Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Iesakiet!
Anime forum > Anime > Requests
Rob_X
Iesakiet kaadu labu anime, kur buutu love un action sizhets. (kas liidziigs FMP!, FMP? Fumoffu, InuYasha)
zenofex
Es jau vareetu daudz ko ieteikt, kas man no shii zhanru sajaukuma paticis ir:
El Hazard TV un OVAs. Inchiiga un patiesiibaa skaista anime ar actionu un girl/boy attieciibaam. TV fanservices nav, Ovaas gan ir, tachu nav tik daudz lai aizeenotu sizhetu. Par sizhetu - fant/sci-fi ar fantasy elementiem. Paraleelaa pasaule.

Now And Then, Here and There. Shitaa ir satura zinjaa nopietnaaka un interesantaaka par El Hazard, ne minjas no fanservisa, un minimaala love... Bet taapataas iesaku cool.gif

Veel iesaku Scryed, kuraa miilas vispaar nav, nu vismaz kaa pamatteema. Bet paareejais riktiigs action! laugh.gif
Batou
es savukaart neiesaku Scryed. izskatiijaas paaraak liidziigs pokemoniem - speciaalaa zonaa miit cilveeki kuriem piemiit iipashas speejas izsaukt taadu vai citaadu monstru vai arii apgreidot sevi pashu.
Rob_X
Kur man to El Hazard dabuut, Mangabase'aa nav unsure.gif
zenofex
Nu man ir, bet es mangabase reti kad uzturos. Ja tev ir ftp kautkur Latvijaa, varu meegjinat uzmest.
Rob_X
Varu uztaisiit.... nav gruuti wink.gif Tikai tagad gan ne, man briivi 9gb un daudz kas naak iekshaa.... smile.gif
Yume
Saku godiigi par FMP man ir ljoti aptuvenas sapratne...
Bet ar sesto praatu nojaushu ka tev vareetu patikt "Phisics Akademy" (gomen, varu sadereet ka nosaukumu uzraxtiiju nepareizi, bet vienkaarshi neatceros, mosh' kas zin, palabojiet?)
zenofex
Yume, laikam domaaji sho:

Psychic Academy Aura Banshou

Nav slikta, ir gan miilestiiba gan humors gan magjija, visu gan redzeejis neesmu, bet...
Yume
Jap-jap, ZenofeX, taa ir iistaa...
Ladykiller
Ja velies miilestiibu un action varu ieteikt novil Vampire Hunter D, ja velies pie ta visa veel klaat humoru lielaku action un vairak nosliektu uz hentai tad Ninja Scroll, bet ja gribi biss taadu mulsinosaku sizetu panem Angel sanctuary.

P.S. ja ir velme ko gudraku, bet ar visu to pasu sizetu, pastiities, tad Spirited away.
arteck
Davaaaaai, bāžam visu vienā maisā, vai ne new_scool_gringo?
Guest
QUOTE (arteck @ Apr 11 2004, 04:22 PM)
Davaaaaai, bāžam visu vienā maisā, vai ne new_scool_gringo?

Kaa teix taa buss, davaaaai!
Ladykiller
Nja, sry nepamaiiju ka esmu log out
Yume
QUOTE (new_scool_gringo @ Apr 11 2004, 03:16 PM)
Ja velies miilestiibu un action varu ieteikt novil Vampire Hunter D, ja velies pie ta visa veel klaat humoru lielaku action un vairak nosliektu uz hentai tad Ninja Scroll, bet ja gribi biss taadu mulsinosaku sizetu panem Angel sanctuary.

P.S. ja ir velme ko gudraku, bet ar visu to pasu sizetu, pastiities, tad Spirited away.

Khem... nu i putra... Zini, starp visu tevi uzraxtiiti ir loti gruuti novilt paraleeles.... es piemeeram uzskatu ka Angel Sanctuary un Spirited Away saliidzinaat nevar... dry.gif tie ir divi galiigi dazhaadi gabali...
Rob_X
QUOTE (new_scool_gringo @ Apr 11 2004, 03:16 PM)
Ja velies miilestiibu un action varu ieteikt novil Vampire Hunter D, ja velies pie ta visa veel klaat humoru lielaku action un vairak nosliektu uz hentai tad Ninja Scroll, bet ja gribi biss taadu mulsinosaku sizetu panem Angel sanctuary.

