Help - Search - Members - Calendar
Full Version: final fantasy 9
Anime forum > Anime > Games
Jaffa
Man ir praktiski visa ff dallu kolekcija bet nav 9 dallas dzirdeeju ka vinna esot uz pc. Vai kaads vareetu pateikt kur kautko taadu atrast jo speele ir uz 4 cd taa kaa kaccaassana sanaak ne pa jokam bet speele ir to veerta. Aaa un veel kas dc++ ir vienmeer kautkaads ccakars vai arii speele ir tikai priekss ps. UN taatad vai kaadam buutu zinaama lapa kur vareetu dabuut. Njaa un bez torentiem arii luudzu biggrin.gif

dry.gif hmmm patiik man ff
Sērfijs
Nav tās spēles uz PC.
Man ir nedaudz sabeigta pirātiskā PS versija, uz diskiem ir pāris gļuki, bet kopumā tas pārāk netraucē, tā kā, ja nu vajag var mēģināt kaut ko sarunāt.
Jaffa
n uja tu nedziivotu uz meenes tad jau varbuut kautko vareetu sarunaat biggrin.gif . Bet praktiski lloti juutos paarliecinaats ka vinna ir uz ps2.

xikes varbuut tev kautkas zinaams
Dero
QUOTE(Jaffa @ Sep 3 2005, 10:46)
n uja tu nedziivotu uz meenes tad jau varbuut kautko vareetu sarunaat biggrin.gif . Bet praktiski lloti juutos paarliecinaats ka vinna ir uz ps2.

xikes varbuut tev kautkas zinaams
*



tu domā, ka ff9 ir uz ps2? laugh.gif Tā nav! Bet visus ps diskus var likt arī otrajā.
xikes
Heh.. FF9, cik zinu, nav iznaakusi uz PC.
FF9 ir PS1 speele. Man ir visu cd image (UK versija, taisiiti no originaalajiem diskiem) faili uz kaada dvd. Kombinaacijaa ar ePSXe (emulators), patchiem un deamon tools viss iet gandriiz perfekti (nu, peec aptuveni 1h ilgas ePSXe konfigureeshanas experimentiem.. smile.gif )
Viens gluks gan. Diski no kuriem taisiiju image nebij tajaa pashaa labaakajaa kvalitaatee, taapeec viena filmina ir nedaudz norauta, bet paareejais viss iet.. smile.gif
Ja vajag, varu piedaavaat uz 1 dvd image`us, emulatoru un visu paareejo, kas vajadziigs, lai vinu speeleetu..
Dero
varbuut tu zini kaadu epsxe video draiveri, lai speele neestu visu procesra jaudu un nepaatrinaatu emulātoru?
xikes
Video draiveri..tu domaaji plugin? Es lietoju `P.E.Op.S.` vai ` Pete's`, nez viss iet ok, tiesa, neesmu skatiijies cik tiek pateereeta cpu jauda..
Par paatrinaajumu. Ja tas ir tas, ko es domaaju, tad to var ierobezot ieksh pasha plugin konfiguraacijas. Var ierobezot frame rate. Defaultaa staav neierobezots, ja uzliek uz 60, tad viss iet normaalaa aatrumaa.. (tiesa, prieksh FF9 man vajadzeeja kaut kur 51fps, buutu optimaals atrums)
Ak jaa, tie plugini..
Dero
paldies tagad var norm. ātrumā spēlēt ps gamus.
Jaffa
xikes tas buutu ggeniaali es 7 septembrii braucu uz rriidzinnu moss mees varam tad arii saskrieties?

un tas par ps2 bij klluuda es biju domaajis pc biggrin.gif
Nu nezinu es pats savaa laikaa sso speeli izgaaju uz ps bet tad dzirdeeju ka ir arii uz datora hmmmmm dry.gif nu nezinu
Tjen
Chiw visiem visp es nodarbojos ar ps emulatoriem... cool.gif
A un ja kas prieksh ipashi ''gudriem'' uz pc nav ff9... tongue.gif
ir tikai ff7 un ff8 uz pc
Maza piebildite... VISI FF RULZZZZ rolleyes.gif
A un ja kas es nesena saku eksperementet ar ps2 emulatoru man itka iet tikai ffX
bet baigi gluchi... bet tas ta ja gribat lai negluchi vajag X_X(Afigenako) kompi... laugh.gif
Vikeif
Mjaa sakuma gribeju piebilst dazus komentarus bet redzu ka Xikes visu paspeja pateikt pirms manis...

Rubiju diezgan daudz par ff kur dabut un kadas pa6as speeles ir... FF9 bij diezgan laba bet characteri bija mazini gandriiz ta pat ka ff7

Storijs bij ok un grafikas skaistas nemot veraa ka tas ir ps1, ja neesi spelejis ir veerts smile.gif
Tjen
Un tagad tu visu esi pateicis Vikeif dry.gif
Bet shitas manjaks nemelo FFIX ir verts paspelet lai pectam ierubitos ff
tema...
Vikeif
Mjaa FF9 vini pargaja atpakal uz Thiefu, Wisardu un Fighteru stila teemu (Vobšim katram charam savs stils) un tas dod isto FF garšu jo ff7 bija materijas un ff8 vareja iemacities katru magiju katrs characters... tas nebija interesanti... gandriiz visi characteri iznaca vienadi iznemot limit breakus...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.