Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nau jau gluzji Anime bet speeleet veerts!
Anime forum > Anime > Games
baseboalbatboy
Nesen izgaaju un iesaku citiem uzspeeleet Metal gear solid 2:Sons of Liberty .Sizets labs!Ljoti labs!Pameegjiniet uzspeeleet MGS1 un tad kjerieties klaat pie MGS2 wink.gif .Ir arii MGS3 un MGS :twin snakes shitaas divas peedeejaas neesu speeleejis!
Ghoul
QUOTE(baseboalbatboy @ Aug 26 2005, 14:46)
Nesen izgaaju un iesaku citiem uzspeeleet Metal gear solid 2:Sons of Liberty  .Sizets labs!Ljoti labs!Pameegjiniet uzspeeleet MGS1 un tad kjerieties klaat pie MGS2 wink.gif .Ir arii MGS3 un MGS :twin snakes shitaas divas peedeejaas neesu speeleejis!
*


Well, esmu speeleejis demo, bet nepatika, bet netaapeec, ka speele suudiiga, man vienkaarshi nepatiik stealth action........... labaak patiik izskriet ar minigun'u un vienam pasham novaakt armiju pretinieku!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif
Takashy
izgaaju pirmo dalju un taa man tiiri labi patika, speeleeju ar mazliet otro, bet deelj taadu diivainu instalaacijas failu deelj es to nespeeleeju iipashi jo man bija taa jaaspeelee ar 16bit kraasaam (vai kaut kas tam liidziigs) un ta veel 640x480 bildi utt... bet izskatiijaas labi, kautvai draugs teica ka lielaakaa dalja no speeles jaaiet nevis kaa Snake , bet kaa kautkaads tur cits cilveeks, nez... buus kautkad jaapameegjina veeel...
GunMetaL
esu spēlējis demo man personīgi patika ja kāds varētu iedod nokopēt laprāt izietu arī pilno versiju spēlei. smile.gif
Takashy
http://thepiratebay.org/details.php?id=3358670 nez, atradu sho, bet vai ar straadaa nez...

Ps: man ir pc versija arii 2 cd.... ja negribi laadeet ta vareetu tev aizsuutiit pa pastu, ja veelies....
GunMetaL
QUOTE(Takashy @ Aug 29 2005, 07:17)
http://thepiratebay.org/details.php?id=3358670 nez, atradu sho, bet vai ar straadaa nez...

Ps: man ir pc versija arii 2 cd.... ja negribi laadeet ta vareetu tev aizsuutiit pa pastu, ja veelies....
*



vispirms derētu redzēt kāds no tevis ātrums iekš dc. un kā tevi var atrast iekš dc?
Takashy
aj, man liekas ka paaraakliels aatrums jau nav... dc++ arii nelietoju paaraak, taadeelj vieglaak buutu ja tu man pateiktu kur man iisti jaaiet un kaads tev niks un ta es tevi samekleetu,ok?
baseboalbatboy
QUOTE(Takashy @ Aug 26 2005, 14:22)
izgaaju pirmo dalju un taa man tiiri labi patika, speeleeju ar mazliet otro, bet deelj taadu diivainu instalaacijas failu deelj es to nespeeleeju iipashi jo man bija taa jaaspeelee ar 16bit kraasaam (vai kaut kas tam liidziigs) un ta veel 640x480 bildi utt... bet izskatiijaas labi, kautvai draugs teica ka lielaakaa dalja no speeles jaaiet nevis kaa Snake , bet kaa kautkaads tur cits cilveeks, nez... buus kautkad jaapameegjina veeel...
*



