Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Offline RPG
Anime forum > Anime > Games
Pages: 1, 2
baseboalbatboy
Tātad!Vai kāds man nevarētu ieteikt kādu labu Offline RPG spēli(izņemot Diablo)!
Ja šitāds topicks jau ir bijis tad nezinu kur viņs ir! sad.gif
jurc
Tikai un vienīgi Final Fantasy!!!
Vēl vari mēģināt spēli "чернокнижник" (rus spēle), pats tagad ņemos ar viņu, liekas tīri ok...
Iesaku vēl SpellForce. Pašam bija iespēja paspēlēt kādas 10min, bet pa to laiku man iepatikās.
Protams iesaku visas Silent Hill un Resident Evil spēles, protams viņas nav RPG (savā ziņā ir), bet tomēr izcilas!
Ja gribi izbaudīt tiešām labu cīņu, tad pamēģini Chaos Legion
Iesaku vēl RPG geimu Nox. Mazliet jāpierod pie spēles dzinēja, bet ir ok!
Iori Yagami
Pameigini Grandia II vai Septerra Core. Var arii Breath of Fire IV biggrin.gif
baseboalbatboy
Heh baigi gribētos pamēģināt to Chaos legion,bet DC++ visi sloti ir 0 sad.gif mad.gif sad.gif
Chaos
man patiik Gothic visas triis daljas un The Elder Scrolls 3 Morrowind un abi addoni (Tribunal, Bloodmoon) taas ir tiiri taa neko speeles, pats speeleju kad nav ko dariit, nu nav taas Hack'n'Slash stila, ir daudz kvesti utt. it sevischi Morrowind, gadaas ka pat gramatas jalasa lai izietu kvestus, ljoti apjomiiga un pardomata speele, iesaku izmeginaat.
SheWr
Nu ja jums vajag labu, nopietnu, gruutu RPG, kam ir ljoti labi izstraadaats sizhets, tad noteikti pameeginiet - Icewind Dale. vinjam veel labs pielikums - Heart of the Winter.
Nu tas Icewind Dale ir vienkaarshi labs DnD gabals... kaa jau mineeju - pietiekami gruuts un ar labu sizhetu.
ETM
Un tagad atvelkas offtopika spamojoshais onka, kursh apzinaas, ka shii sadalja ir par anime stila speeleem, un saak bljaustiities: "Fallout ir visu laiku labaakaa RPG! Sho briinumu neredzeejushiem speeleetaajiem, iesaku saakt ar otro dalju, jo pirmaa ir nedzaudz mazaak izkopta. Nekaadaa gadiijumaa nemeegjiniet speeleet Falout Tactics, kas ir rupjsh meegjinaajums nokaast naudu uz brenda reekjina!".

P.S. Un vispaar Diablo nav RPG.
jurc
QUOTE(ETM @ Jun 14 2005, 11:09)
P.S. Un vispaar Diablo nav RPG.
*


Tu ko???? Kas tad tas ir?? Tas IR RPG!!! Un visulaiku labaakais RPG!!!!!!
un ETM... RPG savā ziņā ir saistīta ar anime spēlēm, jo rpg un anime - divas saistītas lietas...

Un jā, aimirsu... pamēģini Neverwinter night! Pagājšvasar visu vasaru nospēlēju kamēr izgāju! Pirmā spēle kuru tik ilgi vajadzēja spēlēt lai izietu!
ETM
Diablo nav RPG, tas ir Hack&Slash. Ja es kljuudos tad paskaidro kuraa vietaa tur ir Role Play.

