Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Magic: The gathering (MTG)
Anime forum > Anime > Games
Pages: 1, 2
Kyoushu


Ok, ceru sagadiiit atsauksmes.. Kaads te speele Magic wispaar? Un nestaastiet man te par LFFB, jo zinu tur newiena naw wairs =(
deleted-ray
Mans klasesbiedrs speelee ar manu bijusho klasesbiedru smile.gif
Kyoushu
Interesanti... =) Winjiem daudz kaartis? Un, kur winji atrodas?
ETM
Tjipa es speeleeju, veel dazhi pazinjas speelee. Reaali speeleeshanai laiks gan sanaak tikai sestdien-sveetdien. Kaartis uzskatu ka ir pietiekoshi daudz. Kaadi 4 deki un paliela kaudze boosteru. Atrodos Ventspilii. Buutu jauki ja veel kaads tajaa galaa buutu, kursh buutu ar mieru kaadu dueli uztaisiit.
Ghoul
QUOTE(Kyoushu @ Jan 20 2005, 21:45)
Ok, ceru sagadiiit atsauksmes.. Kaads te speele Magic wispaar? Un nestaastiet man te par LFFB, jo zinu tur newiena naw wairs =(
*


Neponjel ???????? kaa neviena nav????????? wink.gif
Jaladin
LFFB ir gan mtg playeri!!! Es esmu, Trax ir GL arii Darkans speelee un Cannnibam arii ir kaut kaac deks...
Ghoul
QUOTE(Jushiro Sakaki @ Jan 21 2005, 11:51)
LFFB ir gan mtg playeri!!! Es esmu, Trax ir GL arii Darkans speelee un Cannnibam arii ir kaut kaac deks...
*


Nu es un saku ka tur papilnam speeleetaaju........... laugh.gif
Ladykiller
Jaa, LFFb ir speletaju, pat barinjs tads, un pat paris slimiku...
Euu, a te kads kauko zin par turiniriem ?
Un, es ar esmu ieinteresets, ja te kads uz dueli iet, ka tik vairakus, labus speletajus iepazit, bet plz tikai bez tiem mirodin un darksteel tirajiem dekiem, tie ir garam wink.gif It ipasi mekleju, ja te ir kads ar sakuma edisicjas kartim un dekiem.
Ghoul
QUOTE(new_scool_gringo @ Jan 21 2005, 16:41)
Jaa, LFFb ir speletaju, pat barinjs tads, un pat paris slimiku...
Euu, a te kads kauko zin par turiniriem ?
Un, es ar esmu ieinteresets, ja te kads uz dueli iet, ka tik vairakus, labus speletajus iepazit, bet plz tikai bez tiem mirodin un darksteel tirajiem dekiem, tie ir garam  wink.gif It ipasi mekleju, ja te ir kads ar sakuma edisicjas kartim un dekiem.
*


Par turniiriem jaagriezas pie paardeveeja un Jushiro Sakaki ir ljoti labs un ar vecajaam kaartiim...
Kyoushu

Kur winji ir? Es palasiiju forumus tur posti 2003 gada... ph34r.gif Pasakiet kur ir. Forshi mans draugs speeleeja MTG, es nowinja pa pieciiti atpirkshu wisas wecaas kartis un tad jau man ar decks buus kaut vismaz... =/ Sawaadaak man sacrificial bam (mirrodin =( ) + 1 Champions of Kamigawa buuusters. un viss =)
Kyoushu
Starp citu juus speeleejat peec oficiaalajiem noteikumiem ar mana burn? Gribu prosta zinaat jo man drauga draugi speelee sawaadaak un taa speleeeju arii es un mani draugi. Taa, ka newaig mana burn taisiit prosta taas manas kuras izmanto pagriezh un taas liidz naakamajam gaajienam wairs newar izmantot... =/ nu taa.. huh.gif Es wienk intereseejos wai tieshaam Latvijaa TAA speelee...
ETM
kaapeec lai nespeeleetu ar mana burn? tu tachu ciet tikai tad ja tu dabuuji manu pagriezhot zemes (vai kaa savaadaak), bet gaajiena laikaa tu vinju visu neizmanto.