Jaa gan,tur no saakuma ir jaaspeelee nevis kaa Snake bet kaa Raidenam.Tad kad izet ar Raidenu tad naak klaat boonus speele kuraa var speeleet kaa Snake! smile.gif
baseboalbatboy
Veel es iesaku Devil May Cry(DMC) Pats esu speeleejis tikai DMC2 sad.gif Taakaa neko iipashu par DMC1 un 3.Nu DMC 2 Nau slikts kaut kas liidziigs Chaos Leg... .Nedaudz esmu apnicis no taam devil,hell un daarkness speeleem ph34r.gif sad.gif .Nu bet DMC 2 taads takaa drusku Matrix un drusku Chaos leg... .Esmu vinju izgaajis gribu iziet uz hard mode bet nezinu kaa uzlikt sad.gif wink.gif .
baseboalbatboy
Dinasty wariors(man slikta anglene dry.gif )

Pats esmu speeleejis tikai 3. dalju.Pavisam ir 6 DW speeles 5 uz PS2 un laikam 1 uz gba(cilveece runaa ka uz gb galiigi garaam)

Nuu tu izveelies vienu samuraju katrs ar saviem ierochiem un magijaam(musou)...tad tew wajagg apvaak veselu armiju un tad veel armijas galveno kursh tikpat speeciigs kaa armija kas tikko apvaakta kad misija izpildiita vari apskatiit ko esi ciinja dabuujis un tew jaapatur viens no katras sugas(piem.brunjas,ierochi utt.)tad kad esi sevi aprunjojis ar jaunajaam spiidiigajaam mantinjaam vari saakt naakosho misiju ....novaakt citu kara lordu dry.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
sandzi
uzspelejiet ChaosLegion ta ir tada jautra spele mocijos to uz hard iziet ieteiktu izmeginat biggrin.gif
baseboalbatboy
Shkjiet ak Chaos Legionam bija topics....
Es vinju nopirku pa 10 ls uz PS2 nauv tik labs kaa biju iedomaajies ...2002 vai02 gada speelee....ja to speeli var dabuut pa briivu tad var uzspeeleet wink.gif
Ghoul
QUOTE(baseboalbatboy @ Oct 10 2005, 13:10)
Veel es iesaku Devil May Cry(DMC) Pats esu speeleejis tikai DMC2 sad.gif Taakaa neko iipashu par DMC1 un 3.Nu DMC 2 Nau slikts kaut kas liidziigs Chaos Leg... .Nedaudz esmu apnicis no taam devil,hell un daarkness speeleem ph34r.gif  sad.gif  .Nu bet DMC 2 taads takaa drusku Matrix un drusku Chaos leg... .Esmu vinju izgaajis gribu iziet uz hard mode bet nezinu kaa uzlikt sad.gif  wink.gif .
*


otrais DMC saliidzinaajumaa ar pirmo un tresho stinx, jaspeelee DMC1 UN DMC3 taas ir superiigas speeles. Un nee nejau DMC ir liidziigs Chaoss legions, CL ir ljoti suudiiga DMC kopija. tongue.gif

tiem kuri veel nav speeleejushi iesaku vecu, bet labu speeli "Oni", ietureeta anime stilaa, tai pat ir manga biggrin.gif
Rusell the carrotstork
Pirmo izspēlēju trešo. happy.gif Viena no mīļākajām spēlēm. Tur japāņi ir pastrādājuši. Viņa ir tik smalka un visādos sīkumos izdomāta. Protams, ka demo to nevar redzēt. sleep.gif
Sižetu ir grūtāk saprast kā jebkurā FF.

Tad nopirku MGS2. Izgāju. Tur sižēts vēl dīvaināks. Nebija tik laba kā trešā, bet arī ļoti patika.

Pirmo esmu tikai paspēlējis. Bet man nepatika tā grafika un tāpēc nedomāju izspēlēt visu. biggrin.gif

MGS ir ļoti, ļoti labs.
__________________________________________________________

Man ir DMC3 kuru es neemsu iesācis, bet mans draugs ir izgājis. Izskatijās forša ( tieši cīņas. sižetam gan nesekoju līdz) happy.gif Bet man ir tik daudz, ka diezvai es paspēšu iesākt. Nuja. happy.gif

Nu man viņa plauktiņā stāv. varbūt kādreiz sākšu pats.


