Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Flyff, ROSE or Ragnarok
Anime forum > Anime > Games
Pages: 1, 2
One winged angel
Tātad... Novilku Ragnaroku, paspēlēju, novilku Rose Online, paspēlēju, novilku Flyff un bišku iesāku. Patīk visas šīs spēles. Neveru izšķirties... Un ja es spēlēju visas tad visās atpalieku levela ziņā... Kuru labāk iesakāt un kāpēc, kas labāks, kas sliktāks utt. Vienīgais ko esmu normāli iepazinis ir Ragnarok, jo to es spēlēju visilg''ak un visdažādākajos serveros, bet varbūt es vēl visu nezinu. Izsakiet savas domas šeit priekš manis lūdzu...
One winged angel
Pāris screenshoti..
Ragnarok:image
image
image
image
image
image
image
image
-kumori-
FLYFF RULLZZ! wub.gif Dievinu to speli. Saku to spelet pirms nedelas un tagad katru dienu speleju. Spele protams nav perfekta, bet tomer loti interesanta... man loti patik, ka tur var lidinaties pa gaisu [ uz slotas kata vai borda ], patik monstru-briesmonju daudzveidiba un loti daudz questu, kurus ar prieku pildu. Man ari patik, kad ir ari profesiju izvele.
One winged angel
tagad rose:
image
image
image
image
image
image
image
image
image
One winged angel
QUOTE(MIMI @ Sep 5 2005, 18:45)
FLYFF RULLZZ!  wub.gif Dievinu to speli. Saku to spelet pirms nedelas un tagad katru dienu speleju. Spele protams nav perfekta, bet tomer loti interesanta... man loti patik, ka tur var lidinaties pa gaisu [ uz slotas kata vai borda ], patik monstru-briesmonju daudzveidiba un loti daudz questu, kurus ar prieku pildu. Man ari patik, kad ir ari profesiju izvele.
*



Jā, es jau dabūju 20 levelu un lidinos uz boarda, tikai tur screenus kautkaa nevar dabūt...
-kumori-
QUOTE(One winged angel @ Sep 5 2005, 18:57)
Jā, es jau dabūju 20 levelu un lidinos uz boarda, tikai tur screenus kautkaa nevar dabūt...
*



Man ir 24lvl magician... Esmu jau totala bankrota sad.gif ... Boards piu, labak jau ar slotu! laugh.gif
zobens
Vai ROSE ir par maksu? blink.gif
One winged angel
Sākumā nebija, tagad ir, bet drīz iznāks EROSE un USROSE, tb Eiropiešu serveris un amerikāņu serveris, abi būs bez maksas. Tā vismaz baumo... Bet pirmatnējais serveris, kurā es agrāk spēlēju, tagad tiešām ir P2P...
zobens
OH.... zeel ka par maksu. Kaa saucaas taa maajas lapa ROSEm?
One winged angel
www.roseon.net mājas lapa, bet vēl infu var uzzināt arī šeit: www.roseguru.com
Kā redzu tev vairāk Rose patīk... GOD DAMNED!!!! Vai kāds, kas zin vairāk par mani arī varētu kaut ko nopostot???!?!?!?!!?!? mad.gif
CloudX
Ragnarok laa spele ,man ljoti patiik vinja, a kuraa serverii tu speelee un kur novilki client'u?
One winged angel
Es spēlēju 3 serveros: Mirror Of The Realm(sūds pēdējais) , XileRO un Nameless RO. Clientu novilku caur Discovery RO mājas lapu....
Sērfijs
Kas tu esi MOTR? Es tur ar spēlēju.
CloudX
smile.gif ghh nu neteiktu es ka motr ir suuds,jo par vinju ir dzirdeetas daudz labas atsaukmes.
Satrp XileRO un Nameless RO kursh tavupraat ir labaaks una iedo taas discovery lappuses linku luudzu.
One winged angel
Nameless gljuko un lago, bet ātra levela ka4āšana un no monstriem izkrīt viss iespējamais... Es teiktu, ka XileRO ir labāks tur bišku lēnāk kačājamies, toties visas extras, labākie monstri uztaisīti vēl 100 reizes spēcīgāki un max levels i 224... bet Jobs 3. profesijai max tikai 70. a Namelessā 250... Bet manuprāt XileRO viennozīmīgi ir labāks, tur ir divi jauni matu stili, daudz jaunu Equipmentu, tajā skaitā visu iemīļotais Naruto Band. He he he. No Naruto. Un MOTRā mani sauc Gangster God. Ak jā: www.xilero.net
One winged angel
Doh, visi man jautā nevis man atbild. dry.gif Kas tas ir??
<Graph>
hmmmm tas 2 speles es nezinu bet iskatas labi varetu mos pat to rose novilkt rolleyes.gif nja bet tas taa, es iesaku ragnarok jo pasam patik to spelet. bet topmer jau gribas biki ar ko jaunu.
One winged angel
Jā.. Pēc tava avatara tas arī ir redzams...
Rags
QUOTE(One winged angel @ Sep 5 2005, 21:33)
Es spēlēju 3 serveros: Mirror Of The Realm(sūds pēdējais) , XileRO un Nameless RO. Clientu novilku caur Discovery RO mājas lapu....
*