Falloutu otro dalju vien esmu speeleejis 3 gadus un veel neesmu izbaudiijis visu izieshanas veidu pieveikshanas prieku. Nupat tiku pie normaalas pirmaas daljas, tagad jaasanjemas buus normaalai paspeeleeshanai, jo es vienkaarshi zinu kaa tas nokauj laiku, kura man nav iisti daudz.
xikes
Chaos Legion? RPG? Nu neeeez.. Diezgan maz tur no RPG, vai arii es iisti nesaprotu jedzienu RPG. Chaos Legion driizaak ir kaut kas liidziigs action ar daziem RPG elementiem.
Varu vien ieteikt tos pashus Final Fantasy ,Grandia 2(shito esmu kaadas 10 reizes toch jau izgaajis biggrin.gif ) ..
Andromens
nus es pe FF series un visiem parejeim labumiem kas te tika mineti veletos vel piemest Baldurs Gate , nu Arcanum loti tada manuprat pardoamata spele, loti man atgadinaja fallout tikai tur sizets cits, bet spele prsota ideala. Kas atteicas uz Grandia II es t pat isiti pa speli nesautku happy.gif taaa ir kaa anime tiaki pogas jaspaida tongue.gif
Bet Final Fatnasy 4ever : P. Un kamer atceros der paskatieis square-enix saita. Tur visis rpg ownz nu es zinu ka enix ir daudz labu spelju vinjiems ir kaut kada seriajs kas saucas dragonquest laiakam, pats esmu spelejis Dragon Warrior VII un taa bija viengia spele kas manas acis speja konkuret ar FF ljoti aizraujosha pardomata un nu vienkarshi laiakm labakais tada veida RPG kas ir redzeets.
Ghoul
QUOTE(ETM @ Jun 14 2005, 11:38)
Diablo nav RPG, tas ir Hack&Slash. Ja es kljuudos tad paskaidro kuraa vietaa tur ir Role Play.

Falloutu otro dalju vien esmu speeleejis 3 gadus un veel neesmu izbaudiijis visu izieshanas veidu pieveikshanas prieku. Nupat tiku pie normaalas pirmaas daljas, tagad jaasanjemas buus normaalai paspeeleeshanai, jo es vienkaarshi zinu kaa tas nokauj laiku, kura man nav iisti daudz.
*


Vispaar Hack&slash ir neatnjemama RPG sastaavdalja[ jautaajums, kaa tu saproti jeedzienu Hack& Slash?], taspats Icewind dale ir super Hack&slash ar nesliktu sizetu, cits DnD HACK&SLASH ar veel labaaku sizetu:
Baldurs Gate, iesaku speeleet uzreiz otro, jo pirmais nav tik interesants, kaa arii Neverwinter Nights arii DnD HACK&SLASH
dmonster
Sacred.
ETM
Zini, ir starpiiba, ai ir RPG ar Hack&slash (kas nav tas labaakais variants) vai tiirs Hack&Slash ar meegjinaajumu iepiit kaut ko no RPG (Diablo).

Ar to visu nemeegjinu pateikt ka Diablo nerulz, bet gan to ka tas nav iisti RPG.
Chaos
Nu es tomeer uzskatu Diablo par RPG, tas ir viens no RPG pirmsaakumiem, nu nav jau labaakais, jo ljoti vecs, bet tas tomeer ir pirmsaakums RPG
ETM
Visu RPG pirmsaakums jau nu Diablo to4no nav.
Tas ka Fallout tika izlaists atraak par Diablo tavai teorijai nepaliidz jaunu nemaz. Un es veel joprojaam pieturos pie viedoklja ka dialoga iespeejas "Jaa es to izdariishu" un "Nee, es negribu" ir biki nepietiekoshas lai iistenotu sava varonja lomas atspeeleeshanu pilnaa meeraa.
Sigfa
Taa. Diablo ir hack n' slash RPG, kuru hadcore geimeris nicinoshi teiks, ka tas nav RPG. RPG- role playing game. Tur ir tik lineaars sizhets cik vien taads var buut.

Visu RPG saakumi ir rodami speelee eye of the beholder(1990. g.). DnD 1. ediicija.
Visu laiku labaakis RPG- Baldurs gate 2, bez nekaadiem add on'iem. Tam seko Elder scrolls: Morrowind un driiz vien- Oblivion. Ir veel shis tas, bet ja shie nav speeleeti, tad tu neesi dziivojis.
Sērfijs
Hack`n`Slash ir RPG paveids, jo RPG pasaule lielākā vai mazākā mērā dalās 3 paveidos: AD&D, Hack`n`slash un konsoļu RPG.

Negribētu piekrist, ka Baldur`s Gate jāspēlē bez Add on`iem. Jā, varbūt bez tales of Swordcoast var iztikt, bet ne bez Throne of Bhaal, jo Throne ofBhaal noslēdz sāgu.

Un lai nebūtu galīgs offtop`s no sevis iesaku Might & Magic 6;7.

