Help - Search - Members - Calendar
Full Version: final fantasy 1 & 2
Anime forum > Anime > Games
Jaffa
Saakumaa bija bailes pirkt sso süeeli jo biju dzirdeejis paaraak daudz sliktas atsauksmes par sso speeli. Taccu ieraugot vitriinee sso speeli manas rokkeles notriiceeja un es nekaa nevareeju padariit jau peec pus stundas biju maajaas un saaku speeleet. Skatoties internetaa bildes no ssiis speeles speele liekas tiessaam na iipassi piesaistossa bet uz passas konsoles vis bija krietni labaak. Par sizzetu iipassi arii nevar suudzeeties un speeles garumu arii. Otraa dalla nezinu kaapeec bet piesaistiija mani krietni vairaak nekaa otraa un to arii pirmo izgaaju. Lloti patika tas ka izejot speeli paraadiijaas bonusa papildinaajums kuraa vareeju atklaat jaunus monstrus un arii sizzets nedaudz paplassinaajaas. Pirmaa dalla ir nedaudz garlaiciigaaka bet peec mana skatiijuma nedaudz garaaka un gruutaaka. Diezgan tracinossi saakumaa likaas nemitiigaas ciinnas huh.gif Nepaspeeju pat 2 sollus paspert un jau esmu iekuulies kaarteejaa kautinnaa. mad.gif Tas tiessaam besii bissku par daudz. Taccu varu vienu lietu apgalvot uz pc ar emulaatoru speeli nevar izbaudiit tik labi kaa uz gba. Nu ko varbuut kaads veel ir izgaajis sso speeli un var izteikt savas paardomas.......... huh.gif
bypass
Ak, šausmas. Ja ir kāda spēle, kuru noteikti es nepirktu par $, tad tā būtu FF1&2. Pilnīga taisnība par 2 soļi - random battle. Nevaru ciest tādas spēles, nav man tāda pacietība un nervi. FF1 bik paspēlēju, bet atmetu tādēļ, ka geimplejs visu laiku atkārtojas un no storija un čarteriem tur nav ne smakas.

Būtu pameklējis labāk FF Tactics, Sword of Mana, Lunar Legend vai kādu no Castlevania, Metroid un Zelda spēlēm, tās ir daudz, daudz labākas.
SeriousFanat
He es originaalo speeli meeginaaju speeleet uz emulatora (NES)
Man gandriiz vai slikti palika...
Kaut kaadu 3 un 5 dalju arii meeginaaju...
3 bija var teikt tas pats
5 bija kaut kas zelda: oracle of ages/seasons stilaa tikai ar iebuuveeto kauju sisteemu, nevis areejaam ciinjaam ar monstriem, bet japaanju versa... ne **** nesapratu sad.gif 6 dalja jau ir progress un 7 vismz ir 3D bet... pirms taas visas daljas shaa laika domai ir svakaakas, btw, gamespot izlasiiju recenzijas un traileru par dawn of souls, dzirdeeju, ka dzinis nav mainiits, bet grafika ir uzlabota (chari, attaki, special effects utt)
Dzonis
1o dalju pashlaik speeleeju(diemzjeel uz emulatora).kaadu laiku biju jau atlicis, bet Jaffa's posts atkal atgaadinaaja, ka nepabeigta lieta.Cik esmu saliidzinaajis, tad 1ais tieshaam likaas inciigaks par 2o (cik nu paspeeleeju).Taas biezjaas random kaujas shad tad meedz uzkrist uz nerviem un diezgan pamatiigi, bet ok.ir japacieshaas.man kaa FF fanam shitaa lieta ir jaaiziet
Jaffa
SeriousFanat 6 fainal fentesy bija tiessaam laba speele, pat loti laba sizzets bij tiessaam interesents arii ciinnas bija labas ja nemaldos speele bij uz super nintendo. Tiessi ssii speele ir taa no visaam vecajaam kura tiessaam sajuusmina. Un par 1 un 2 final fantasy nekaa iipassi slikta arii nevar teikt jo tie ir tikai uzalaboti varianti ff klasika. Ok bateli ir nedaudz par daudz bet liidz ar to var izbaudiit nedaudz nervus biggrin.gif

