Help - Search - Members - Calendar
Full Version: online games
Anime forum > Anime > Games
Jaffa
Taatad beidzot tiku pie mu online jo pasuutiju to tizlo mac compi dazzas maajas taalaak. Originaalajaa com serverii par zirnekli dabuuju 7 exp kas ir gauzzaam par maz jo arii paareejie monstri dod nereaali maz exp. Tur man varonis tikai 24 lv pilniigs salaga. Pameegginaaju arii mu-dreem letinnu serveri sad.gif nu pilniigs tizlums teikssu kaa ir. Ja izej ar 1 lv aaraa no pilseetas un atgriezies pilseetaa ar 25lv jo jau apnika visusus galeet, var spriest ka speele servers bissku piesmird un arii interese lloti aatri pazuud.

Taatad sapratu ka mu nav mana speele jo sizzeta arii nav kas tiessaam pietruukst. Pameegginaaju lionage2 (nosaukumu iisti neatceros huh.gif sad.gif ) Bet instalaaciju naacaas kaccaat 5 h 1,6 gb kaa nekaa nu un beigu beigaas kautkaapeec arii nepalaidaas instalaacija jo downlodojot radaas kaada klluuda. Vai kaads zina kaadu citu saitu iznnemot orgginaalo kur vareetu nokaccaat sso speeli( bez torentiem)

Vai ragnarok ir tikai par maksu vai ir iespeeja arii bez maksas....

Jaa un varbuut kaads zin veel kaadu reaalu rpg neta speeli par kuru nebuutu jaamaksaa un kur to vareetu nokaccaat. rolleyes.gif
jurc
iesaku GuildWars. Pats esmu spēlējis tikai demo versiju, bet bija labs....
Ragnarok Online... te ir daži fanāti.. ja esi ar mieru samierināties ar 2D grafiku, ta varbūt patiks...

Ta vēl vari pamēģināt World Of Warcraft...
Jaffa
Jurchik bet ragnarok tur ir par velti???
Seven_of_zero
NU vispar es ieteiktu Ultima online.
vietejais servers. normali cilveki (ee speletaji). skilli nak normala atruma.
http://www.tera.lv/public_html/index.php?l...v&id=1026&act=1
jurc
QUOTE(Jaffa @ May 5 2005, 19:31)
Jurchik bet ragnarok tur ir par velti???
*


viņš ir par velti.. Par samaksu tur var dabūt dažādas papildu fīčas, bet nu bez viņām ar labi var iztikt...
Kinori
Ragnarok Online is a great online game, but I'm not addicted to it. ^ ^

I only play GunBound, that's the only online game I played in my PC. I tried Tantra, Pristontale, and MU. It's good but It's just not my type of RPG. Heheheh. ^ ^
NetHamster
QUOTE(Kinori @ May 7 2005, 22:05)
Ragnarok Online is a great online game, but I'm not addicted to it. ^ ^

I only play GunBound, that's the only online game I played in my PC. I tried Tantra, Pristontale, and MU. It's good but It's just not my type of RPG. Heheheh. ^ ^
*



Since when GunBound is a RPG?


QUOTE
Vai kaads zina kaadu citu saitu iznnemot orgginaalo kur vareetu nokaccaat sso speeli( bez torentiem)


http://www.vectra.lv/modules.php?name=Down...wdownload&cid=2
Kinori
Hahaha, I didn't say that GunBound is a RPG. I only said that Tantra, Pristontale, and MU are not my type of RPG's. ^ ^ I think you misunderstood me, hehe. ^ ^;
sandzi
es saku kad spele mu kadu atru ka4asanas severi kurs pec 10 dienam aizveras tad sac spelet lineage 2 kamer tev pec kadam 3 nedelam piebesisies tad sac rubit ultima online tu tur ilgi nodzivosi bet tev ar laiku apniks tad tu varesi iet meklet kadu jaunu online speli

es varetu ieteikt speli gunbound tada piemiliga spele tur ar maziem (DIVAINIEM) tanciniem jaiznicina citi playeri biggrin.gif
Janus
Nodrazta spele, bet var dazkart paspelet MU online. dry.gif
Jaffa
mu online toccna piebesiija sad.gif Nu nekaa interesanta tur tajaa speellukaa nav.