PS. tā nav vienīgā spēlē kuru ir izgājuši mani draugi un kuru es vainu nēmsu nemaz sācis vai paspēlējis 3h. happy.gif
Es esmu labs draugs! rolleyes.gif
Arts
Yaay beidzot MGS.Tas var skaitīties anime,jo Hideo Kojima(OMG) ir uzzīmējis fanartus(oriģinālos) līdzīgi anime stilā(real type).Esmu izgājis pirmo(5 reizes) un otro daļu(3 reizes un VC).Vai Raiden jums nešķiet gejīgs,ja pat USA prezidents viņam ieķērās starp kājām(meiteni sagribējis dry.gif ).Kuri ir jūsu favorītākie chari iekš MGS?
Paul Phoenix
Mans miljakais char MGS ir Grey Fox,žel ka ar viņu nevar spelet sad.gif ,bet Metal Gear 3:snake eater vispar labaka spele uz PS2.MGS3 ari ir Ivan Raidenovich Raikov,tur ari bus iekeršana starp kajam smile.gif,tikaj tas bus Snake, Raidena maska.
Rusell the carrotstork
QUOTE(Arts @ Jan 23 2006, 11:21)
Yaay beidzot MGS.Tas var skaitīties anime,jo Hideo Kojima(OMG) ir uzzīmējis fanartus(oriģinālos) līdzīgi anime stilā(real type).Esmu izgājis pirmo(5 reizes) un otro daļu(3 reizes un VC).Vai Raiden jums nešķiet gejīgs,ja pat USA prezidents viņam ieķērās starp kājām(meiteni sagribējis dry.gif ).Kuri ir jūsu favorītākie chari iekš MGS?
*



Reidens nav gan gejīgs. Normāls čumaks. ohmy.gif Ja tev būtu orģinālā MGS2 spēle (kur nāk līdzi DVD wink.gif ) tu zinātu, ka Raidens ir taisīts kā nevainīgs džekiņš kurš neko nemāk. Un viņam piešķīra meiteņu acis. Hmm. ph34r.gif

Oselots protams. Vismaz MGS3. MGS2 viņš ir baig vecs. ;st;
Paul Phoenix
Rusell the carrotstork a tev kads MGS2 Sons of Liberty vai Substance?Man Sons of Liberty bek karas visu laiku,nevaru nekur Substance dabut!Vajag vel nopirkt MGS3 Subsistence biggrin.gif
davio
OOO jaa MGS. Kaa man patiik MGS. Manupraat Hideo Kojima ir iists geenijs. MGS es izgaaju kaadas 9 reizes, MGS2: Sons of Liberty izgaaju kaadas 7 reizes un MGS3: Snake eater izgaaju vismaz 14 reizes man skiet ka es jau pilniigi visus dialogus treshajai daljai zinu no galvas. Gribeetos uzspeeleet MGS: The twin snakes par cik taa ir taa pati 1. dalja tikai paartaisiita labaa grafikaa.
Un MGS: Ac!d neesmu speeleejis, bet cik es zinu taa ir kaarshu speele uz GB Advance. Un Harry Gregson-Williams muuzika vispaar dod speelei grandiozu noskanju. Ar nepacietiibu gaidu Metal Gear Solid 4: Guns of Patriots biggrin.gif
Paul Phoenix
MGS Acid uz PSP,izskatas ka parasta MGS bet visie gajieni un šaušana ka Card Battle,izvelies kadu karti u viss notiek.paspele vel uz NES Metal Gear un uz Game Boy MG:Ghost Babel.Bet pirmo MGS kas bija PS1 jaunaja grafika var paspelet MGS3 Subsistence,vinja bus uz 9Gb diska un tur bus MGS2 un MGS1 iekļauti + Bonusi MGS3(Multiplayer,u.t.t.)Bet MGS4 skatijos roliku,Sneikam usas besi sad.gif
davio
Ak tad uz PSP ja? Hmm vai kaads zin labu psp emulatoru? Un taas uusas man ar nepaaraak, bet kas par grafiku!!!! Kaa nekaa uz PS3.
Paul Phoenix
Pagaidam PSP emulatora nav sad.gif ,ka ari PS2 emulatora.
Arts
MGS:4 Guns of Patriots viss atrisināsies.Snake ir baigi vecs jau,iespējams ka tā būs viņa pēdējā darbība....vai arī sāks ar Otaconu. tongue.gif Kurš ir spēlējis pirmos MGS uz NES? wink.gif
Paul Phoenix
Pec MGS:4 Guns of Patriots atkal bus par Snake pagatne,vareja Kojima izdomat par karu Vjetnama,Afganistana,Iraka.Raided taču ir.
baseboalbatboy
nu nu man Raidens sdaudz vairaak patiik par snaku!!!Vinjsh krutaaks tongue.gif
Rusell the carrotstork
QUOTE(Paul Phoenix @ Jan 23 2006, 16:01)
Rusell the carrotstork a tev kads MGS2 Sons of Liberty vai Substance?Man Sons of Liberty bek karas visu laiku,nevaru nekur Substance dabut!Vajag vel nopirkt MGS3 Subsistence biggrin.gif
*