Dzonis es domaaju ka 2 dalla ir krietni interesantaaka bet 1 ir nedaudz grutaaka esmu izgaajis abas un sizzets 1 tiessaam nav spiidoss bet nu vismaz sapratu ar ko saakaas ff eera dry.gif
Dzonis
Jaffa, taads nepieklajiigs jautaajums: ck tev laiku panjeema FF1 un FF2 (katram atsevishtji) izieshana?
xikes
Kaut kad biju saacis FF1 un nekur taalu neticis taa arii atstaaju. Laikam jau man likaas nedaudz par-sargzegiitu.. Nez, cik ciinas vajag izciiniit, lai dabuutu sev kaut cik normaalu lvl, taa lai naakoshajaa lokaacijaa tevi 1. satiktais monstrs neizlseedz.. Taads vismaz iespaids palika..

Esmu izgaajis 7,8,9 no shiis speelu seerijas.. Nezinu kaa citiesm, bet man jebkuraa dalaa uz nerviem kriit random battles.. un kaa veel. FF 8 vismaz bija speeja (Enc-None), ar kuras paliidziibu sho apniciigo paraadiibu vareeja neitralizeet..
Jaffa
Nezinu Dzoni huh.gif Bet iipassi mazs laiks nebija apmeeram ......... 2 dallai 30 h un pirmajai ap 35 - 40

Taccu es veel papildus iipassi nesteidzos izgaaju arii visaadas papildus vietas kuras principaa var arii neiziet.

xikes, ja neklluudos tu nespeeleeji pirmo bet gan 2 ff versiju jo tajaa tu tiessaam vareeji nadaudz pa kreisi vai pa labi nokliist un kaads monstrs no nez kuraa levela tavi var vienkaarssi nokapaat.

bypass es jau esmu izgaajis Golden Sun Sword of Mana un Lunar Legend. Castlevania es nevaru ciest un Zeldas speeles nav priekss maniim taa kaa nejuutos slikti ka iegaadaajos sso speeli.
xikes
Varbuut arii bija FF2 .. iisti vairs neatceros. Katraa zinaa, nekur taalu neaizgaaju, bija saakumaa pils uz taadas kaa pussalas, apkaart dazi mezinji. Es aizkliidu liidz kaut kaadaam kapeneem(vai raktuveem, vai sazin ko..), satiku vienu (ja atmina nevilj) gljotainu radiijumu, kuru taa arii nenositu..
Jaffa
Veelviens jautaajums. Esmu tagad izgaajis abas ff dallas un 1 dalla man iedeva iespeeju klausiities ff 1 & 2 muuziku (lloti noderiigi mad.gif ) Un 2 dalla iedeva papildus peec speeles iziessanas speeleet sizzetu nedaudz taalaak. Jautaajums ir vai ir iespeeja veel kautko atklaat, jo mana monstru liste nav uz 100 procentiem bet tikai uz kaadiem 94 otrajaa dallaa un pirmajaa uz 96.

Dzoni kaa iet ar speeleessanu vai jav esi izgaajis??? biggrin.gif
Dzonis
Pamaaam uz priekshu virzos, bet cik taalu esmu, nav ne jausmas.Esmu savaaci triiis kristaalus (sarkans,dzeltens,zils,pieljauju ka truuxt kautkaads zaljsh smile.gif).Peec shitaa secinu, ka paari pusei vareetu buut.Taa speeliite tomeer aizrauj, lai gan briizjam deelj tiem biezjajiem kautinjiem gribas kautko sapleest/sasist/sabojaat.Ka dizieshu shito dalju, shaubbos vai uzreiz tjershos kalat 2ajai.Bishk bus jaaljauj nerviem atpuusties biggrin.gif

p.s.Jaffa,iesaku palasiit shito.Uzreiz cits skatiijums uz FF pirmajam daljaam
Jaffa
nu Dzoni vai pirmo beidzot esi izgaajis???Otraa peec manaam domaam nedaudz labaaka. Un jaa man bllin gembojs noviebaas.Stulbums kautkaads ka speeles ir bet konsoles nav mad.gif Ün tas gba nemaksaa nemaz tik maz

Nu ko buus ebay jaapameeggina kautkas atrast sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.