumaa bija duleeta uz Anglju valodu... tur bija viena probleema, kad bija anglu dublaazha bija izlaista liela dalja originaalaa teksta, un kad to dubleeja latvisi kad arii no too bija izlaists.
Un veel LNT versija, cik dzirdeeju, bija cenzeeta. Es vinju visu taa arii nenoskatiijos, jo man shis anime ir uz diska un jau sen, un tie grieztie dialogi dry.gif

Bet pa RTL2 bija ljoti labi uztaisiits.. par ko es arii nebriinos, visa cienja vaacishiem. happy.gif
Hideki
Man visai diivains izklausijaas tulkojumaa "Alnis" - tas, uz kaa jaaja Asitaka, gan peec alnja neizskatijaas. tongue.gif Vismaz man. smile.gif Ja kopija naaca no asv, tad nebriinos, ka kautkas buutu cenzeets. Vinju animes adapteeshanas (cenzuuras) politika ir plashi zinaama. mad.gif Bet interesanti, kas tur konkreeti bija izcenzeets? Orgjinaalo variantu neesmu redzeejis.
Bet taa tulkojums likaas normaals. Nebriinos, ka vinji tulkoja no angliskas versijas. rolleyes.gif Nezinu, vai LNT ir cilveeki kas saprot japaanju valodu.
Yume
Nau jau arii, bet es domaaju ka ja vinji buutu subtitrus paneemushi, nevis dubleeto versiju buutu labaak.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.