Pagaidām Sons of Liberty.


Davio, PSP emulators, man liekas ka nemaz nav.


Sneiks ir fošāks par Raidenu ohmy.gif
baseboalbatboy
QUOTE(Paul Phoenix @ Jan 23 2006, 14:01)
Rusell the carrotstork a tev kads MGS2 Sons of Liberty vai Substance?Man Sons of Liberty bek karas visu laiku,nevaru nekur Substance dabut!Vajag vel nopirkt MGS3 Subsistence biggrin.gif
*


Substance ir papildinaata versija MGS2...
image


QUOTE(Paul Phoenix @ Jan 24 2006, 13:46)
Pec MGS:4 Guns of Patriots atkal bus par Snake pagatne,vareja Kojima izdomat par karu Vjetnama,Afganistana,Iraka.Raided taču ir.
*


Ko staasti nekaada pagaatne tur nebuus MGS5(iespeejam buus) bet 4 Snake izskataas kaa oopiitis un taatad un Mgs4 notiek X gadus peec BIg Shell ...

MGS3-shkjiet ka tas nav Snake ko mees paziistam no 1 un 2 bet vinja teews(vai kkas cits)...jo kaa vinjsh 2002 gadaa vareeja izskatiities taads pats kaa 1960-(64)
Un tad kad iziet speeli paraadas laika gaita ko katrs izdara un kuraa gadaa un beigaas paraadaas
-The sons of The big Boss have born.
Big boss-snake...
image
ir ko pazubriit...

Izgaaju Mgs3 ...23H...likaas taads biagi iiss...man The sorrow boss likas bezjeedziigs (tik lai pachakareetu speeleetajam nervus)
Nekur nevaru atrast MGS1 taa laik tkaartiigi tiktu liidzi story line...(jaaturpina mans-never ending quest to find MGS1 tongue.gif )
Paul Phoenix
baseboalbatboy es zinu ka Substance papildinata versija,es jau vinju dabuju,tagad man ir visie MG biggrin.gif (Metal Gear:Ghost Babel-Game Boy,Metal Gear-nes 8bit versija iet uz PS2,Metal Gear Solid-PSONE,Metal Gear Solid 2:Substance un Sons of Liberty,Metal Gear Solid 3:snake eater-gaidu angļu Subsistence)
Ja tu uzmanigi klausies, kad MGS3 beigas Snake sarunajas ar prezidentu,prezidets piešķira vinjam kau kadu pakapi vaj ka "Big Boss" un pec tam Snake=Big Boss dibinaja "Foxhound",ta ka tas ir Big Boss,Solid Snake tevs.Solid Snake un Liquid Snake kloneti.Vispar vajag spelet pirmo daļu lai visu saprast.
Par MGS http://www.konami.jp/gs/game/mgs/
image
Arts
Par to Big Boss fakti ir apstiprinājušies.MGS 3:Snake Eater JŪS SPĒLĒJAT PAR BIG BOSS!Traki līdzīgs snake un ļaunie varoņi vispār labie.Man patika The End un Sorrow.Kur var dabūt tos papildinājumus??Un vēl iekš MGS3:SE varēja satikt Revolver Ocelot(Shalashaska) jaunībā. ph34r.gif Iešu nograuzt kādu anakondu... cool.gif
davio
QUOTE(Paul Phoenix @ Jan 24 2006, 15:46)
Pec MGS:4 Guns of Patriots atkal bus par Snake pagatne,vareja Kojima izdomat par karu Vjetnama,Afganistana,Iraka.Raided taču ir.
*