Tagad uz sso briidi paarjuuku ar ragnarok speeleeju vaaciu serverii Aniro nav nekaadu paaugstinaato exp un vis ir kaa naakaas arii uz sso briidi servers nav paargruziits un pa dienaam ir ap 260 cilveeku naktiis p 80. Probleema var rasties vieniigais ar valodu( satiku spaani kurss ne suu nevareeja pateikt ne angliski ne vaaciski) Taatad ja kaads speelee tajaa serverii var mani satikt swordsmen Jaffa. Uz ssobriidi lv ja nemaldos 37/27

Nebuutu slikti kaadreiz kaadu latvieti satikt huh.gif
jurc
Pamēģināju spēli GunBound... He he.. ļoti prikolīga... Geimplejs tāds pats kā wormiem. Man patīk... Pat domāju ka tik drīz neapniks... biggrin.gif
Jaffa
Gaddiem ritot neadbalstu speeles kuras nav rpg sad.gif Stulbums bet patiesiiba. Ja tur buus tancinnss tad man buus vajadziiba lai vinnss apgreidojas par turbo blasteru kurss izniicina karti ar savu peedeejaa lv ieroci huh.gif Saslimis esmu ar to rpg sad.gif Bet ko nu dariit taa vien turpinaassu nekas cits jau neatliek.
sandzi
gunbound ir kipa RPG tev jaka4a ranks savam 4aram un japerk visadas vesas kas tekosi uzlabojas smile.gif
DasH
Par to Guild wars... Kaads zin kur vinju var nokachaat? Baigi gribas pameeginaat... Cik sapratu no Speelju Pasaules, tas darbojas gan Online gan Offline, taa ir?
ETM
es arii pameegjinaaju to gunbound... iepatikaas smagi. vecais labais worms multiplayer izpildiijumaa ar komandu sadaliijumu. veel atliek tikai iebraukt mobiu speejaas un saprast kursh man visvairaak patiik. Ja kaads sho veel speelee, pabljauj, vareesim saspeeleet. (tipa ne te, bet PM vai caur MSN)
sandzi
es speleju gunbound bet pie filipiniesiem tu reali 4ubziki ir biggrin.gif
-=TUMSA=-
QUOTE(Jaffa @ May 9 2005, 15:56)
mu online toccna piebesiija  sad.gif  Nu nekaa interesanta tur tajaa speellukaa nav.

Tagad uz sso briidi paarjuuku ar ragnarok speeleeju vaaciu serverii Aniro nav nekaadu paaugstinaato exp un vis ir kaa naakaas arii uz sso briidi servers nav paargruziits un pa dienaam ir ap 260 cilveeku naktiis p 80. Probleema var rasties vieniigais ar valodu( satiku spaani kurss ne suu nevareeja pateikt ne angliski ne vaaciski) Taatad ja kaads speelee tajaa serverii var mani satikt swordsmen Jaffa. Uz ssobriidi lv ja nemaldos 37/27

Nebuutu slikti kaadreiz kaadu latvieti satikt  huh.gif
*


jau tik atri uzkachajies, es ar tevi biju partija mans niks ir TUMSA, mans lv ir kkaut kur 21/18
CloudX
laugh.gif wooo kā GunBound ievelk ,visiem iesaku ! tongue.gif
jurc
QUOTE(CloudX @ May 23 2005, 18:37)
laugh.gif  wooo kā GunBound ievelk ,visiem iesaku ! tongue.gif
*


hehehe.. vēl viens... biggrin.gif
starptautiskajā spēlē? Kāds niks?
CloudX
laugh.gif Yup starptautiskajā
Man : NekoX79
Ieleic friendos.
Iori Yagami
Es speleju LineAge II un man patik smile.gif
chorniJ
Lineage II ruleee shitaada grafika labaks pa mu Online un Ultima Online ir...=] cool.gif
ETM
Ne jau viss ir no grafikas atkariigs. protams, priecee tas ka viss ir smuki, bet ir tachu taada fiicha kaa geimplejs. Es nebuut neapgalvoju ka Lineage nerlz (pats uz reality.lv speeleeju, liidz bija viens tizls rollbacks, kas man izbesiija, jo biju gruutu kvestu nupat izgaajis un nu pa jaunu...), bet gan meegjinu panaakt, lai cilveeki saprot, ka grafika nav galvenais.
Andiigais
QUOTE(ETM @ May 25 2005, 14:24)
Ne jau viss ir no grafikas atkariigs. protams, priecee tas ka viss ir smuki, bet ir tachu taada fiicha kaa geimplejs. Es nebuut neapgalvoju ka Lineage nerlz (pats uz reality.lv speeleeju, liidz bija viens tizls rollbacks, kas man izbesiija, jo biju gruutu kvestu nupat izgaajis un nu pa jaunu...), bet gan meegjinu panaakt, lai cilveeki saprot, ka grafika nav galvenais.
*


grafika tieshaam nav galvenais, arii es to peec vairaakiem geimoshanas gadiem esu sapratis!!!
man svariigaaks ir gameplay un sizhets!!!
tapeec veel ik pa laikam uzspeeleeju arii UO!!!
Jaffa
Priekss cilveekiem kuri vairaak speelee rpg zzanra speeles grafika varbuut tieeeaam arii nav tik svariig, jo loggiski ka sizzets ir svariigaaks. Bet ir cilveeki kas aizraujaas ar sporta speeleem un massiinaam, vinniem jaunu protams galvenaa veertiiba ir grafiks. Tas ir tikai mans taads viedoklis un protams ka visi nav vienaadi............ blaa blaa blaa..... huh.gif