hehe, nu jā protams, serveris kur ir pāri 99lvl un čupām čītu NPC un daudzreiz lielāks exp rate jau noteikti ir labāks nekā "sūds pēdējais" MotR kurš vismaz puslīdz turās līdzība oficiālajiem serveriem laugh.gif

Ja patīk 3 dienās dabūt nez ko, un pec nedēļas aiz apnikuma pamest, tad ej tik tajos high rate serveros, bet nezinot par ko runā, labāk nekomentē wink.gif
Troooper
vai kaads luudzu nevareetu pateikt vai flyff ir P2P kaads ir main saits un kur var nokachaat ?
<Graph>
nja motrs ir labs tur vis ir sacuniits, bet es tur ta vairs ipasi nespeleju. tgd speleju LV serverii un alysian kur testeju cits 4arus.
Rags
Jāsaka ka Latvijā nav neviena normāla RO servera. Ar to es domāju: stabilitāti, maz kļūdu, pareizi strādājošus skillus, nekādu čītainu NPC, 1x exp/drop, nekādu zagtu materiālu servera forumā.

Nu un protams apskatot to vietējo serveru forumus diemžēl nākas secināt ka lielākā daļa cilvēku kas tur spēlē ir apmēram tādi kuri tai pat MotR tiek banoti...

Es pat nesaku par ekonomiku serverī kur max onlains nesasniedz 1000 cilvēku... sleep.gif
One winged angel
QUOTE(Rags @ Sep 8 2005, 00:05)
QUOTE(One winged angel @ Sep 5 2005, 21:33)
Es spēlēju 3 serveros: Mirror Of The Realm(sūds pēdējais) , XileRO un Nameless RO. Clientu novilku caur Discovery RO mājas lapu....
*


hehe, nu jā protams, serveris kur ir pāri 99lvl un čupām čītu NPC un daudzreiz lielāks exp rate jau noteikti ir labāks nekā "sūds pēdējais" MotR kurš vismaz puslīdz turās līdzība oficiālajiem serveriem laugh.gif

Ja patīk 3 dienās dabūt nez ko, un pec nedēļas aiz apnikuma pamest, tad ej tik tajos high rate serveros, bet nezinot par ko runā, labāk nekomentē wink.gif
*



Heh, jā par to nezin kā dabūšnu... Tur ir arī maksimālais level super milzīgs un tas būtībā domāts priekš PVP, kur svarīgi ir nevis kurš ir iemācijies labāku un mo4nāku skillu, bet tas kā tu proti spēlēt. Un nejau tāpēc, ka MOTRā viss iet lēni man tas nepatīk, bet gan tāpēc, ka tu esi stulbs NOOBS ja tu neesi Premium Players, Un vēl man šausmīgi patīk, ka Xile ir jauni Equipmenti, utt. Un vispār, tu nevari pamest to serveri aiz garlaicības, jo Maximālais lvl ir 254 un no 130 lvl kačāšanās iet pat lēnāk nekā MOTRā uz 99 levelu.Un es zinu, ko runāju, es gan MOTRu gan Xile esmu diezgan ilgi spēlējis un salīdzinājis.