P.S.: ui aizmirsu par taktiskajām RPG. Tad sanāk 4 paveidi.
Sigfa
tu ar to RPG klasifikaaciju iebrauci auzaas. DnD nav paveids, jo daudzi Hack n' slash ir uz to baazeeti. Konsolju RPG jau tas pats vien RPG vien ir tikai to speelee uz konsoleem. Pashsaprotami. Ja dalam, tad tas dalaas taa: Hack n' Slash; Talk sim.; Hardcore. Pie pirmaa piemeeram metam Diablo. Pie otraa: Planescape Torment. Pie treshaa: Baldur's Gate un Fallout (1&2).

Throne of Bhaal ir taads pats add on's kaa visi citi. Saaga nosleedzas jau Shadows of Amn, tikai peectam tiek piemesti visaadi mazsvariigi notikumi un iespeejas. Add on'us taisa, lai nokaastu naudu, neesmu redzeejis taadu add on'u kursh buutu iists RPG taa pamatos, tie vnk iedod vairaak speeleejamas teritorijas.
Sērfijs
principā jā, tev taisnība viss sākās no galda RPG.
Throne of Bhaal pielik tam visam punktu, jo principā Baldur`s Gate bija domāts kā trioloģija, bet tā kā 3 daļas nav un nebūs tad attiecīgi...
Sigfa
veel nav iisti skaidrs, buus vai nebuus treshaa dalja. Es te nesen kautkur lasiju, ka kaada kompaanija esot nopikusi licenzi, taakaa viss var buut.
Sērfijs
Ja tā, tad tā ir tiešām laba ziņa. Kaut gan, var izrādīties, ka ja turpinājums būs, tad tas būs galīgs mēsls, it īpaši vēl ja no citas kompānijas.
Andromens
QUOTE(ETM @ Jun 14 2005, 17:09)
Zini, ir starpiiba, ai ir RPG ar Hack&slash (kas nav tas labaakais variants) vai tiirs Hack&Slash ar meegjinaajumu iepiit kaut ko no RPG (Diablo).

Ar to visu nemeegjinu pateikt ka Diablo nerulz, bet gan to ka tas nav iisti RPG.
*




QUOTE(ETM @ Jun 14 2005, 17:50)
Visu RPG pirmsaakums jau nu Diablo to4no nav.
Tas ka Fallout tika izlaists atraak par Diablo tavai teorijai nepaliidz jaunu nemaz. Un es veel joprojaam pieturos pie viedoklja ka dialoga iespeejas "Jaa es to izdariishu" un "Nee, es negribu" ir biki nepietiekoshas lai iistenotu sava varonja lomas atspeeleeshanu pilnaa meeraa.
*


es te par to RPG pirmsakumu happy.gif Diablo jau nu to4 nava ;] es neko sliktu par sho blizzard speli nevaru teitk bet taa iznaca ja nemadlos 1995. gada u ntas jau kudi nav pirmsakums : P un es tulit uz sitiena ar fatkeim nepamatoshu bet 1990. gads ar nebus istais ir tada seriaj ka phantasy star un es ja nelados speleju pat 1988. gada izlaidumu taa kaa u vsjo >.< RPG "digitalaa" foramta manprat taa korekti sakot paradijaas 80. gados ...
Sigfa
haha, tos kurus vareeja saukt par RPG vareeja droshi dabuut veel dos laikos. Mees te runaajam par muusdienu rpg pirmssaakumiem.
Andromens
QUOTE(Sigfa @ Jun 15 2005, 10:47)
haha, tos kurus vareeja saukt par RPG vareeja droshi dabuut veel dos laikos. Mees te runaajam par muusdienu rpg pirmssaakumiem.
*