Rpg rullee rolleyes.gif
duuduupiipii
varu oponēt par rpg - atceroties spēlītes (man tā saucamās bērnības spēlītes biggrin.gif ) - vecās labās, tās kuras nekad nav aizņēmušas daudz vietas, bet ne vienmēr ir bijušas vieglas, bet loģiskās ar tās nav - ā - arcade - tā laikam. piem., pacman, bomberu varianti utt utjpr smile.gif
Sērfijs
Iesaku pamēģināt Phantasy Star Online.

http://www.psobb.com/index.php

Ļoti aizrauj, īpaši tad ja ir spēlētas arī vecās daļas (ne tikai online) uz Segas konsolēm.
MitSuki
Musdienas tik daudz saradusas RPG speles, kuras var spelet caur online, ka cilveki neskatas jauns vai vecs spele tadu RPG speli kada patik vai patika, taagd pat piesauties normali nevar ka paspele kadu RPG speli dazas nedelas, tad jau lasi ka iznakusi jauna RPG online spele... smile.gif
ETM
QUOTE(Jaffa @ May 30 2005, 18:53)
Priekss cilveekiem kuri vairaak speelee rpg zzanra speeles grafika varbuut tieeeaam arii nav tik svariig, jo loggiski ka sizzets ir svariigaaks. Bet ir cilveeki kas aizraujaas ar sporta speeleem un massiinaam, vinniem jaunu protams galvenaa veertiiba ir grafiks. Tas ir tikai mans taads viedoklis un protams ka visi nav vienaadi............ blaa blaa blaa..... huh.gif

Rpg rullee rolleyes.gif
*


Nepiekriitu. Nepiekriitu buutiibaa un arii konkreeti. Tika nosaukts piemeers "mashiinas" (ljoti konkreeti un preciizi, bet gan jau ka buus labi). Taatad, vadoties peec savas personiigaas gaumes, varu pateikt, ka to pashu NFSU (kaa arii taa otro dalju) vareeju speeleet nedeelju. Tas pats tiiri grafikas zinjaa. Tieshs pretstats tam ir LFS (Live For Speed), kuram nav ne smukaas frafiksa, ne pusliidz normaalas sizheta l;iinijas, ne tur iespeeju sakraameet mashiinai virsuu kosmiskos spoilerus un citas lietas, bet ir taada fiicha kaa FIZIKA un multiplayers. Autinju izveele bezmaxas versijaa = 3. Tarases =2, kuras var braukt arii preteejaa virszienaa, taatad 4. Kas tad tanii taads labs? Fizika. Ljoti ruupiiigi reekjinaats fiziskais modelis, kur tiek njemti veeraa visi majoraalie speeki, kas iedarbojas uz mashiinu, eskaitot veeju. Tas var skaneet tizli, bet man daudz tiikamaak ir rinkjot pa trasi, kuru es NEVARU izbraukt pareizi, jo tam ir vajadziiga meistariiba, nekaa nesties ar 300 km/h pa paarpildiitaam ielaam un par krutumu dabuut N2O uzpildi. Es nerunaaju par onlaina driftoshanu, kas mani aizraava pavisam smagi. Neviens nebrauc uz laiku, nevienam ne par ko nedod punktus, visi tikai havo funu un atziniibu no liidzspeeleetaajiem, ja izdodas papraavaaks manevrs.

Aarpraac ko es te saraxtiiju, un tas viss offtopikaa..... ai nu labi...

Kopsavilkums: ne tikai RPG speeleem grafika (nevis grafiks) ir otrskjiriigs parametrs.
Jaffa
Atvainojos ETM bet izlasi luudzu veelreiz manu piebildi VISI NAV VIENAADI. Es nesaku ka nav ''massinu'' speeles kuras nerullee un kuras neizpauzz ne mazaakos intelekta procentus. Es vienkaarssi saku ka taadu cilveeku ir milziigs daudzums kuri speelee ''vienkaarsssas'' speeliites (parasti tas ilgst no pus stundas liidz 45 minuuteem) , beidz taas speeleet ierauga mani kurss piemeeram speelee final fantasy tactic advance uz pc kurss ir jaudiigs uz visaam jaunaakajaam speeleem nosauc mani par idiotu un pasaka ka taa nav nekaada speele jo tur redz neesot kruts grafigs. ETM vai tu gribi iebilst un apgalvot ka taadu cilveeku ir mazums????? blink.gif

Esmu dazzreiz uz taadiem cilveekiem nikns kad vinni izsaka savu pus stundas nieciigo viedokli kaa vieniigu patiesiibu un juutas lloti apmierinaati, jo takss ir kaa vinni saka.