PS. Lūdzu atvainot par žargonismiem un barbarismiem.
Rags
premium users dabon tikai papildus ekstras kas neietekmē spēles balansu...
savukārt tas pats Xile ar tiem 250+ lvl ir pilnīgi disbalanss, jo skilli ar tādiem statiem un līmeņiem vairs nedod to pašu efektu, dažu tipu čari pilnīgi savādāk spēlējas... visi tie bonusi maybe arī kadam var patikt, taču pat oficiālajos serveros ik pa laikam cilvēki runā par kādu overpower klassi, tad šeit balansa kā tāda nepastāv, jo ir čari kas tiekot pie šādas brīvības paliek daudz reiz stiprāki sleep.gif
apmēram tas pats ir ar custom itemiem.

p.s. gribētos zināt cik ilgi tad tu esi motr spēlējis, un vai esi mēģinājis oficiālo utt, nu un čaru levelus ja var happy.gif
<Graph>
emmmm varbut var kads pateikt kur var downloud to rose? smile.gif
Tenjou
...

- RO tikka spelets kadu laiku, bet parak daudz laiku tas saka prasit. Kaa spele ir ljoti okey. Bet nu questu sistema ir ljoti stulba.
- ROSE sanaca uzspelet .. itkaa jau spelei nav ne vainas, bet likas tada shkjiba. Pat statu ietekme bija tada jokaina.
- Flyff neesmu spelejis.

... es teiktu RO. Bet vienozimigi ne uz high rate servera. Ja nav laika tad labak vispar nespelet RO neka iet uz tiem high reitiem -.- ...
Shoune
nee nu ja esi datortarps, un tev neka cita neatliek ka savu brivo laiku pavadit pie datora, tad ja vari iet spelet serveri lai normali uzskacaties vajag gadu, bet nu sorry es labak iesu uz hight serveri kur atri var uzskacaties un ar prieku spelesu un apskatisos kas intrsants taja chara, nevis nospelejot veselu gadu, un pec kada laika serveris pazud, "netisam"... MURGS! =D
ClouD
es ari biju spelejis Ro man tur nepatika viena lieta kad perc jaunas brunas vai ierocus nemainas izskats! un tas ir apnicigi! es nez mos uz citiem serveriem ta nava?
Shoune
sorry par offtopiku, bet kapec man pasu RO instalaciju neatlauj rakstit uz E: diska, bet uzreiz kad uzspied izstal vins pa taisno raksta uz C: diska ? =((
<Graph>
tad kads iedos adresi kur noka4at rose? blink.gif
kaarleens
QUOTE(One winged angel @ Sep 5 2005, 20:33)
Es spēlēju 3 serveros: Mirror Of The Realm(sūds pēdējais) ,
*


laugh.gif jauks raksturojums serverim kuraa ciinos gandriiz 2 gadus
CloudX
image

Hmm paspeeleeju uz taa servera (XileRO) iepatikaas!
Starpcitu ir 3 xilero serveri
1.Highrate serveris
2.PK serveris
3.low rate servers 1/1/1
One winged angel
QUOTE(CloudX @ Sep 14 2005, 22:18)
image

Hmm paspeeleeju uz taa servera (XileRO) iepatikaas!
Starpcitu ir 3 xilero serveri
1.Highrate serveris
2.PK serveris
3.low rate servers 1/1/1
*