ar musdienu ira kaa ir, veeljorpojam ir dosa rpg dazas teksta rpg pat ir tiiri jaukas ^^, un musidens to paveidu ir lidz kaklam taa ka es personigi nedomaju ka var nosaukt stingru datumu kad tas saaakas u nar ko ...
-nDigo-
redzu ka te saruna galiigi ir aizgaajusi kas ir pirmais RPG.. es neko nezinu par pirmajiem, bet who cares man patika Sacred, Icewind Dale 2, Morrowind. NWN, Spellforce(the order of dawn) un krievu Князь 2 taa ne paaraak iedvesmoja uz izieshanu..
wIZARD
NOX man patika labaak par Diablo taapeec iesaku!
Jaffa
Laikam nenotureessos un piebildiissu ka pirmsaakumi rpg tiessaam ir mekleejami kaados 80 gados(laika periods kad LABA speele ieiet 1 disketee un atstaaj vietu veel vienai) Veel tagad atceros kaa redzeeju pirmos might & magic un taas nav vieniigaas speelis. To ir tiessaam daudz. Ja kaadam interesee var arii paskatiities kad saakaas final fantasy un visi paareejie seerij veidu graaveeji. Bet es nedomaaju ka kaads atradiis RPG SAAKUMA speeli. Un godiigi sakot domaaju ka tas reaali nav iespeejams. Un par par muuzdienu rpg tiem ir tiessaam daudz paveidu un katrs var izveeleeties saveejo. Zzeel ka mana tipa rpg parasti taisa uz konsoleem dry.gif
Ghoul
QUOTE(ETM @ Jun 14 2005, 18:09)
Zini, ir starpiiba, ai ir RPG ar Hack&slash (kas nav tas labaakais variants) vai tiirs Hack&Slash ar meegjinaajumu iepiit kaut ko no RPG (Diablo).

Ar to visu nemeegjinu pateikt ka Diablo nerulz, bet gan to ka tas nav iisti RPG.
*


Nu jaa bet Diablo ir Lv up'i un tas jau to padara par pus RPG, ja kas Diablo ir atziits par labaako RPG ever ( es gan nezinu kaapeec wink.gif ), un man pasham nepatiik Diablo, es vienkaarshi esmu diivains cilveeks, kuram patiik citiem braukt augumaa...... smile.gif Un par RPG pirmssaakumiem : Tolkiins uzrakstiija Gredzenu paveelnieku, tad cilveeki saaka izdomaat sev varonjus un devaas ciiniities ar ljaunajiem brismonjiem un peec kaada laika kompaanija TSR izlaida D&D 1st edition. Shis viss nepretendee uz pilniigu patiesiibu, es vienkaarshi staastu ko esmu dzirdeejis un lasiijis.
Sigfa
RPG- tas nav obligaati fantasy. RPG ir arii cirks, monopols, miljonaara speeles u.tml.

lvl api speeli nepadara par RPG.

Atziita diablo var buut, bet jautaams ir kas to ir atzinis.
ETM
kaads sakars levelupiem ar RPG? RPG... Role Playing Game, jeb lomu speele. Speelee, kur tu vari speeleet kaada sevis izveeleeta chara lomu, tu izveelies darbiibas, sarunas veidu un visaadu citaada veida interakciju ar pasauli, kura reagjee uz tavaam darbiibaam. Protams, ka attiistiita prasmju sisteema par ljaunu nenaak, bet tas nav pats galvenais.
bypass
Bāc, kur tad ir skaidra RPG definīcija. Tas, ka tā ir lomu spēle, protams, skaidrs.
Bet sīkāk?
Un kādēļ gan Diablo nav lomu spēle? Izvēlies savu čaru un attīsti, spēlē savu lomu (more or less). Khe...
Galu galā, kāda atšķirība ir vai nav RPG.

No savas puses varu ieteikt Might & Magic 6, Might & Magic 7, kā sephiroth minēja.
Gribētu dabūt sesto daļu, nekur nevaru atrast, mans disks čupā. Astotā un it īpaši devītā daļa ir galīgā pa....ļā. smile.gif

Ghoul
QUOTE(ETM @ Jun 20 2005, 18:22)
kaads sakars levelupiem ar RPG? RPG... Role Playing Game, jeb lomu speele. Speelee, kur tu vari speeleet kaada sevis izveeleeta chara lomu, tu izveelies darbiibas, sarunas veidu un visaadu citaada veida interakciju ar pasauli, kura reagjee uz tavaam darbiibaam. Protams, ka attiistiita prasmju sisteema par ljaunu nenaak, bet tas nav pats galvenais.
*