EDIT: Neapgalvoju, ka esmu pareizi sapratis noteikumus, kas arii buutu zinaams iemesls manai ieintereseetiibai paspeeleet ar kaadu citu. Mok 4ista kaukur neiebraucu.
Kyoushu
Njaa juus a draugiem taa speeleejat... A man paziistami taadi kas wairaak ka 10 ar taadiem noteikumiem speelee =) Wienkarshi ar mana burn sanaak baigi mineet wai arii lietot tikai taas kaartis kuras izleemis. Es jau arii gribeeju iestaastiit draugiem lai norm speleee.. nop nesanaaca tagad esmu taads pats zombijs @_@
Kyoushu
Shodien bish pamainiijos ar draugiem =) Dabuuju Myr Matrix un Copper myr, Gold myr un My adapter... Pieplusojot manam Iron myr, Leaden myr un Myr retreiver =)))) Sanaak diezgan interesanti.. weel dabuuju Wirefly Hive, Seat of the synod un Spawning pit... Un weel kaut kaadas newajadziigas uudens kaaartis...
Ghoul
QUOTE(Kyoushu @ Jan 22 2005, 11:07)
Njaa juus a draugiem taa speeleejat... A man paziistami taadi kas wairaak ka 10 ar taadiem noteikumiem speelee =) Wienkarshi ar mana burn sanaak baigi mineet wai arii lietot tikai taas kaartis kuras izleemis. Es jau arii gribeeju iestaastiit draugiem lai norm speleee.. nop nesanaaca tagad esmu taads pats zombijs  @_@
*


Nu kas dat ir ja par daudz zemju notappo tad tik Damage atraujies( mana burn) manas jau nezuud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kyoushu
njaaa laikam buus jaaspelee normaali....taa tomeer ir wairaak uz prasmi newis uz kaartiim.. Es nopirku weel wienu buusterii... uu ko dabuuju uuu...uuu...
Akki lavarunner, Loxodon warhammer, nightmare lash un citas labas kaartis...
Ghoul
QUOTE(Kyoushu @ Jan 26 2005, 18:25)
njaaa laikam buus jaaspelee normaali....taa tomeer ir wairaak uz prasmi newis uz kaartiim.. Es nopirku weel wienu buusterii... uu ko dabuuju uuu...uuu...
Akki lavarunner, Loxodon warhammer, nightmare lash un citas labas kaartis...
*


Es gan neko nesapratu bet tikuntaa priecaajos par tavu laimi.............. laugh.gif
Kyoushu
zin es tagad palasiiju... un pats nesapratu ko es un nafig tur esmu sarakstiijis... =/ kaut kaadi uuu..uu...
DarkRockslizer
QUOTE(Kyoushu @ Jan 27 2005, 14:58)
zin es tagad palasiiju... un pats nesapratu ko es un nafig tur esmu sarakstiijis... =/ kaut kaadi uuu..uu...
*


A tev spožās versijas cik ir?!
Kyoushu
newiena pati spiidiiga kaarts iznjemot island. mans draugs dabuuja clockswork condor spiidiigu. Un es naakoshajaa dienaa to pashu nespiidiigu... =(((
DarkRockslizer
QUOTE(Kyoushu @ Jan 27 2005, 15:32)
newiena pati spiidiiga kaarts iznjemot island. mans draugs dabuuja clockswork condor spiidiigu. Un es naakoshajaa dienaa to pashu nespiidiigu... =(((
*


Man ir 5 common, 2 silver un 1 gold spožās. Laikam veicas.
To gold tikai šodien dabūju! Core Set boosterī.
Kyoushu
cik buusteri kopaa??? Man 2... =)))
Ghoul
A es vispaar vairs nepeerku ne boost'erus ne deck'us ( un daudz neesmu pircis)
Bet man ir neslikts deck's ( saliku no savaam un Jushiro kaartiim taads neslikts variants sanaaca........ laugh.gif
Kyoushu
man 1 decks, 2 boosteri, kaartiigas samainjas ar draugiem (man jau 6 gold kaartis) un naakoshnedeelj pa 5 lati dabuushu mana drauga wisas wecaas kaartis... =))))
DarkRockslizer
QUOTE(Kyoushu @ Jan 27 2005, 15:33)
cik buusteri kopaa??? Man 2... =)))
*


Man, nu... nemāku teikt.. 5 Mirrodin booster+1 Tournament pack, 1 Champions of Kamigawa TP, 7 Fifth Down booster, 6 Core Set booster, 3 Darksteel booster.
Tā laikam.
Kyoushu
eu, kas tajos Tournament packos iekshaa? Taa kaa buusteri ar 75 kaartiim wai arii landi??
Ghoul
Nah skaitiit cik katram boosteri tas nejeedziigi...........un vispaar ja kaadam no jums ir talants tad tajaa jaieliek 100tiem latu lai ko tieshaam JEEDZIIGU saliktu ( laigan ja veicas tad un var mazaak teereet........
DarkRockslizer
QUOTE(Kyoushu @ Jan 27 2005, 15:37)
eu, kas tajos Tournament packos iekshaa? Taa kaa buusteri ar 75 kaartiim wai arii landi??
*


