Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Naruto: Gekitou Ninja Taisen 3
Anime forum > Anime > Games
SheWr
Es jau ilgi vaacu info par shito speeli un meeginot dabuut emulatorus - piepildiiju visu datoru ar viirusiem... Bet nu kaa jums shis gabals patiik? Tur var ciiniities starp divam grupaam - team Konoha un team Sand. Vietas kur ciiniities arii ir no seerijaam. Bilzhu kvalitaate ir mazliet pasliktinata, bet pasha speele ir ljoti labaa grafikaa.

image
image
image
image
image
image
image
image


EDIT: Ja driikst, tad rekur maza torentu adrese...

http://www.torrent.to/torrent/list.php?Active=Gamecube
CloudX
smile.gif Ummm izskataas labi vareetu arii nokachaat.
Joe
kur var dabūt kādu gamecube emulatoru???
bypass
Hm, šķiet, GC tāpat kā PS2 nav normāla, funkcionāla emulātora. Jāpiemin vēl fakts, ka GC ātrāks par PS2 un tam ir nestandarta disku izmērs. Vārdu sakot, laikam būs jāpaliek bēšā wink.gif

that's wrong
SheWr
Vuala! Pats personiigi veel iztesteeshu abus, bet GC emulatoriem nevajag BIOSus, taapeec tas visu padara nenormaali vienkaarshu! Vieniigaa probleema - Vai juusu kompis pavilks GC emulaaciju?

For Game Cube:
Whine Cube

Dolphin
swordsman
kur var nokacaat to speeli
swordsman
un tur vinu var nokacaat
SheWr
Delfiins aizgaaja! Woohoo! Man kompis jau taa ir leens, bet nu shito kautkaa pavilka - baigi raustiijaas. Nekas, jaagaida jaunaa vidiokarte, tad varees rubiit uz pilnu jaudu!


Rekur mana spozhaa uzvara paar Aburame Shino
image
bypass
Whoa, nezināju, ka GC ir strādājošs emu. Un kā ir ar FPS? Kādi ir tava kompja parametri?
QUOTE
Nekas, jaagaida jaunaa vidiokarte
Garām, GC nav nekādi sheideri vai vēl sazin kas. Ja arī būtu, tad tas daļēji tiktu softwāriski emulēts. Vienīgais, ko emulācijai vajag, ir labs procis.
SheWr
Oi man ar fps galiigi suudiigi... parastais fps = 5, bet dazhreiz pat 2 sad.gif

Bet rekur kadrs kaa es iruku piesitu!



image
bypass
Nu, zini ar fps 2-10 nav nekāda spēlēšana. Saki sava kompja specus.
SheWr
RAM=512
Procesors=2Ghz
Videokarte=64mb ar AGP 8x
baseboalbatboy
QUOTE(swordsman @ Feb 28 2005, 12:21)
kur var  nokacaat to speeli
*



Eu a kur tad var?
SheWr
Pirmaa posta apakshaa ir links! Paskruleejiet tajaa lapaa zemaak un tur buus redzamas daudzas GC speeles! Tie ir torrenti.
Shino
SHino the best!!!!
Taka
QUOTE(SheWr @ Feb 28 2005, 18:53)
Videokarte=64mb ar AGP 8x
*



Ļoti izsmeļoši biggrin.gif
AGP8x jau neko neizsaka par videokartes ātrumu, arī GeForce 4 MX var būt ar AGP8x
SheWr
Nu par to pashlaik netiek apspriests....

Padzirdeeju vienaa forumaa kautkaadas zinjas par Naruto 3D MMORPG (ja MMORPG, tad jau visticamaak ka uz datora). bet varbuut tas ir tikai fanu projekts... Bet nu ja kautko vairaak uzzinaashu, tad doshu zinju.
Taka
MMORPG ir Massive Multiplayer Online RPG, tipa kā MU Online, DAoC, Everquest, Asheron's Call, World of Warcraft utml.
SheWr
jaa... kaapeec tu to atgaadinaaji...? Es jau to zinaaju...

Nu izraadas ka tas laikam ir fanu projekts... rekur ir adrese uz to - www.naruto-online.net
baseboalbatboy
QUOTE(SheWr @ Mar 1 2005, 08:52)
Pirmaa posta apakshaa ir links! Paskruleejiet tajaa lapaa zemaak un tur buus redzamas daudzas GC speeles! Tie ir torrenti.
*



Nu un kas ar viņiem jādara es iegāju tajā adresē un kas tālāk.
SheWr
Uzej uz Naruto speeles un uzspied!!! Tu vispaar ar torrentiem riikoties maaki...?
baseboalbatboy
QUOTE(SheWr @ Mar 4 2005, 21:00)
Uzej uz Naruto speeles un uzspied!!! Tu vispaar ar torrentiem riikoties maaki...?
*



sad.gif Nē... dry.gif
SheWr
nu tad vispirms iemaacies pirms spamo sheit... un luudzu pats iemaacies, nevis traucee citiem...
REmix
ak Dievs!
Kā var nezināt, kas ir torrenti
QUOTE
nu tad vispirms iemaacies pirms spamo sheit... un luudzu pats iemaacies, nevis traucee citiem...

Kur tev visi liekās spameri, tev nav paranoja? dry.gif

un nu uzrakstīšu par spēli(jo te kāds neaptēsts sīkaļa mēģina uz mani izgāzt dusmas par to, ka viņš vnk ir loozers). Neiesaku ņemties ar GC emulatoriem, jo tā var tik tabūt liekas galvassāpes, paskatieties uz PC ir takš daudz vairāk un labākas spēles, kāpēc mocīties ar GC emulatoru? Ja kāds te patiešām spēlēt to Naruto, tad lai vnk nopēr konsoli un miers
SheWr
Hehe.... laugh.gif Biju mazliet dusmiigs tajaa briidi.... Bet shaa vai taa - nav ko spamot
bypass
Bija tā kā es teicu, sapņotāji. Šaubos, vai pat ar krutāko mirstīgajiem pieejamu kompi var izspiest vairāk par 15fps. Pie manas pavisam nesliktās kofigurācijas fps svārstījās ap 5-10 ingame, pie tam skaņa vēl nav noemulēta. Rezumējot, šīs paaudzes konsoles normāli noemulēt neizdosies, vismaz ne ar tuvākajā laikā pieejamajiem dzelžiem, nemaz nerunājot par nākamo paaudzi.

Un, starp citu, video kartei emulācijas procesā ir ļoti maza nozīme.
Sigfa
QUOTE(REmix @ Mar 15 2005, 17:50)
ak Dievs!
Kā var nezināt, kas ir torrenti
QUOTE
nu tad vispirms iemaacies pirms spamo sheit... un luudzu pats iemaacies, nevis traucee citiem...

Kur tev visi liekās spameri, tev nav paranoja? dry.gif
*



Tu kroplais spameri, tu vispaar zini kas tas taads ir? TU! tavaa postasa nav nevienas non-spam on-topic rindinjas mad.gif

Par speeli runaajot, itkaa gribeetos nokachaat, bet domaaju, ka mans kompis nepavilks GC emulaaciju... grr...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.