Tieshi taa Lvupu laikaa tu veido sev patiikamu charu!
Un iesaku speeleet DnD ( bet tas ir galda RPG ), Freedom Force.
Sērfijs
Ne tikai Lvl up`u laikā var veidot čaru. Čaru var veidot ja viņš saņem kaut kādus attīstības punktus piem. Vampire the Maskrade: Bloodlines.
Tak što ne lvl up`i ir rpg pamats.
Jaffa
Nabaga Tolkins, vieglas tev smiltis huh.gif
aivvv
wow pat ssajaa forumaa ir ssis jautaajums kas sskkiet ir ssii gad apats aktuaalaakais vismaz kaa sskkiet latvijaa vai diablo ir rpg

es personiski esmu pilnigi par to ka ir smile.gif
pavisam vienk tu izveelie sccaru sannem punktus vinnu attisiti kaa veelies un apgeerb kaa veelies smile.gif vienkaarssi bet nenoliedzami smile.gif
neuzskatu ka diablo buutu muusdienu rpg aisaakums par to jau daudzmaz vienojaatie spie taa sskkeit nonaak visi unarii man tas jaatziist ka taa sir taas simtgadiigaas teksta ievadiissanas speeliites:) taccu es uzskatu ka tiessi diablo bija tas kas atdziivinaaja rpg jo sava laikaa kad tas iznaaca tas aizraava sev liidzi masas un lloti kaapinaaja rpg popularitaati pat ja tagad tas vairs galiigi nerulee

patss ssobriid lloti miilu sacred ja skatamies uz ssaadaam speeleem smile.gif
ETM
Nu a larpaa tev arii galvenais ir izrakt sev zobenu krutaaku un brunjas spiidiigaakas, vai tu tomeer komunicee ar pasauli unpildi kvestus? padomaa par sho jautaajumu, un izveertee kas buutu jaasaprot ar vaardiem Role Play.
aivvv
ee vai tad diablo nepilda qvestus ???
un vai tad larpos parasti nemeedz buut vismaz viens taads kvests aizej tur nezin kuar atrodi to nezin ko piesit vinnu pievaac attieciigo mantu un atnes man tas protams nav pats interesantaakasi tiessi larpam bet katraa gadienaa ir smile.gif
Sigfa
Diablo ir tieshi taada tipa kvesti- aiziej nosit vienu kverpli un atnes man no vinja to un to. Ne paskaidrojumu, ne kaa. Diablo pasaulei pat nav sakariigas veestures, nav sava pamata. Kvests tiek dots taa: "Aizej uz alu dienvidos, izkauj visus kas tur ir, atnes man no vinju liidera lielo ljauno zobenu un es tev iedoshu miljards zelta gabalus"

Nu par to ir vai RPG var striideeties ilgi un dokti, bet skaidrs ir viens- neviens geimeris, kursh ciena hardcore RPG nebuus sajuusmaa par Diablo.
aivvv
zini sigfa tie cilveecinni kas tur staav ....nu varbuut tev gadiijaas pamaniit ....zini ...nee nu kam negadaas var jau buut ka nesanaaca laugh.gif nu un tad ja tiessam izdevaas smile.gif tad zini vinniem tur ir taada iespeeja ka nu ...nu parunaaties ...ja angllu valoda nav nu taa absoluuti svessa tad var gadiites ka tu pamani ka vinni tur tiessam arii kauko staasta wink.gif oi akvai tiessam laikam tur var uzzinaat visu veeturi tongue.gif tongue.gif tongue.gif laugh.gif

nu respektiivi es ar sso gribetu pajautaat via ssadu lietu hardkore geimeris vareetu palaist garaam ph34r.gif
Sigfa
es tavu jautaajumu nesapratu, laikam saprastu, ja tu uzrakstiitu bez kljuudaam un ar saprotamu interpunkciju.
jurc
viņš gribēja teikt ka iekš Dibalo ar NPC var parunāties, un pie viņiem var uzzināt visu vēsturi, un kapēc tas quests ir jāpilda. Un katrs sevis cienoš harcore geimeris to būtu pamanījis. Un es pilnīgi piekrītu aivvv teiktajam!
Un paskataties netā - visur Diablo ir minēts zem žanra RPG! TAS IR RPG! Ko jūs varat strīdēties! Tur tak tiek sisiti monstri, likti statpunkti, meklēts labāks stafs, pildīti questi. Viss ko RPG ietver.
SheWr
biju izbriiniits ka shitas striids aizgaajis pa 3 lappuseem wink.gif