75 kārtis, kur: enough landi priekš decka; 1 shiny kaut kāda, 3 gold, 10 silver, pārējās common : dažādas.
Kyoushu
eu laba zinja... hmm paga no taa sanaak decks? Wai tie landi uz haljawu?
DarkRockslizer
QUOTE(Kyoushu @ Jan 27 2005, 15:40)
eu laba zinja... hmm paga no taa sanaak decks? Wai tie landi uz haljawu?
*


Landi deckam. kā jau teicu.
Kyoushu
taatad wienkraasaini ja? Un briesmonji no taa pasha tipa?
DarkRockslizer
QUOTE(Kyoushu @ Jan 27 2005, 15:43)
taatad wienkraasaini ja? Un briesmonji no taa pasha tipa?
*


Nē, dažādi. No visām krāsām.
Kyoushu
njaa sanaak bish piepirkt lai decks normaals iznaaktu.... hmm manas fav kraasas ir swamp un mountains... =/ peec izskata un speeka...decku arii palaimeejaas dabuut taadu...

OT : hmm DasH, kaapeec tu mus noweero, ieraksties?
ETM
cik zinu tani tournament pakaa ir 6 katra tipa zemes un triis buusteri laikam. man visamz taa bija. un spiidiigaas kaarts tur nav kaa obligaatums, jo man kamigawaa nebija.
Kyoushu
taaks 30 kaartis plus 3reiz buusteri jap 75 maybe......=) Kamigawa...mm kaa patiik...
SheWr
Man ar laikam buus jaasaak speeleet MTG. agraak visu laiku likaas daudz par vienkaarshu - nekaada action.
Kyoushu
=) Magic un nekaads action..... Nu SheWr saac speeleet wink.gif

paardot yurgjiem sawas yurgju kaartis un nopeerc ko .... teiksim sawaadaaku lai newienu neaizwainotu..
luster dragon
es vakar pusi no savaam vakar zaudeeju draugam speeleejot.
luster dragon
man tikai 3 goldi.vakar davuju.
Kyoushu
Tu tach yurgjus speelee, a mees te runaajam par magic the gathering... ok ja tew ir waidzeetu saspeelet...
SheWr
A kaads nezin kur Jelgavaa vareetu dabuut MTG?
Kyoushu
biggrin.gif SheWr...Jelgavaa nez wai tu dabuusi, ja pat Riigaa naw wienkaarshi dabuut... =) Bet man prieks, ka tu par MTG saac intereseeties... =)
Kyoushu
OK tie, kas grib redzeet sliktu piemeeru par to, kaads ir magic... Shis piemeers weidots no pasha pirmaa magic.. kur wisas kaartis baigi labas un weel dazhi gljuki..nereaali..ok wopshe grafika speelei ir totaali garaam...bet kaa magic speeleejaas war nedaudz saprast... Anyway apsweicam Latviu ar Betrayers of Kamigawa prerelease...mani draugi 2 dabuuja Origo diwus deckus =) nu labi she jums arii links!!! http://www.fileplanet.com/11489/10000/file...:-The-Gathering

note: Jaabuut pieregjistreejushamies fileplanet un speele notiek tikai pret datoru..un datoram gadaas labas kaartis...
Zak2005
ph34r.gif Jo kas grib pievienoties MTG klubam ieejas maksa 2.50 buus turniiri un buus balvas ja kaads ir ieintereseets piesakaas Zak2005@inbox.lv
Kyoushu
Es jau gribeetu pieteikties...bet ja jaamaksaa tad chau =) Baigaa jeega... man 4 draugi mtg speleee.. un winji arii nemaksaatu wiena buustera cenu par kaut kaadu grupu..turniiri tas gan..par turniiru war samaksaat atshkjiriibaa, kas speelee...bet nee domaaju, ka newiens tai klubaa neies.
TheBadEdd
Paardodu Birds of Paradise ja kaadam interesee PM mani!
Kyoushu
A tu 8th edition core set wersiju paarod wai agraaku?
TheBadEdd
4ed! Taakaa rariteets pie visa! 8)
Kyoushu
sad.gif nu jaa...uz to jau naw ko cereet......tik daudz neizmetiishu par kaarti wienu...
DarkRockslizer
QUOTE(Kyoushu @ Feb 5 2005, 12:20)
sad.gif  nu jaa...uz to jau naw ko cereet......tik daudz neizmetiishu par kaarti wienu...
*


In Internet, you can get MTG singles for a really cheap price. Even rares use to be cheaper than 2 $.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.