Huh? par Sneiku pagātnē? Come on tā taču ir nākotne, viņš ir vecs un pietam ar ūsām lol. Bet es labāk gribētu par pagātni. sad.gif Manuprāt labākais variants no Kodzimas puses būtu bijis uztaisīt spēli par to kā Solid Snake ,misijas laikā Zanzibārā, ir spiests nogalināt savu tēvu Naked Snake (Big Boss) , notikumi risinās pēc "Les Enfants Terribles" projekta. Manuprāt to paarnest uz spēli būtu vislabāk. Gribētos vairāk uzzināt par to kā un kāpēc notika "Les Enfants Terribles". Kautgan par šo sižetu jau ir otrajā metal gear spēlē (The Zanzibar Land Disturbance), tas tomēr bija veselu mūžību atpakaļ un nekur tādu spēli vairs nevar dabūt, tāpēc gribētu redzēt modernizēto versiju.
<Graph>
uh šitā spēle ir laba. Aceros kā es vinju speleju uz SP tik kruta bija laikam buus janokačā uz pc ar. rolleyes.gif
Arts
Les enfants terrible notika,kad Big Boss bija komā....tā viņi varēja iegūt DNA sample.To es uzzināju no pirmā MGS.Un kapēc viņi gribēja radīt turpinājumu??Big Boss ir 1 no miljona,tik labu kareivi zaudēt būtu liela kļūda...un tā radās Sneiks ar visu famīliju..Es domāju ka ar Guns of Patriots būs pielikts punkts.Un Metal Gear jau būtu massīvā ražošanā.Bet tie ir neglīti... sleep.gif
baseboalbatboy
Shitam topikam vajadzeetu nomainiit nosaukumu uz Metal gear solid..nu bet lab...
Gan jau MGS4 uz ps3 Projekts ir pabeigts ph34r.gif whohoo!Tik jaagaida liidz Sony izlaidiis sauno veeru(Ps:3-2006 gada novembrii)vismaz taa Sony pazinjoja(ja nu vieniigi kkas akal nemainiisies)
Nu taatad gribeeju tikai pazinjot ka ir iespeejams noskatiities nesen izlaisto 15 minuushu garo MGS4:Guns of the Patriots video traileri...riktiigi forsh tur daudzi paziistami chari tas takaa taads ''mgs salidojums''(ak..atminjas rolleyes.gif )Raidens ir apakalj un vinjsh vairs nav nekaads nevariigais skukjis kuru Sneiks aiztaav!Tagad ir otraadaak Raidens naak Vecajam sneikam ratinjus stumt. Un Liquid Snake arii nekur nav pazudis te pat vien ir tikai ar citu vaardu -''Liquid ocelot''!...trakas lietas...

Par pashu video pilniigi aizmirsu!...
baseboalbatboy
taks es speeleeju tankera episodi (ar sneiku) un man kautkaa paraadijaas sneikam brilles...ko vinjas dod?Vai kaads vareetu izkaidrot shot paraadiibu?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.