nu es viemeer esmu arii domaajis ka Diablo ir pilniigaakais Hack&Slash....nekad pat neesmu iedomaajies par to kaa RPG... bet nu taa kaa man nav itin nekaadi pieraadiijumi, tad tie ir tikai mani uzskati.........
ETM
Tas ka tev kaads cilveecinjsh, peec kaarteejaas moskjiem atsistaas mantas atneshanas, izstaasta daljinju veestures, un tavs varonis, labaakajaa gadiijumaa, maaj atbildee ar galvu nav nosaucams par role play. To driizaak, ar lielu stiepshanu, var nosdaukt par interaktiivo staastu, jo to cilveecinju sakaamo ietekmeet iespeejas ir pavisam nieciigas, ja ne nekaadas. Kaa jau ieprieksh teicu, atbildes iespeejas "jaa", "nee" un "veelaak" dazhaadaas variaacijaas nav nosaucamas par normaalu dialogu.
Sigfa
hehe... interesanti te viedoklji. Vispirms jau man jaasaka, ka teksts "pirms desmit gadiem manu vecomaati izvaroja ljauns orks, tagad ej vinjus visus nosit" nav nekaads veestures izskaidrojums. UN, tas ka visur vinju deevee par RPG ir tikai viens pamatojums- vnk Hack n' slash nav zhanra, tas iet zem, nu jau muusdienaas izkjeemotaa, RPG termina. UN labu RPG var iziet nevienu nenositot. Muusdienu speelju izstraadaataajiem vispaar ir nelaagi iegaajies balstiities uz peleeko masu un domaat, ka "monstri-tas ir kuul; asinis- tas ir kuul" tapeec arii paarbaach visas speeles kautkaadiem moshkjiem. Kaartiigu RPG var iziet nevienu nenosit vai nositot visus vai nositot tikai tos kas nepatiik. Izveelei jaabuut speeleetaaja rokaas. Lielisks piemeers- fallout 2. Man Diablo par RPG saukt negribas viena iemesla deelj- ljoti ierobezhoto izveelju deelj. Speeli var iziet tikai un vieniigi nositot lielu un ljauno (nevar tam pievienoties, nevar ar to sarunaat, nevar to aizdziit prom, nevar to vnk nenosist un iziet speeli), kvestus var izpildiit tikai un vieniigi nositot kautko, levelapus var dabuut tikai killijot monstrus. Veel tur nav nevienas sociaalaas prasmes. Visos kaartiigos RPG ir iespeeja pavairot savu iespaidu uz cilveekiem, gan ar dialogiem, gan ar izsmalcinaatam personaazha runasprasmeem. Visi skilji ir saistiiti ar monstru slakteeshanu. Nu, vai ir veel kaads arguments, kas liecinaatu par lomas speeleeshanas versatilitaati ieksh Diablo?
SheWr
uuum...nu vispaar atskiriiba starp Hack&Slash un RPG ir taada, ka:

HacknSlash - VISS balstaas uz kaushanos. Klapeejamaa viela ir divtik vairaak un visi retie kvesti ir saistiiti uz to ka tev kautkas ilgi jaadauza.

RPG - viss balstaas uz dialogiem un sizhetu. Ir taadi kvesti kurus jaaizpilda vienkaarshi parunaajot ar kaadu.
Nuin
QUOTE
RPG - viss balstaas uz dialogiem un sizhetu. Ir taadi kvesti kurus jaaizpilda vienkaarshi parunaajot ar kaadu.


Dziivs piemeers tam ir Suikoden III. Visa speele viena liela bezgaliiga muldonja.
Protams arii bez paaris slaktinjiem nevar apieties, tomeer ja notiek tad ljoti reti.
Sigfa
Shewr, tur tu kljuudies. Lieta taada, ka Hack n' Slash ir RPG paveids. Tas ir RPG kuraa lietas buutiiba balstaas uz kaujaam.
ETM
Nu bet katram tak ir briiva valja nepiekrist konkreetam klasificeejumam. Protams, ka izstradaataaji grib savu radiijumu saukt par RPG, jo prasta skjaidiishanaas neizklausaas tik labi. Tomeer es uzskatu Hack&Slash par atseviskju no RPG zhanru.
Sigfa
jaa, nu tur ir tas suns aprakts, ka pieredzeejis speelmanis redzees to milziigo starpiibu starp iistu RPG un Hack n' slash.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.