P.S. ja ir velme ko gudraku, bet ar visu to pasu sizetu, pastiities, tad Spirited away.

Mani interesee seriaali. Un kuraa galaa Vampre Hunter D ir miilestiiba? Tas galiigi nebija anime pamataa. Ja arii bija, tad krievu dubs to kaartiigi aizeenoja. Man shitaa anime likaas prasta. ph34r.gif
Ladykiller
@yume Nav javelk paraleles starp viniem. Pamats vinjiem ir tas pats, pat visam vinjam pamats ir tas pats, vienk. savadak viss risinaas.

@robik nju zini runajot par milestibu Vampire Hunter D mana uztvere ir viena no retajam kura tiesam tika atspogulota, ka milestiba ir iespejama jebkados apstaklos un cik daudz ir gatavs dariit del milestiibas.
Batou
nu robik, kaa tu vari teikt - "prasta", domaa Vampire Hunter D nejaushi tika izveeleets, lai tiktu paraadiits Arsenaalaa? biggrin.gif nu labi nav perfekta filma, tachu daudziem patika. man arii. un es esmu izveeliigs attieciibaa uz anime.
Rob_X
Droshi vien nebiju omaa, kad skatiijos laugh.gif
Duarh
Hmm. . .

smile.gif nu, varu ieteikt Crest of the Stars/Banner of the Stars. Miilestiiba tur gan nav outright, bet implied (tas ir, seriaals centreejas uz boy-girl attieciibaam, taas vaardaa iisti nenosaucot - baigi izjusti uztaisiits), tomeer ljoti labi gabali - balstiiti uz sci-fi noveleem, taadeelj ar labu sizhetu un character developmentu (nu uzstaadiju rekordu ar angliskojumu lietojumu 1 teikumaa vai ne?). Sheit varu piemineet, ka man ir viss Crest (13 ep) un pirmie 2 DVD no Banner , taa kaa, ja cilveekiem ir interese, kaut kad, kad peec meenesha buushu atgriezies no aarzemjoshanaas, vareetu uzriikot paskatiishanos.

Ja Crests ir paarsvaraa action un mazaak love, tad jaapiedaavaa arii preteejais - Kareshi Kanojo ni Jijou, vai His & Her Circumstances, kas ir all love & no action. Bet tas ir labaakais romance anime, ko es jebkad esmu redzeejis. Uztaisiija Hideaki Anno - tas pats onkulis, kas Evangelionu. . .var redzeet, ka zina, ko dara.

Karekano liidziigs veel ir Kodomo no Omocha, kas gan angliski ir tikai fansubaa (un taadeelj pat varbuut tiem, kas nerunaa japaaniski, moraali attaisnojams downloads). Daudz nenopietnaaks par karekano - love aspekts nav tik attiistiits, bet humors gan. . .

Hmm. . .veel Argento Soma, lai gan tur tas love aspekts ir ljoti saapiigs. . .
Yume
Es te domaaju, ko lai ieraxta un sapratu kaapeec nedomaajaas...
Kaa buutu ja konkreetaak zhanru uzraxtiitu? Ko grib skatiities?
Savaadaak te jau comedy ar dramu kopaa, un tad tik meklee, kas ir kas... dry.gif
Rob_X
QUOTE (Yume @ Apr 13 2004, 05:00 PM)
Es te domaaju, ko lai ieraxta un sapratu kaapeec nedomaajaas...
Kaa buutu ja konkreetaak zhanru uzraxtiitu? Ko grib skatiities?
Savaadaak te jau comedy ar dramu kopaa, un tad tik meklee, kas ir kas... dry.gif

Abi der, ka tik romance... rolleyes.gif
CryRat
ja ir "ka tik" tad varbūt pamēģini šito ?
Rob_X
QUOTE (CryRat @ Apr 13 2004, 06:55 PM)
ja ir "ka tik" tad varbūt pamēģini šito ?

thx happy.gif
Kikyou
Hm Tokyo Underground mosh? Man personiigi patiik... kautkas starp romance/action/comedy =)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.