Tas pēdējais vairs neskaitās XileRo, tas ir AgonyRo...
Rudoru-san
OMG, man Ragnarok baigi patīk, tikai man nav PC... Can anybody help...? Nav kāda versija priekš Apple (Mac OS X) datoriem? Itkā i-netā kaut kas par to bija rakstīts, kā topošais projekts... sad.gif
Spectre
NJAAAAA Motr : piu XDDDD ir okej ...... esu tur pavadijis gadu ...
Esu, nu veel esu, 99 Agi/vit/lak hanters (visi, kas saka ka VIT hantam nav vaidziiga smagi maldaas ......) 2 nedelas papriecaajaamies par 99 leveli, bet ... domaju sveetdien paariet uz high novici, jo shonedeel ieviesa advanced klasi motraa...... =))))
One winged angel
Jau ieviesa????????? Laikam jāatsaak speeleet motrs, jo es vinju nespeeleeju jo tu mocies lai kljuutu vienalga par salagu, nu ja ir ieviesta 3 profa, tad var dabuut Respect...
Spectre
Ehh vakar peec universitaates ierados majas un nenopcietos ... esu High Archers ....
Visiem, kas nezin .... M
Motr servers ir 1/1/1 - nekas nav paplashinats, paugstinaats un nav nekaadu Godless iteemu un Chiterisku karshu arii nava .... tiem kam ir maza pacietiiba ... nav ko mekleet shaja serverii.
One winged angel
JAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! BEIDZOT ILGI GAIDIITAIS IR NOTICIS!!!!!!!!!!! Beidzot ir atveerti eROSE un usROSE pilniibaa par briivu!!!!!!!! Vieniigi, man nav laika ROSE speeleet, taa kaa tur levelu kachaat iet daudz gruutaak nekaa MOTR serveri ragnarokaa, pietam es speeleeju, ja nemaldos kaadus 7 MMORPG jau tagad reizee un man pat nav daudz laika, lai kaadu no vinjiem normaali speeleetu.... Vismaz tam dzekam, kursh man tur jautaaja vai ROSE ir par maksu un es vinju apbeedinaaju tagad bus prieki, ja vinjsh shito izlasiis....
Sinder
QUOTE(One winged angel @ Sep 5 2005, 18:57)
QUOTE(MIMI @ Sep 5 2005, 18:45)
FLYFF RULLZZ!  wub.gif Dievinu to speli. Saku to spelet pirms nedelas un tagad katru dienu speleju. Spele protams nav perfekta, bet tomer loti interesanta... man loti patik, ka tur var lidinaties pa gaisu [ uz slotas kata vai borda ], patik monstru-briesmonju daudzveidiba un loti daudz questu, kurus ar prieku pildu. Man ari patik, kad ir ari profesiju izvele.
*



Jā, es jau dabūju 20 levelu un lidinos uz boarda, tikai tur screenus kautkaa nevar dabūt...
*



Screenus var dabuut nospiezhot nulliiti (0) =)

Es uzskatu ka Flyff ir labaakais no shiem, lidoshana ir ko veerta =) traukties uz deelja ar ~270km aatrumu stundaa... un daudzu citu iemeslu peec...

Flyff (FlyForFun) ir 2 anglju serveri:
Flyff Ph - Atrodas Filipiinaas, 17oktobrii saakas Open Beta, tur speelee ljoti draudziigi un izpaliidziigi cilveeki... bet... shobriid sleegti aareejie IP =( http://www.flyff.com.ph
Flyff International - Paarvests no Korejas uz Kaliforniju, Open Beta saaksies Novembrii (preciizs datums veel nav zinaams) speelee visaadi cilveeki biggrin.gif http://english.flyff.com
Sinder
image

image
animeec
moz kads pateiks ari kur var nokacat kaut ko no sita ar normalu atrumu? a to jus liekat tikai tos screenus smile.gif
<Graph>
emmmm kur tad var noka4at to ROSE ? unsure.gif
Red Devil
<Graph> izskataas ka tu tiec veixmiigi ignoreets. ROSE cik es skatiijos var nokachaat galvenajaa adresee...
One winged angel
Tagad nevar gan... sad.gif jo tas ROSE ir aizveeries un ir atveerushies eROSE un usROSE, bet ieprieksheejais ir Pay to Play... Pasearcho onRPG forumaa par tiem jaunajiem ROSE...
<Graph>
nu baac!! (vismaz 1 cilveks pamanija kad es ari kko raxtu sleep.gif)
Red Devil
QUOTE(<Graph> @ Oct 21 2005, 13:01)
nu baac!! (vismaz 1 cilveks pamanija kad es ari kko raxtu sleep.gif)
*


ir iemesls priecaaties ne wink.gif ????
One winged angel
Esmu atpakalj un buushu atpakalj arii ROSE. Pirms kachaashanas tikai iisti nezinu kuraa serverii speeleet, laikam jau Eiropas, ne? Lai radiitu lielaakus iespaidus par sho speeli, esmu atljaavies iemest sheit linku: Click here to watch the ROSE playmovie!!! Varbuut vairaak gribesies speelet, a varbuut nee
Red Devil
One_winged_angel man shitas muviks kukaa pa liels liekas lia vinju vilktu skatiities!!! es labaak novelku speeli pastos ir laba vai nav!
One winged angel
OK davai sarunājam serveri! Spēlējam kopā! LOģiski būtu eROSE bet man dazhi ārzemju pazinjas spēlē Japānas vai Korejas serverī
Red Devil
Labaak pagaidaam ne, es tagad ljoti aiznjemts skaitos... ja buus radusies interese es tev doshu zinju wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.