Un laio nerastos paartpratumi teikssu veelreiz VISI NAV VIENAADI dry.gif
Rudoru-san
Var pamēģināt kādu text-based game, piemēram Omerta...
www.barafranca.com
Tāds RPG par mafiju... nav nekāda Anime spēle, toties paiet kāds laiciņš, kamēr apnix... smile.gif
Sinthetico
es vakar saaku speeleet omertu - baigi smukaa speeliite!
Rudoru-san noteikti sazinies ar maniim omerta mans niks tur Sinthetico gribeetos atrast vairaakus latviesus un uztaisiit kaartiigu letinju gimeni wink.gif
Yanka_ronin
Kam patiik shahveidiigaas speeles, iesaku Tactics Arena Online biggrin.gif (tas nav shahs!!!)
Fatalis
Guild Wars nav pārāk labs. Es pats viņu vairākus mēnešus spēlēju, man ir gandrīz viss atlokots un laba ģilde, bet tik un tā garlaicīgi pēc vella. PvE daļa tur ir blefs, bet PvP — čakars.
Kyoushu
GunBound tiehsaam cilveeki saakushi speelet? Mozh buus jaatsaak..man bija uber meerkjis kljuut par riktiigo puukjistu kaadreiz xD... Nekur taalu netiku. Cepuri dabuuju..xD
Gutts
Es speleju sito
http://www.swcombine.com/

Viss motike starwars vide pec filmam jau smagu laiku.
Lena sarezgita gruta bagats bez izdomas neklusi noteikti. Spele sakas ka tu esi parasts civilins(pienemsim ka ta to varetu nosaukt) jo teu nau neka sakuma iznemot 10'000 naudas(letakais space ships bija 30'000 un tas bija pedejais suds, par sauzemes transportiem neesu skatijies) un drebes kas mugura.vari but no bomza lidz imperatoram vai kadas citas valdibas galvai ari jedi vari but, bet tas ir tikai atkarigs no veiksmes.. Pa vidu var but loti daudz profesijas atkariba no skiliem kadus tu uzvelies. Ka jau starwars pienakas rases ar daudz pluss daudzkas cits ko man apniktu rakstit.
Aaa un spele tiek vel veidota un pilveidota. Speles storija admini gandriz vispatr neiejaucas.
Pat neiejaucas lielaja kara(tur tads kars notika kadu laicinu pirms es saku spelet kas lidzigs I un II pasaules karam), bet talu nebija lai iejauksanas notiktu.

Ja kads nolemj spelet varu palidzet ar padomiem(ne jau krutajiem bet padomiem) mazliet varbut bet ne finansiali es pats galigs bomzis tur vel.
Sauc mani tur Kurumi Akino

Omertu speleju kadu laicinu bet pec nedelas apnika. Bet varu pameklet paroli un username ja tasam Otaku mafiju tur.

Mu man galigi nepatika
Lineage II speleju visu vasaru un piebesija speleju uz Extreme arzemju servera. Ja kads loti mili paprasa varu savu charu atdot lvl50 kautkas Shilen Knight ar visiem kubiniem
WoW ar speleju bet pieriebas. Saku no5.septebra un beidzu kautkad si menesa sakuma tur ar varu char attod 40 kautkas lvl elf warriors. Speleju uz kenga.
Ultimu ar esu spelejis bet tad visi normalie serveri lenam izzuda

Lineage II un WOW man paroles bus jaaceras bet tam nevajadzetu but parak gruti jo zinu kas tur varetu but apmeram
_D_N_X_
Kāds var ieteikt normālu online geimu lēnam datikam
Dero
QUOTE(_D_N_X_ @ Oct 29 2005, 17:57)
Kāds var ieteikt normālu online geimu lēnam datikam
*



Varu ieteikt WOW!!! tongue.gif
_D_N_X_
Man taadas neiet =D ko tu gribi 4 vai 5 gadus vecs Pc ,,.,,.,,Ato mu Riiklee see# Runescape tas arii piegriezies,.,.
Chufanzo
Ja jau tev neiet WOW, tad tieshaam labas grafikas online tev nespiid, tad jau ar tik jaaapmierina savas vajadziibas ar taam vecajaam speeliiteem kas i, jo WOW nav vieniigaa labaa online speele kurai labu grafiku vajag. Gamespy ir rakstiits par vinjaam...
Seven_of_zero
Nu tad es ieteiktu Ultima Online. Viņai nevajag nekādu jaudigo pc. pieteik ja ir 300Mhz procesors, 32mb ram, Tikai viņa iesācējam var likties diezgan sarežģīta.
http://www.oldp.net/?page=file
Šis ir vietējais servers. diezgan interesanti izveidots.
_D_N_X_
Meeginaasim uzspeeleet ultimu biggrin.gif image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.