Help - Search - Members - Calendar
Full Version: japāņu tradicinālās klasiskās mūzikas koncerts
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
tautietis
informācija te..

šodien viņi uzstājās siguldā, riit bus galvaspilseetaa.. varbuut kaads par sjo nezinaaja un veel var paguut dabuut biljetes un noskatiities:)
tautietis netiek uz izraadi:( bet katraa zinjaa iesaku aiziet ja ir laiks un biljetes veel ir [...anjumm par sito tikai nesen uzzinaaju, vinju galigi nereklamee kaukaa]
tautietis
es ceru, kaads aizgaaja arii...
tihiro
Man tik liekas ka so konceertu nebija neviens, itkaa neviens nedalaas ar saviem ieespaidiem.
Guest_Murish
blink.gif Kaads vispaar man var pastaastiit par saveejo iespaidu no klasiskaas japaannu muuzikas ????
keitaro
QUOTE
Kaads vispaar man var pastaastiit par saveejo iespaidu no klasiskaas japaannu muuzikas ????

mmm... vakarā, pirms iešanas gulēt - ļoti efektīvi! pēc tam labi sapņi... zzz... zzz...
kuchieris
QUOTE (keitaro @ May 11 2004, 04:38 PM)
QUOTE
Kaads vispaar man var pastaastiit par saveejo iespaidu no klasiskaas japaannu muuzikas ????

mmm... vakarā, pirms iešanas gulēt - ļoti efektīvi! pēc tam labi sapņi... zzz... zzz...

Man tieshi tas pats - kad eju guleet uzlieku, lai skan. Miegam un harmonijai. tongue.gif
edg
guleet? kaa to dara? Iists otaku negulj, bet visu nakti anime skataas - uzprasiet jebkuram, kursh mani paziist. Bac, tik ljoti visu laiku naak miegs, bet ir un ir visu laiku, ko skatiities...

bet vispaar - juus varat ielikt linku uz kaadu labu japaanju klasisko muuziku, ko paklausiities, lai rastos vislabaakais iespaids?
kuchieris
Zinu jau zinu. Tikai manas iespeejas aprobezhojas ar to, ko raada pa VIVA. BTW, 6dien un 7dien tur raadiija 12 Arjuna epizodes - saucaas 'Der groBe Arjuna weekend smile.gif '
Sigfa
QUOTE (edg @ May 14 2004, 03:44 PM)
ir un ir visu laiku, ko skatiities...

Laimiigs cilveeks, tu edg esi =] buutu man taada anime paarpilniiba... heh...

uz to konci itkaa gribeeju aiziet, bet bija shis tas jaizdara. Shaada muuzika ljoti atslaabina nervus =] Man gan nav iisti jausma kaa ta lieta izklausijas, bet manas asociaacijas ir, ka tas ir kas liidziigs meditatiivajai muuzikai. Kjipa, Oliver Shanty & friends.
tihiro
Eu, kaadu juus vispaar muuziku klausaties, tas ir kaadas grupas u.t. stils...?
sleep.gif
Yume
papeeti sho te happy.gif
tihiro
Ne tikai Japaany,bet varbuut kaady no aarzemeem,vai muusu(vai juus klausaties tikai raadzzinnu 8]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.