Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Freedom Force
Anime forum > Anime > Games
-nDigo-
es te laikam nepavisam pa teemu, bet tomeer te kaads ir speeleejis 6o reaalaako speeli?
ja ir tad kaadas ir juusu domas, jo man vinja riktiigi patiik... biggrin.gif
CloudX
biggrin.gif Yap agraak man vinja arii ljoti patik deelj stila un originalitaates ljoti laba un interesanta rpg.Vislabaak man patika tas ka tur pats vareeji savu varoni uztaisiit un pielikt klaat vinjam visaadas superspeejas.
SheWr
Cik nu es dabuuju speeleet, man patika. Zheel ka dabuuju tikai Demo, jo tad veel nebija iznaakusi...Kaads var pateikt kaadu DC++ hubu kur to var novlikt?
neziniitis
SSii ir dievu speele taa ir vienkaarssi viena no perfektaakajaam speeleem visaa perfekto speellu veesturee
vieniigais ka dazzaas misijaas uznaaca besis bet peedeejie liimenni bija vienkaarssi perfekti
Ghoul
Es vinjubriivlaikaa nopirku 636 (ar visu graamatinjuutt.) taa ir vienkaarshi superiiga speele bet paaraak iisa 3 dienaas izgaaju tieshi saaku just kaadu pretestiibu no AI( tas laikam taapeec ka biju uztaisiijis krutaako charu to sauc DR BRUKHEIMER vinjsh kautkas THE HULK veidiigs vajadzees iziet tikai ar baazes chariem. smile.gif
Jaladin
Dah 3 dienas tu to speeleeji 24 h diennaktii...
-nDigo-
starp citu kuraa datumaa iziet otraa Freedom Force dalja? huh.gif
Ghoul
QUOTE(_Indigo_ @ Jan 11 2005, 20:58)
starp citu kuraa datumaa iziet otraa Freedom Force dalja? huh.gif
*


Droshi zini ka taada buus??????? wink.gif
-nDigo-
QUOTE(S.U.D @ Jan 13 2005, 16:11)
Droshi zini ka taada buus??????? wink.gif
*


jaa, noteikti, un nosaukums tam "Freedom Force vs. The Third Reich"
aizej kaut vai uz to pashu GameSpy
Ghoul
Izskataas gandriiz kaa ieprieksheejaa speele man var buut ka ies...... HEhe-HE-HE laugh.gif
-nDigo-
QUOTE(S.U.D @ Jan 13 2005, 16:26)
Izskataas gandriiz kaa ieprieksheejaa speele man var buut ka ies...... HEhe-HE-HE laugh.gif
*


tik tur buus ljoti daudz dazhaadu jaunu varonju un visi vecie varonji ar uzlabotaam speejaam blaa blaa blaa (nu tur bija taa rakstiits)
Ghoul
QUOTE(_Indigo_ @ Jan 13 2005, 17:28)
QUOTE(S.U.D @ Jan 13 2005, 16:26)
Izskataas gandriiz kaa ieprieksheejaa speele man var buut ka ies...... HEhe-HE-HE laugh.gif
*


tik tur buus ljoti daudz dazhaadu jaunu varonju un visi vecie varonji ar uzlabotaam speejaam blaa blaa blaa (nu tur bija taa rakstiits)
*


Vienmeer daudz sola maz dara!!!!! cool.gif AR nepacietiibu gaidu iznaakshanu!! smile.gif
Takijs
ES izgaju divas reizes
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.